00:00 - 01:00     Osbournovi želijo verjeti: Kršenje vseh pravil (Dokumentarni)
01:00 - 02:00     Strašljiva mesta: Falls River, Massachusetts (Dokumentarni)
02:00 - 03:00     Sorodne duše (duhovi): Pripovedi mrtvecev (Ostalo)
03:00 - 04:00     Aljaški trikotnik: Podvodni NLP in ladja duhov (Poljudnoznanstvena oddaja)
04:00 - 05:00     Aljaški trikotnik: Let 1628 in ptič gromovnik (Poljudnoznanstvena oddaja)
05:00 - 06:00     Skrivnostna odprava: Najhladnejši sibirski primer (Reportaža)
06:00 - 07:00     Ledeno zlato: Rdeče (Reportaža)
07:00 - 08:00     Ledeno zlato: Razkriti rubini (Reportaža)
08:00 - 09:00     Ledeno zlato: Vzpon in padec rubinastega imperija (Reportaža)
09:00 - 10:00     Ledeno zlato: Zlata mrzlica (Reportaža)
10:00 - 11:00     Ledeno zlato: Brez poti nazaj (Reportaža)
11:00 - 12:00     Muzejske skrivnosti: Veliki lov na kačo, manipulator iz Minneapolisa in plavanje z morskimi psi (Zgodovina)
12:00 - 13:00     Muzejske skrivnosti: Kovinski zmagovalci, velika prevara in operacija Evakuacija otrok (Zgodovina)
13:00 - 14:00     Muzejske skrivnosti: Trkajoči duh in še več (Zgodovina)
14:00 - 15:00     Muzejske skrivnosti: Volnasta skrivnost in še več (Zgodovina)
15:00 - 17:00     Skrivnostna odprava (Reportaža)
17:00 - 18:00     Skrivnostna odprava (Reportaža)
18:00 - 19:00     Skrivnostna odprava (Reportaža)
19:00 - 20:00     Skrivnostna odprava (Reportaža)
20:00 - 21:00     Skrivnostna odprava: Najhladnejši sibirski primer (Reportaža)
21:00 - 22:00     Aljaški trikotnik: Temačna piramida (Poljudnoznanstvena oddaja)
22:00 - 23:00     Aljaški trikotnik: Otok Velika noga (Poljudnoznanstvena oddaja)
23:00 - 00:00     Vrata v pekel: Zapor Eastern State (Dokumentarni)
Jutro na Planetu (še 30 min)
Moj mali poni: Čarobno prijateljstvo (še 20 min)
Spectre (še 210 min)
Deževen dan v New Yorku (še 75 min)
Lucifer (še 50 min)
Uslužbenec meseca (še 100 min)
Prijaznost neznancev (še 135 min)
Rudolphova pekarna: Mladi peki (še 30 min)
Hokej (M): IIHF SP elitne divizije 2022, četrtfinale (še 90 min)