Istanbulska nevesta (še 30 min)
Dekle z imenom Feriha (še 45 min)
Drugje (še 60 min)
Supergirl (še 45 min)
Detektiv Magnum (še 25 min)
Robin Hood (še 105 min)
Transformerji (še 135 min)
Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izziv: Chris Moyles (še 30 min)
Nogomet (M): Rusija - Danska, Euro 2020 (še 25 min)
00:15 - 05:30     Reklamno-informativni blok (Oglasi)
05:30 - 05:40     Tačke na patrulji (Risanka)
05:40 - 06:00     Tačke na patrulji (Risanka)
06:00 - 06:20     Hobonavti (Risanka)
06:20 - 06:30     KoKo melona: ABC pesem (Risanka)
06:30 - 06:40     Rev & Roll štirikolesniki: Park za štirikolesnike (Neznan)
06:40 - 06:50     Rev & Roll štirikolesniki: Grad Fender Bender (Neznan)
06:50 - 07:00     Pujsa Pepa: Šolski tabor (Risanka)
07:00 - 07:30     Tačke na patrulji (Risanka)
07:30 - 07:50     Karli (Risanka)
07:50 - 08:00     Pujsa Pepa: Dan Rimljanov (Risanka)
08:00 - 08:30     Gozdni čuvaj Rob (Risanka)
08:30 - 08:40     Reaktivčki: Gejzir Strokkur, Islandija (Risanka)
08:40 - 08:55     Reaktivčki: Akvadukt v Segovii, Španija (Risanka)
08:55 - 09:05     Nodi, detektiv v deželi igrač (Risanka)
09:05 - 09:20     Nodi, detektiv v deželi igrač (Risanka)
09:20 - 09:30     Floogalčki: Projekt prepevanje (Risanka)
09:30 - 09:40     Floogalčki: Projekt sesalec (Risanka)
09:40 - 09:50     Velikanozaver: Dirkajoči Giganto (Risanka)
09:50 - 10:10     Velikanozaver: Billova nočna pojedina (Risanka)
10:10 - 10:35     Tačke na patrulji (Risanka)
10:35 - 11:00     Moka (Risanka)
11:00 - 11:30     Sally Bollywood (Risanka)
11:30 - 11:55     Troli: Ritem, ki se ne konča! (Risanka)
11:55 - 12:20     Polly Pocket: Babica dobi torbico nazaj / Stari kraji, novi prijatelji (Risanka)
12:20 - 12:50     Barbie: Dogodivščine v sanjski hiši - Fatovski prepir (Risanka)
12:50 - 13:10     Zamudnik Nate: Ninja / Čarobni čevelj (Risanka)
13:10 - 13:35     Denis in Čekan: Brez zavor! (Risanka)
13:35 - 14:05     Zig & Sharko (Risanka)
14:05 - 14:30     Spuži Kvadratnik (Risanka)
14:30 - 14:50     Angelo je zakon (Risanka)
14:50 - 15:15     Zajec Dolgouhec (Risanka)
15:15 - 15:40     ALVINNN!!! in veverički (Risanka)
15:40 - 16:05     Grizzy in glodavčki (Risanka)
16:05 - 16:35     Tom in Jerry (Animirani)
16:35 - 17:00     Pustolovci iz globin: Skrivnost vražjega morja (Risanka)
17:00 - 17:30     WOW cona odkritij (Vzgojna oddaja)
17:30 - 17:55     Zajec Dolgouhec (Risanka)
17:55 - 18:20     Tačke na patrulji (Risanka)
18:20 - 18:55     Grizzy in glodavčki (Risanka)
18:55 - 19:15     Tom in Jerry (Animirani)
19:15 - 19:45     ALVINNN!!! in veverički (Risanka)
19:45 - 20:15     Angelo je zakon (Risanka)
20:15 - 21:25     Tom in Jerry (Animirani)
21:25 - 22:25     Tom in Jerry srečata Sherlocka Holmesa (Animirani)
22:25 - 23:55     Tom in Jerry: Let na Mars (Animirani)
23:55 - 00:05     Najboljše Comedy Total (Zabavna oddaja)