Milijonar (še 3 min)
Najini mostovi (še 2 min)
Zlom (še 2 min)
Obveščevalna (še 67 min)
MacGyver (še 2 min)
Domača norišnica (še 2 min)
Rocky 3 (še 57 min)
Moja kuhinja je zakon: Avstralija (še 2 min)
Nogomet (M): Leuven - Sint Truiden, Belgijska liga (še 107 min)
01:10 - 01:35     Dnevnik Slovencev v Italiji (Dnevno-informativna oddaja)
01:35 - 02:05     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
02:05 - 02:20     Slovenska kronika (Informativna oddaja)
02:20 - 02:25     Šport (Drugi športi)
02:25 - 02:30     Vreme (Vreme)
02:30 - 06:20     Napovedujemo (Napovedniki)
06:20 - 06:25     Kultura (Kultura)
06:25 - 07:00     Odmevi (Dnevno-informativna oddaja)
07:00 - 08:00     Dobro jutro (Zabavna oddaja)
08:00 - 08:08     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
08:08 - 09:00     Dobro jutro (Zabavna oddaja)
09:00 - 09:08     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
09:08 - 10:00     Dobro jutro (Zabavna oddaja)
10:00 - 10:05     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
10:05 - 10:15     Lojzek: Lojzek, nariši mi žabca (Risanka)
10:15 - 10:20     Pujsa Pepa: Dan talentov (Risanka)
10:20 - 10:25     Sara in Raček: Volnena glasba (Risanka)
10:25 - 10:35     Tilka in prijatelji: Capek išče mavrico (Risanka)
10:35 - 10:50     Kalimero: Menjava igrač (Risanka)
10:50 - 10:55     Mulčki: Najljubša učiteljica (Risanka)
10:55 - 11:25     Kozmo: Letalci (Otroška ali mladinska serija)
11:25 - 11:55     Vem! (Kviz)
11:55 - 13:00     Studio City (Magazin)
13:00 - 13:20     Prvi dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
13:20 - 13:30     Šport (Drugi športi)
13:30 - 13:35     Vreme (Vreme)
13:35 - 13:50     TV-izložba (Oglasi)
13:50 - 14:40     Velike osebnosti 20. stoletja: Raziskovalci (Biografija)
14:40 - 14:55     TV-izložba (Oglasi)
14:55 - 15:30     Osmi dan (Kultura)
15:30 - 15:40     Rojaki (Družboslovje)
15:40 - 16:10     Mostovi - Hidak (Informativna oddaja)
16:10 - 17:00     Male sive celice: OŠ Frana Albrehta Kamnik in OŠ Križevci (Kviz)
17:00 - 17:15     Poročila ob petih (Dnevno-informativna oddaja)
17:15 - 17:20     Šport (Drugi športi)
17:20 - 17:25     Vreme (Vreme)
17:25 - 17:55     (Ne)znana poglavja slovenske zgodovine: Velike bolezni (Zgodovina)
17:55 - 18:00     50 knjig, ki so nas napisale: France Prešeren: Poezije (Književnost)
18:00 - 18:20     Zmedi gre v Zakajzato: Barve (Risanka)
18:20 - 18:50     Vem! (Kviz)
18:50 - 18:57     Vreme (Vreme)
18:57 - 19:25     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
19:25 - 19:45     Slovenska kronika (Informativna oddaja)
19:45 - 19:55     Šport (Drugi športi)
19:55 - 20:05     Vreme (Vreme)
20:05 - 21:55     Klic dobrote (Prireditev)
21:55 - 22:00     Vreme (Vreme)
22:00 - 22:30     Odmevi (Dnevno-informativna oddaja)
22:30 - 22:40     Kultura (Kultura)
22:40 - 22:45     Šport (Drugi športi)
22:45 - 22:50     Vreme (Vreme)
22:50 - 23:40     Profil: Vlado Kreslin (Pogovorna oddaja)
23:40 - 00:15     (Ne)znana poglavja slovenske zgodovine: Velike bolezni (Zgodovina)