Nočni program (še 256 min)
Zvoki noči (še 191 min)
Odred odpisanih (še 36 min)
Glasbeni mikser (še 191 min)
Wayward Pines (še 11 min)
Ameriške sanje (še 191 min)
24. dan (še 41 min)
Zgodbe iz afriške shrambe (še 1 min)
Nogomet (M): Osijek - Gorica, Hrvaška liga (še 71 min)
00:50 - 01:30     Opus: Madžarska glasbena kultura (Glasba)
01:30 - 01:55     Dnevnik Slovencev v Italiji (Dnevno-informativna oddaja)
01:55 - 02:20     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
02:20 - 02:35     Utrip (Notranje politična oddaja)
02:35 - 02:45     Šport (Drugi športi)
02:45 - 03:00     Vreme (Vreme)
Vreme je na sporedu vsak dan po Poročilih, pred in po Dnevniku ter pred in po Odmevih.
03:00 - 07:00     Infokanal (Infokanal)
07:00 - 07:25     Telebajski: Listi (Risanka)
07:25 - 07:30     Kravica Katka: Ježkova nogavica (Risanka)
07:30 - 07:40     Vrtni palček Primož: Voda, voda vsepovsod (Risanka)
07:40 - 07:55     Gozdna druščina: Užaloščena dvojčka (Risanka)
07:55 - 08:05     Profesor Baltazar: Pepino Cicerone (Risanka)
08:05 - 08:10     Manja: Živalska piramida (Risanka)
08:10 - 08:15     Svet živali: Kengurujka Mari (Risanka)
08:15 - 08:25     Oblakov kruhek: Vsak dan je moj rojstni dan (Risanka)
08:25 - 08:35     Mala kraljična: Ne maram jeseni! (Risanka)
08:35 - 08:45     Žvenkci: Ljubo doma, kdor ga ima (Risanka)
08:45 - 08:55     Trobka in Skok: Medena zmešnjava (Risanka)
08:55 - 09:00     Lili in Čarni zaliv: Brinova medvedja usluga (Risanka)
09:00 - 09:15     Kalimero: Čarobni klobuk (Risanka)
09:15 - 09:25     Mili in Moli: Darilo (Risanka)
09:25 - 09:35     Vse o Rozi: Medvedek (Risanka)
09:35 - 10:05     Marcelino Kruh in vino: Veliki lov (Risanka)
10:05 - 10:15     Govoreči Tom in prijatelji: Človek na luni (Risanka)
10:15 - 10:45     Kozmo: Kemični odpadki (Otroška ali mladinska serija)
10:45 - 11:20     Prisluhnimo tišini: Vključenost (Svetovalna oddaja)
11:20 - 11:25     Ozare (Verska oddaja)
11:25 - 12:00     Obzorja duha: Biti z mladimi (Verska oddaja)
12:00 - 13:00     Ljudje in zemlja (Svetovalna oddaja)
13:00 - 13:15     Prvi dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
13:15 - 13:20     Šport (Drugi športi)
13:20 - 13:25     Vreme (Vreme)
13:25 - 15:05     Ptuj 2018: 49. festival narodno-zabavne glasbe Slovenije (Prireditev)
15:05 - 17:00     Izdelano v Dagenhamu (Drama)
17:00 - 17:10     Poročila ob petih (Dnevno-informativna oddaja)
17:10 - 17:15     Šport (Drugi športi)
17:15 - 17:20     Vreme (Vreme)
17:20 - 18:45     Vikend paket (Pogovorna oddaja)
18:45 - 18:50     Bacek Jon: Bumerang (Risanka)
18:50 - 18:55     Svet živali: Čriček Peter (Risanka)
18:55 - 19:00     Vreme (Vreme)
19:00 - 19:25     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
19:25 - 19:45     Zrcalo tedna (Informativna oddaja)
19:45 - 19:55     Šport (Drugi športi)
19:55 - 20:00     Vreme (Vreme)
20:00 - 22:20     Popevka 2018 (Prireditev)
22:20 - 23:10     Z Mišo ...: Ema Kugler (Pogovorna oddaja)
23:10 - 23:20     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
23:20 - 23:30     Šport (Drugi športi)
23:30 - 23:35     Vreme (Vreme)
23:35 - 23:40     Letni časi: Jesen, Mate Bekavac in godalni orkester (P. I. Čajkovski) (Glasba)
23:40 - 00:20     Dnevnik Slovencev v Italiji (Dnevno-informativna oddaja)