00:15 - 00:35     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
00:35 - 00:45     Slovenska kronika (Informativna oddaja)
00:45 - 00:55     Šport (Drugi športi)
00:55 - 01:00     Kultura (Kultura)
01:00 - 01:05     Vreme (Vreme)
01:05 - 06:20     Napovedujemo (Napovedniki)
06:25 - 07:00     Odmevi (Dnevno-informativna oddaja)
07:00 - 07:05     Zgodbe iz školjke: Čebelice: Rdeča hiša (Otroška oddaja)
07:05 - 07:15     Trala trali: Zaspani kontrabas (Risanka)
07:15 - 07:20     Živživalice: Trnkarica (Risanka)
07:20 - 07:25     Pujsa Pepa: Dan talentov (Risanka)
07:25 - 07:30     Pujsa Pepa: Izlet na Luno (Risanka)
07:30 - 07:40     Bela in Sebastijan: Skoraj popolna vas (Risanka)
07:40 - 07:50     Družina Jazbečjak: Noč na prostem (Risanka)
07:50 - 08:15     Studio Kriškraš: Spoznaj Amari (Otroška oddaja)
08:15 - 08:40     Z kot Zofka: Natakar (Otroška oddaja)
08:40 - 09:30     Male sive celice: OŠ Mežica in OŠ Miška Kranjca Ljubljana (Kviz)
09:30 - 09:45     Infodrom (Izobraževalna oddaja)
Infodrom je informativna oddaja za otroke in mlade.
09:45 - 10:15     Skoraj nikoli: Poslovilna zabava (Otroška ali mladinska serija)
10:15 - 10:35     Varuška nindža: Ravnaj se po srcu (Otroška ali mladinska serija)
10:35 - 11:05     Varuška nindža: Ni ga! (Otroška ali mladinska serija)
11:05 - 11:20     Kapucar (Otroška ali mladinska serija)
11:20 - 11:45     TV-izložba (Oglasi)
11:45 - 12:15     Ah, ta leta!: Zaplešimo! (Pogovorna oddaja)
12:15 - 12:30     Duhovni utrip: Kje je Bog, kadar boli? (Verska oddaja)
12:30 - 12:35     Ozare (Verska oddaja)
12:35 - 13:00     NaGlas! (Magazin)
13:00 - 13:15     Prvi dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
13:15 - 13:20     Šport (Drugi športi)
13:20 - 13:25     Vreme (Vreme)
13:25 - 13:50     O živalih in ljudeh (Svetovalna oddaja)
13:50 - 14:10     TV-izložba (Oglasi)
14:10 - 14:40     Podjetno naprej: Igor Paldauf, inovativni mladi kmet 2019 (Svetovalna oddaja)
14:40 - 15:00     Prisluhnimo tišini: Osia vsadek (Svetovalna oddaja)
15:00 - 15:30     Ekipa Bled (Kriminalka)
6.5
15:30 - 15:55     Rojaki (Družboslovje)
15:55 - 16:30     Ambienti (Dokumentarni)
8.3
16:30 - 17:00     Na vrtu (Svetovalna oddaja)
17:00 - 17:10     Poročila ob petih (Dnevno-informativna oddaja)
17:10 - 17:15     Šport (Drugi športi)
17:15 - 17:20     Vreme (Vreme)
17:20 - 17:30     Luka in Lučka: Lunin obraz (Risanka)
17:30 - 18:57     Sobotno popoldne (Zabavna oddaja)
18:57 - 19:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
19:15 - 19:30     Slovenska kronika (Informativna oddaja)
19:30 - 19:45     Utrip (Notranje politična oddaja)
19:45 - 19:55     Šport (Drugi športi)
19:55 - 20:00     Vreme (Vreme)
20:00 - 21:00     Joker (Kviz)
21:00 - 21:30     Kaj dogaja? (Pogovorna oddaja)
7.2
21:30 - 22:05     Potovanje (Drama)
5.8
22:05 - 22:20     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
22:20 - 22:30     Šport (Drugi športi)
22:30 - 22:35     Vreme (Vreme)
22:35 - 00:25     Sedmi pečat: Zgodba o treh sestrah (Drama)
8.1
Jutro na Planetu (še 18 min)
Moj mali poni: Čarobno prijateljstvo (še 8 min)
Spectre (še 198 min)
Deževen dan v New Yorku (še 63 min)
Lucifer (še 38 min)
Uslužbenec meseca (še 88 min)
Prijaznost neznancev (še 123 min)
Rudolphova pekarna: Mladi peki (še 18 min)
Hokej (M): IIHF SP elitne divizije 2022, četrtfinale (še 78 min)