Istanbulska nevesta (še 44 min)
Dekle z imenom Feriha (še 59 min)
Drugje (še 74 min)
Pazi, kamera! (še 9 min)
Detektiv Magnum (še 39 min)
Robin Hood (še 119 min)
Transformerji (še 149 min)
Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izziv: Chris Moyles (še 44 min)
Nogomet (M): Rusija - Danska, Euro 2020 (še 39 min)
00:30 - 01:30     Novice iz Afrike (Informativna oddaja)
01:30 - 02:30     300 milijonov kritik (Magazin)
02:30 - 04:00     Nicolas le Floch (Kriminalka)
04:00 - 04:27     Halo, sodišče (Humoristični)
04:27 - 05:27     V zraku (Pogovorna oddaja)
05:27 - 05:58     Dnevnik teritorijev (Informativna oddaja)
05:58 - 06:28     Novice ob 6. uri (Informativna oddaja)
06:28 - 06:32     Vremenska napoved (Vreme)
06:32 - 07:00     Dobro jutro (Magazin)
07:00 - 07:30     Dobro jutro (Magazin)
07:30 - 07:47     Dobro jutro (Magazin)
07:47 - 08:00     Gost (Pogovorna oddaja)
08:00 - 08:23     Dnevnik Radia Kanada (Dnevno-informativna oddaja)
08:23 - 08:37     Tv5 Svet: dnevnik (Informativna oddaja)
08:37 - 09:08     Geopolitika (Magazin)
09:08 - 09:34     Stres v kuhinji (Kuharska oddaja)
09:34 - 10:00     O ljubezni in sveži vodi (Poljudnoznanstvena oddaja)
10:00 - 10:32     Pariz (Reportaža)
10:32 - 10:56     Okus srečanj (Reportaža)
10:56 - 11:00     Novice iz gospodarstva (Dnevno-informativna oddaja)
11:00 - 11:14     Tv5 Svet: dnevnik (Informativna oddaja)
11:14 - 11:17     Vremenska napoved (Vreme)
11:17 - 11:45     Lepše življenje (Drama)
11:45 - 12:32     Vsak si želi mesto zase (Zabavna oddaja)
12:32 - 13:30     Chambord, štirje letni časi (Reportaža)
13:30 - 14:00     Dnevnik belgijske radiotelevizije (Dnevno-informativna oddaja)
14:00 - 16:00     De Gaulle, sijaj in skrivnosti (Drama)
16:00 - 16:30     Tako veliko sonce (Kriminalka)
16:30 - 17:00     Vprašanja za prvaka (Kviz)
17:00 - 18:00     Veliki solsticij (Ostalo)
18:00 - 18:22     64 minut, svet po francosko (Dnevno-informativna oddaja)
18:22 - 18:25     Novice iz gospodarstva (Dnevno-informativna oddaja)
18:25 - 18:31     Vremenska napoved (Vreme)
18:31 - 18:42     Gost (Pogovorna oddaja)
18:42 - 20:30     Naša čudovita življenja (Drama)
20:30 - 20:56     Dnevnik programa France 2 (Dnevno-informativna oddaja)
20:56 - 21:00     Vremenska napoved (Vreme)
21:00 - 23:30     Najboljših 14 ragbi ekip (Ragbi)
23:30 - 00:00     Dnevnik švicarske radiotelevizije (Dnevno-informativna oddaja)