01:00 - 01:30     Zip (Magazin)
01:30 - 02:00     V dobri kondiciji (Magazin)
02:00 - 04:00     Jutrogram (Zabavna oddaja)
04:00 - 06:00     Glasbena ordinacija (Glasba)
06:00 - 06:30     Objem lepote (Moda)
06:30 - 06:40     Zagrebški leksikon (Dokumentarni)
06:40 - 06:45     Napovedniki (Ostalo)
06:45 - 07:00     Napoved programa (Napovedniki)
07:00 - 10:15     Rubala šov (Zabavna oddaja)
10:15 - 10:30     Rondoshop (TV prodaja)
10:30 - 10:45     Glasbena cona (Glasba)
10:45 - 11:00     BCTV (TV prodaja)
11:00 - 11:15     Zagrebški leksikon (Dokumentarni)
11:15 - 11:30     Rondoshop (TV prodaja)
11:30 - 12:00     Podobnosti med nami (Družboslovje)
12:00 - 12:30     Šolska liga (Otroška oddaja)
12:30 - 13:00     Glasbena cona (Glasba)
13:00 - 13:30     O nas za vas (Pogovorna oddaja)
13:30 - 13:45     Rondoshop (TV prodaja)
13:45 - 14:15     Nacionalne manjšine (Dokumentarni)
14:15 - 14:30     Rondoshop (TV prodaja)
14:30 - 15:00     Avtoservis (Magazin)
15:00 - 15:45     Rotor (Drugi športi)
15:45 - 16:15     V dobri kondiciji (Magazin)
16:15 - 16:30     BCTV (TV prodaja)
16:30 - 17:30     Zdrava jabolka (Ostalo)
17:30 - 17:45     Rondoshop (TV prodaja)
17:45 - 18:00     Glasbena cona (Glasba)
18:00 - 18:30     Zip (Magazin)
18:30 - 18:35     Napoved programa (Napovedniki)
18:35 - 18:50     Rondoshop (TV prodaja)
18:50 - 19:00     Glasbena cona (Glasba)
19:00 - 19:30     Pervanov dnevnik (Pogovorna oddaja)
19:30 - 20:00     Glasbena cona (Glasba)
20:00 - 22:00     Glasbena ordinacija (Glasba)
22:00 - 22:30     Kultura 21 (Ostalo)
22:30 - 23:00     Človek in bog (Verska oddaja)
23:00 - 23:50     Art caffe (Zabavna oddaja)
23:50 - 00:00     Glasbena cona (Glasba)
Jutro na Planetu (še 7 min)
5KA: SLO - Stavčni členi - povzetek (še 2 min)
Spectre (še 187 min)
Deževen dan v New Yorku (še 52 min)
Lucifer (še 27 min)
Uslužbenec meseca (še 77 min)
Prijaznost neznancev (še 112 min)
Rudolphova pekarna: Mladi peki (še 7 min)
Hokej (M): IIHF SP elitne divizije 2022, četrtfinale (še 67 min)