Nočni program (še 240 min)
Zvoki noči (še 175 min)
Odred odpisanih (še 20 min)
Glasbeni mikser (še 175 min)
Wayward Pines (še 40 min)
Ameriške sanje (še 175 min)
24. dan (še 25 min)
Rudolphova pekarna (še 10 min)
Nogomet (M): Osijek - Gorica, Hrvaška liga (še 55 min)
00:30 - 01:40     Videotrak (Glasba)
01:40 - 03:45     Judo: Svetovno prvenstvo (Borilni športi)
Tretji dan svetovnega prvenstva v judu v Bakuju so na sporedu boji v ženski kategoriji do 57 kg in v moški do 73 kg. Obetajo se izjemne predstave za medalje in tudi za točke na svetovni jakostni lestvici. Uspeh na svetovnem prvenstvu jih prinaša veliko v kvalifikacijah za olimpijske igre v Tokiu.
03:45 - 06:05     Zabavni kanal (Infokanal)
06:05 - 07:10     Videotrak (Glasba)
07:10 - 07:25     Duhovni utrip: Dobro ali bog? (Verska oddaja)
07:25 - 07:40     Slastna kuhinja: Gobe z rikoto in orehi (Kuharska oddaja)
07:40 - 08:10     F. Liszt: Koncert za klavir in orkester št. 1 v Es-duru (Koncert)
08:10 - 08:45     Koda (Svetovalna oddaja)
08:45 - 09:55     Umor, je napisala: Dobro leto za umor (Kriminalka)
09:55 - 11:05     Umor, je napisala: Padec Benedicta Arnolda (Kriminalka)
11:05 - 13:20     Poletna noč: Vse najboljše! (Prireditev)
13:20 - 14:00     Naravni parki Slovenije: Kočevski pragozd (Poljudnoznanstvena oddaja)
14:00 - 16:05     Judo: Svetovno prvenstvo (Borilni športi)
16:05 - 17:15     Svetovni popotnik: Nigerija (Potopis)
17:15 - 18:15     Umor, je napisala: Riba na suhem (Kriminalka)
18:15 - 19:10     Sanje o prihodnosti: Moda prihodnosti (Dokumentarni)
19:10 - 19:55     Festival Arsana Ptuj: Tango Story (Glasba)
19:55 - 20:05     Letni časi: Jesen, Mate Bekavac in godalni orkester (M. Krečič) (Glasba)
20:05 - 21:05     Sinji planet: Globine (Naravoslovje)
21:05 - 21:10     Žrebanje Lota (Igre na srečo)
21:10 - 21:45     Nesmrtni (Drugi športi)
21:45 - 22:40     Umor, je napisala: Rodeo v Saskatchewanu (Kriminalka)
22:40 - 23:15     Ambienti (Ostalo)
23:15 - 23:50     Avtomobilnost (Svetovalna oddaja)
23:50 - 00:30     Bleščica (Moda)