Istanbulska nevesta (še 41 min)
Dekle z imenom Feriha (še 56 min)
Drugje (še 71 min)
Pazi, kamera! (še 6 min)
Detektiv Magnum (še 36 min)
Robin Hood (še 116 min)
Transformerji (še 146 min)
Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izziv: Chris Moyles (še 41 min)
Nogomet (M): Rusija - Danska, Euro 2020 (še 36 min)
00:00 - 00:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
00:29 - 01:00     Šov Alexa Salmonda (Pogovorna oddaja)
01:00 - 01:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
01:29 - 02:00     Dokumentarec (Ostalo)
02:00 - 02:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
02:29 - 03:00     Izbor najpomembnejših novic (Informativna oddaja)
03:00 - 03:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
03:29 - 04:01     Sokolovo oko (Pogovorna oddaja)
04:01 - 04:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
04:29 - 05:01     Dennis Miller plus ena (Pogovorna oddaja)
05:01 - 05:30     SophieCo (Pogovorna oddaja)
05:30 - 06:00     Dokumentarec (Ostalo)
06:00 - 06:29     Keiserjevo poročilo (Pogovorna oddaja)
06:29 - 07:00     Debata (Pogovorna oddaja)
07:00 - 07:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
07:29 - 08:00     Dokumentarec (Ostalo)
08:00 - 08:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
08:29 - 09:00     Dennis Miller plus ena (Pogovorna oddaja)
09:00 - 09:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
09:29 - 10:00     SophieCo (Pogovorna oddaja)
10:00 - 10:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
10:29 - 11:00     Debata (Pogovorna oddaja)
11:00 - 11:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
11:29 - 12:00     Izbor najpomembnejših novic (Informativna oddaja)
12:00 - 12:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
12:29 - 13:00     Dokumentarec (Ostalo)
13:00 - 13:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
13:29 - 14:00     Dennis Miller plus ena (Pogovorna oddaja)
14:00 - 14:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
14:29 - 15:00     Sokolovo oko (Pogovorna oddaja)
15:00 - 15:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
15:29 - 16:00     SophieCo (Pogovorna oddaja)
16:00 - 16:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
16:29 - 17:00     Debata (Pogovorna oddaja)
17:00 - 17:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
17:29 - 18:00     Dokumentarec (Ostalo)
18:00 - 18:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
18:29 - 19:00     Izbor najpomembnejših novic (Informativna oddaja)
19:00 - 19:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
19:29 - 20:00     Dokumentarec (Ostalo)
20:00 - 20:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
20:29 - 21:00     Sokolovo oko (Pogovorna oddaja)
21:00 - 21:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
21:29 - 22:00     SophieCo (Pogovorna oddaja)
22:00 - 22:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
22:29 - 23:00     Debata (Pogovorna oddaja)
23:00 - 23:29     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
23:29 - 00:00     Dennis Miller plus ena (Pogovorna oddaja)