Mini Minini nasveti (še 59 min)
Ko zadiši ljubezen (še 24 min)
Izzivalca (še 29 min)
Prijatelji (še 19 min)
Veliki pokovci (še 9 min)
Poročna priča (še 9 min)
Neprevidno (še 19 min)
Lorraine Pascale: Preprosta peka: Zelo zabavno (še 24 min)
Nogomet (M): Roma - Benevento, Serie A (še 114 min)
00:00 - 01:00     Močvirske pošasti: Grunch (Ostalo)
01:00 - 02:00     Nepojasnjeni dosjeji: Prekletstvo svetilnika na Flannanu in ruska mumija Alešenka (Ostalo)
02:00 - 02:50     Hotelske skrivnosti: Dvoboj politikov (Družboslovje)
02:50 - 03:35     Pribežališče duhov: Ubožnica Rolling Hills (Dokumentarni)
03:35 - 04:25     Odprava v neznano: Resnični Robin Hood (Družboslovje)
04:25 - 05:10     Nepojasnjeni dosjeji: Izpoved eksorcista (Poljudnoznanstvena oddaja)
05:10 - 06:00     Kode in zarote: Ameriški nacisti (Zgodovina)
06:00 - 07:00     Skrivnostna izginotja: Puščavska ladja duhov (Dokumentarni)
07:00 - 08:00     Gorske pošasti: Volkodlak Wolfe Countyja (Naravoslovje)
08:00 - 09:00     Odbite ameriške jedi: Zaliv San Francisco: Piškoti s črički in sprojektirana jajca (Potopis)
09:00 - 10:00     Odbite ameriške jedi: Seattle (Potopis)
10:00 - 10:30     Legendarni kraji: Igra kosti in neznank (Poljudnoznanstvena oddaja)
10:30 - 11:00     Legendarni kraji: Izgubljeno in najdeno (Poljudnoznanstvena oddaja)
11:00 - 12:00     Muzejske skrivnosti: Bistri Hans in še marsikaj (Zgodovina)
Don Wildman si ogleda knjigo o štirinožnem matematiku, preučuje rojstvo avtomobila in preiskuje skrivnosten podzemni odpirač za steklenice.
12:00 - 13:00     Nasini nepojasnjeni dokumenti: Nacisti na Luni (Dokumentarni)
13:00 - 14:00     Odbite jedi: Pot Lewisa in Clarka (Potopis)
14:00 - 15:00     Odbite ameriške jedi: Drugačna Florida (Potopis)
15:00 - 16:00     Skrivnostna izginotja: Prepovedano zlato mesto (Dokumentarni)
16:00 - 17:00     Odprava v neznano: Izginuli imperij (Družboslovje)
17:00 - 18:00     Gorske pošasti: Grassman Perry Countyja (Naravoslovje)
18:00 - 18:30     Legendarni kraji: Zadnja zatočišča (Poljudnoznanstvena oddaja)
18:30 - 19:00     Legendarni kraji: Dveri v kaznovanje (Poljudnoznanstvena oddaja)
19:00 - 20:00     Kode in zarote: Starodavni astronavti (Zgodovina)
20:00 - 21:00     Skrivnostna izginotja: Prepovedano zlato mesto (Dokumentarni)
21:00 - 22:00     Muzejske skrivnosti: Projekt vrtinec in še marsikaj (Zgodovina)
22:00 - 23:00     Kodeks divjine: Azteki v Ameriki (Reportaža)
23:00 - 00:00     Aljaški trikotnik: Velika noga Aljaske (Poljudnoznanstvena oddaja)