Vaše zdravje, naša skrb (še 10 min)
Dekle z imenom Feriha (še 10 min)
Drugje (še 100 min)
Vaše zdravje, naša skrb (še 10 min)
Dva moža in pol (še 10 min)
Robin Hood (še 145 min)
Mojstri šminke (še 5 min)
Umetnost življenja: ZDA (še 15 min)
Nogomet (M): Rusija - Danska, Euro 2020 (še 65 min)
00:35 - 01:00     Dnevnik Slovencev v Italiji (Dnevno-informativna oddaja)
01:00 - 01:30     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
01:30 - 01:45     Slovenska kronika (Informativna oddaja)
01:45 - 01:50     Šport (Drugi športi)
01:50 - 01:55     Vreme (Vreme)
01:55 - 06:10     Napovedujemo (Napovedniki)
06:10 - 06:20     Kultura (Kultura)
06:20 - 07:00     Odmevi (Dnevno-informativna oddaja)
07:00 - 09:00     Poletno jutro (Zabavna oddaja)
Oddaja Poletno jutro poleg informativnih in zabavnih vsebin podaja koristne nasvete o najrazličnejših tematikah iz vsakdanjega življenja.
09:00 - 10:10     Prišla je sreča: Ko so otroci privolili (Humoristični)
10:10 - 10:35     Ginovo potepanje po zahodni italijanski obali: Otok Elba (Kuharska oddaja)
10:35 - 10:55     TV-izložba (Oglasi)
10:55 - 11:30     Lovrenška jezera (Dokumentarni)
11:30 - 12:00     Danes dol, jutri gor: Slepec slepca vodi (Družinski)
12:00 - 13:00     Pogovor s predsednikom države (Pogovorna oddaja)
13:00 - 13:15     Prvi dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
13:15 - 13:20     Šport (Drugi športi)
13:20 - 13:25     Vreme (Vreme)
13:25 - 14:25     Severna obzorja: Vsak vidi stvar drugače (Drama)
14:25 - 14:40     TV-izložba (Oglasi)
14:40 - 15:00     Prisluhnimo tišini: Znakovni in jezik gluhoslepih v slovenski ustavi (Svetovalna oddaja)
15:00 - 15:40     Mostovi - Hidak (Informativna oddaja)
15:40 - 15:45     Pujsa Pepa: Časovna kapsula (Risanka)
15:45 - 16:00     Kapitan Sabljezobi, vladar sedmih morij: Zabava presenečenja (Otroška ali mladinska serija)
16:00 - 16:20     Kapitan Sabljezobi, vladar sedmih morij: Veliko tekmovanje (Otroška ali mladinska serija)
16:20 - 17:00     Infodrom: 30 samostojnih (Izobraževalna oddaja)
17:00 - 17:10     Poročila ob petih (Dnevno-informativna oddaja)
17:10 - 17:15     Šport (Drugi športi)
17:15 - 17:20     Vreme (Vreme)
17:20 - 17:50     Slovenski magazin (Magazin)
17:50 - 17:55     Bacek Jon: Poredni Jon (Risanka)
17:55 - 18:05     Maček Muri: Tekma (Risanka)
18:05 - 18:20     Povodni mož (Otroška oddaja)
18:20 - 18:45     Vem! (Kviz)
18:45 - 18:57     Vreme (Vreme)
18:57 - 19:29     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
19:29 - 19:45     Dnevnikov izbor (Dnevno-informativna oddaja)
19:45 - 19:55     Šport (Drugi športi)
19:55 - 20:00     Vreme (Vreme)
20:00 - 20:55     Pogovori ob dnevu državnosti (Pogovorna oddaja)
20:55 - 23:00     Proslava ob dnevu državnosti (Proslava)
23:00 - 23:10     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
23:10 - 23:20     Šport (Drugi športi)
23:20 - 23:25     Vreme (Vreme)
23:25 - 01:10     Cankar (Biografija)