Nočni program (še 35 min)
Zvoki noči (še 55 min)
Dansko dekle (še 55 min)
Glasbeni mikser (še 55 min)
Quantico (še 5 min)
Milijonarjeva žena (še 60 min)
Nočni program Kino (še 55 min)
Rudolphova pekarna (še 15 min)
Nogomet (M): Ludogorets - Milan, Liga Europa (še 100 min)
00:15 - 00:30     Imago Sloveniae 2015: Kitarist Mak Grgić (Glasba)
00:30 - 00:55     Dnevnik Slovencev v Italiji (Dnevno-informativna oddaja)
00:55 - 01:20     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
01:20 - 01:35     Zrcalo tedna (Informativna oddaja)
01:35 - 01:45     Šport (Drugi športi)
01:45 - 01:50     Vreme (Vreme)
01:50 - 06:10     Infokanal (Infokanal)
Infokanal je namenjen sledenju novic iz sveta politike, športa, kulture, turizma, medicine, znanosti in podobnih tematik, ki pomembno vplivajo na razvoj in analizo javnega obveščanja. Zraven najbolj svežih novic si lahko ogledate tudi videoposnetke slovenskih in tujih krajev, ujetih v objektiv kamere, povsem spontano. Infokanal ne pozabi niti na najbolj svežo vremensko napoved in obvestila o stanju na slovenskih cestah.
06:10 - 06:25     Utrip (Notranje politična oddaja)
06:25 - 07:00     Zrcalo tedna (Informativna oddaja)
07:00 - 08:00     Dobro jutro (Zabavna oddaja)
08:00 - 08:08     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
08:08 - 09:00     Dobro jutro (Zabavna oddaja)
09:00 - 09:08     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
09:08 - 10:00     Dobro jutro (Zabavna oddaja)
10:00 - 10:08     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
10:08 - 10:15     Dobro jutro (Zabavna oddaja)
10:15 - 10:35     Sladko življenje z Rachel Allen: Praznične sladice (Kuharska oddaja)
10:35 - 11:10     10 domačih (Glasba)
11:10 - 11:45     Vem! (Kviz)
11:45 - 12:00     Mili in Moli: Ponedeljek (Risanka)
12:00 - 12:15     Izklopljeni (Izobraževalna oddaja)
12:15 - 12:40     Nabriti detektivi: Vsak začetek je težak (Otroška ali mladinska serija)
12:40 - 13:00     Mulčki: Ko ni šole (Risanka)
13:00 - 13:20     Prvi dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
13:20 - 13:25     Šport (Drugi športi)
13:25 - 13:30     Vreme (Vreme)
13:30 - 14:30     Ita Rina: Filmska zvezda, ki je zavrnila Hollywood (Dokumentarni)
14:30 - 15:00     S-prehodi (Magazin)
15:00 - 15:30     Dober dan, Koroška (Informativna oddaja)
15:30 - 16:05     Osmi dan (Kultura)
16:05 - 16:15     Tenorist Branko Robinšak (Glasba)
16:15 - 16:25     Sopranistka Bernarda Bobro (Glasba)
16:25 - 17:00     Zlata dekleta (Humoristični)
17:00 - 17:15     Poročila ob petih (Dnevno-informativna oddaja)
17:15 - 17:20     Šport (Drugi športi)
17:20 - 17:30     Vreme (Vreme)
17:30 - 17:55     Osvežilna fronta: Spanje (Zabavna oddaja)
17:55 - 18:00     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
18:00 - 18:10     Young Village Folk – Hrana iz mladih korenin: Veerin projekt - Kreiranje oblek lahko zamenja znanstveni projekt proste reje prašičev (Poljudnoznanstvena oddaja)
18:10 - 18:20     Lili in Čarni zaliv: Odlikovanje za pomoč (Risanka)
18:20 - 18:55     Vem! (Kviz)
18:55 - 19:00     Vreme (Vreme)
19:00 - 19:25     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
19:25 - 19:45     Slovenska kronika (Informativna oddaja)
19:45 - 19:55     Šport (Drugi športi)
19:55 - 20:00     Vreme (Vreme)
20:00 - 21:00     Tednik (Informativna oddaja)
21:00 - 21:55     Studio City (Magazin)
21:55 - 22:00     Vreme (Vreme)
22:00 - 22:30     Odmevi (Dnevno-informativna oddaja)
22:30 - 22:40     Šport (Drugi športi)
22:40 - 22:50     Kultura (Kultura)
22:50 - 22:55     Vreme (Vreme)
22:55 - 23:30     Pisave: Jože Snoj: Rekapitulacije (Književnost)
23:30 - 23:45     Samospevi Alojza Srebotnjaka: Tenorist Jurij Reja (Glasba)
23:45 - 01:15     David Fulmer, Orkester Slovenske filharmonije in Matthias Pintscher (Glasba)