00:00 - 01:00     Motokros: MX2, VN Indonezije, 2. dirka (Avto-moto športi)
01:00 - 02:15     Odbojka na mivki (Ž): King of the Court: Hamburg, polfinale A (Ostalo)
02:15 - 03:30     Odbojka na mivki (Ž): King of the Court: Hamburg, polfinale B (Ostalo)
03:30 - 04:00     Odbojka na mivki (Ž): King of the Court: Hamburg, razigravanje za finale (Ostalo)
04:00 - 04:30     Motokros: MXGP, VN Indonezije, Magazin (Motokros)
04:30 - 05:00     Formula Regional European Championship: Zandvoort, vrhunci (Avto-moto športi)
05:00 - 07:00     Hokej (M): Jesenice - Bregenzerwald, Alpska liga (Hokej)
07:00 - 09:00     Nogomet (M): Borussia Dortmund - Freiburg, Bundesliga (Nogomet)
09:00 - 11:00     Nogomet (M): Mura - Maribor, Prva liga Telemach (Nogomet)
11:00 - 13:00     Košarka (M): Olimpia Milano - Virtus Bologna, Italijanska liga, finale, četrta tekma (Košarka)
13:00 - 13:30     Motokros: MXGP, VN Indonezije, Magazin (Motokros)
13:30 - 13:45     29. memorial Dejana Grdena: Reportaža (Reportaža)
13:45 - 15:00     Odbojka na mivki (M): King of the Court: Hamburg, finale (Ostalo)
15:00 - 16:00     Motokros: MXGP, VN Indonezije, 1. dirka (Motokros)
16:00 - 17:00     Motokros: MXGP, VN Indonezije, 2. dirka (Motokros)
17:00 - 19:00     Nogomet (M): San Diego Loyal SC - Orange County SC, USL Championship (Nogomet)
19:00 - 19:15     13. Binetov memorial: Reportaža (Reportaža)
19:15 - 20:00     Porsche Carrera Cup Deutschland: Zandvoort, prva dirka (Avto-moto športi)
20:00 - 20:45     Porsche Carrera Cup Deutschland: Zandvoort, druga dirka (Avto-moto športi)
20:45 - 21:15     Ekstremni športi (Ekstremni športi)
21:15 - 23:00     Nogomet (M): San Antonio FC - FC Tulsa, USL Championship (Nogomet)
23:00 - 00:00     Motokros: MX2, VN Indonezije, 1. dirka (Avto-moto športi)
Nova priložnost (še 20 min)
Verjamem v naju (še 10 min)
Marley in jaz (še 85 min)
Pod palubo: Sredozemlje (še 30 min)
Preiskovalci na delu: NCIS Havaji (še 50 min)
Sam doma 3 (še 50 min)
Časovna past (še 20 min)
Velika britanska pustolovščina z Jamesom Martinom: Laverstoke in Goodwood (še 20 min)
Košarka (M): Olimpia Milano - Virtus Bologna, Italijanska liga, finale, četrta tekma (še 20 min)