Izgubljena čast (še 45 min)
24UR (še 60 min)
Spet in drugače (še 10 min)
Goldbergovi (še 20 min)
Veliki pokovci (še 30 min)
Wilsonova vojna (še 60 min)
Stari prijatelji (še 60 min)
John in Lisa kuhata čez vikend (še 60 min)
Košarka (M): Cedevita Olimpija - Budućnost, Eurocup (še 30 min)
00:00 - 00:05     Ocean1 (Ostalo)
00:05 - 01:00     Legende jadranja (Drugi športi)
01:00 - 01:30     Odkrivanje Halkija (Ostalo)
01:30 - 02:00     Odkrivanje Symija (Ostalo)
02:00 - 02:30     H2O 2020: Aquabike: Kuvajt (Ostalo)
02:30 - 03:00     F1H2O World Championship: Pregled sezone 2020 (Avto-moto športi)
03:00 - 03:30     Superjahte (Ostalo)
03:30 - 04:00     Superjahte (Ostalo)
04:00 - 04:05     Ocean1: Novice (Drugi športi)
04:05 - 04:30     Jadranje: Vendée - največji vrhunci (Jadranje)
04:30 - 05:00     Jadranje: Bermuda zlati pokal (Jadranje)
05:00 - 05:30     Pobesneli psi (Ostalo)
05:30 - 06:00     Pobesneli psi (Ostalo)
06:00 - 07:00     Sledi na vodi (Ostalo)
07:00 - 08:00     Tour de France z jadrnico 2017 (Jadranje)
08:00 - 08:05     Ocean1 (Ostalo)
08:05 - 08:30     Odkrivanje Halkija (Ostalo)
08:30 - 09:00     Odkrivanje Symija (Ostalo)
09:00 - 09:30     H2O 2020: Aquabike: Kuvajt (Ostalo)
09:30 - 10:00     F1H2O World Championship: Pregled sezone 2020 (Avto-moto športi)
10:00 - 11:00     Legende jadranja (Drugi športi)
11:00 - 11:30     Jadranje: Vendée - največji vrhunci (Jadranje)
11:30 - 12:00     Jadranje: Bermuda zlati pokal (Jadranje)
12:00 - 12:05     Ocean1: Novice (Drugi športi)
12:05 - 12:30     Sejem navtike (Drugi športi)
12:30 - 13:00     Sejem navtike (Drugi športi)
13:00 - 13:30     Pobesneli psi (Ostalo)
13:30 - 14:00     Pobesneli psi (Ostalo)
14:00 - 14:30     Superjahte (Ostalo)
14:30 - 15:00     Superjahte (Ostalo)
15:00 - 16:00     Sledi na vodi (Ostalo)
16:00 - 16:05     Ocean1 (Ostalo)
16:05 - 16:30     Odkrivanje Halkija (Ostalo)
16:30 - 17:00     Odkrivanje Symija (Ostalo)
17:00 - 18:00     Tour de France z jadrnico 2017 (Jadranje)
18:00 - 18:30     Sejem navtike (Drugi športi)
18:30 - 19:00     Sejem navtike (Drugi športi)
19:00 - 19:30     H2O 2020: Aquabike: Kuvajt (Ostalo)
19:30 - 20:00     F1H2O World Championship: Pregled sezone 2020 (Avto-moto športi)
20:00 - 20:05     Ocean1: Novice (Drugi športi)
20:05 - 21:00     Svetovni pokal v jadranju: Miami (Jadranje)
21:00 - 22:00     51. Barcolana (Jadranje)
22:00 - 22:30     Jadranje - Rolex 2018 (Jadranje)
22:30 - 23:00     Jadranje - Rolex 2018 (Jadranje)
23:00 - 00:00     Sledi na vodi (Ostalo)