Jutro s Kosmiko (še 46 min)
Gospodarica zlata (še 16 min)
Dan neodvisnosti: Nova grožnja (še 101 min)
Shark (še 51 min)
Črni seznam (še 46 min)
Zaklad pozabljenih: Knjiga skrivnosti (še 66 min)
Je zvezda rojena? (še 16 min)
Najboljši recepti vseh časov (še 26 min)
Nogomet (M): Adelaide - Melbourne Victory, Avstralska liga (še 116 min)
00:55 - 01:20     Ugriznimo znanost: Boj proti rji (Ostalo)
01:20 - 01:45     Dnevnik Slovencev v Italiji (Dnevno-informativna oddaja)
01:45 - 02:10     Po Sloveniji (Magazin)
02:10 - 02:35     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
02:35 - 02:50     Slovenska kronika (Informativna oddaja)
02:50 - 03:00     Šport (Drugi športi)
03:00 - 03:05     Vreme (Vreme)
03:05 - 06:05     Infokanal (Infokanal)
06:05 - 06:10     Kultura (Kultura)
06:10 - 07:00     Odmevi (Dnevno-informativna oddaja)
07:00 - 08:00     Dobro jutro (Zabavna oddaja)
08:00 - 08:08     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
08:08 - 09:00     Dobro jutro (Zabavna oddaja)
09:00 - 09:08     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
09:08 - 10:00     Dobro jutro (Zabavna oddaja)
10:00 - 10:05     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
10:05 - 11:15     Dober dan (Zabavna oddaja)
Dobro jutro se podaljšuje v Dober dan.
11:15 - 11:55     Vem! (Kviz)
11:55 - 12:25     Ugriznimo znanost: Boj proti rji (Ostalo)
12:25 - 13:00     Čudovita Japonska: Prefektura Ivate: Popotniški vodnik ob obali (Dokumentarni)
13:00 - 13:20     Prvi dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
13:20 - 13:25     Šport (Drugi športi)
13:25 - 13:35     Vreme (Vreme)
13:35 - 15:20     Volitve 2017 (Notranje politična oddaja)
15:20 - 16:05     Mostovi - Hidak (Informativna oddaja)
16:05 - 16:25     Duhovni utrip: Večnost v minljivosti (Verska oddaja)
16:25 - 17:00     Profil (Pogovorna oddaja)
17:00 - 17:15     Poročila ob petih (Dnevno-informativna oddaja)
17:15 - 17:20     Šport (Drugi športi)
17:20 - 17:30     Vreme (Vreme)
17:30 - 17:55     Slovenski magazin (Magazin)
17:55 - 18:00     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
18:00 - 18:10     Infodrom (Izobraževalna oddaja)
18:10 - 18:20     Pujsa Pepa: Kombi gospoda Lisjaka (Risanka)
18:20 - 18:55     Vem! (Kviz)
18:55 - 19:00     Vreme (Vreme)
19:00 - 19:25     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
19:25 - 19:45     Slovenska kronika (Informativna oddaja)
19:45 - 19:55     Šport (Drugi športi)
19:55 - 20:00     Vreme (Vreme)
20:00 - 21:25     Slovenski pozdrav (Glasba)
21:25 - 21:55     Na lepše (Magazin)
21:55 - 22:00     Vreme (Vreme)
22:00 - 22:30     Odmevi (Dnevno-informativna oddaja)
22:30 - 22:45     Kultura (Kultura)
22:45 - 22:55     Šport (Drugi športi)
22:55 - 23:10     Vreme (Vreme)
23:10 - 00:35     Mouchette (Drama)