Zapuščena (še 1 min)
24UR (še 1 min)
Patrulja prekletih (še 1 min)
Svet (še 1 min)
Veliki pokovci (še 1 min)
Ljubim te, Beth Cooper (še 6 min)
Brivci: Nov začetek (še 1 min)
Gurmanske jedi za vsak dan (še 1 min)
Nogomet (M): Ligue 1, vrhunci 11. kola (še 41 min)
00:20 - 00:25     Lajmet (Informativna oddaja)
00:25 - 01:25     Kaos (Drama)
01:25 - 02:40     Wine Garden: Marko Louis (Glasba)
02:40 - 03:40     Trezor (Ostalo)
03:40 - 04:05     Akcija Stadion (Vojni)
04:05 - 04:45     60 najlepših narodnih pesmi (Glasba)
04:45 - 04:46     Himna Srbije (Ostalo)
04:46 - 04:47     Napoved programa (Napovedniki)
04:47 - 05:45     Koncert za dobro jutro (Glasba)
05:45 - 06:10     Sestavljanka (Kviz)
06:10 - 06:15     Datum (Informativna oddaja)
06:15 - 06:25     Verski koledar (Verska oddaja)
06:25 - 06:30     Lajmet (Informativna oddaja)
06:30 - 07:30     Trezor (Ostalo)
07:30 - 07:53     Ribji repki (Risanka)
07:53 - 08:00     Mali dnevnik (Otroška ali mladinska serija)
08:00 - 08:30     Matematika za peti razred (Izobraževalna oddaja)
08:30 - 08:55     Angleški jezik za peti razred (Izobraževalna oddaja)
08:55 - 09:10     Telesna in zdravstvena vzgoja (Izobraževalna oddaja)
09:10 - 09:40     Biologija za peti razred (Vzgojna oddaja)
09:40 - 09:50     Medijska pismenost (Šolska oddaja)
09:50 - 10:00     V naravo! (Šolska oddaja)
10:00 - 10:15     Šarlo vas vodi (Šolska oddaja)
10:15 - 10:40     Edu global (Naravoslovje)
10:40 - 11:10     Na svetu (Informativna oddaja)
11:10 - 12:00     TV obrazi:... Kot ves ostali svet (Biografija)
12:00 - 12:45     Kemal Gekić, klavir (Glasba)
12:45 - 12:55     Medijska pismenost (Šolska oddaja)
12:55 - 13:05     V naravo! (Šolska oddaja)
13:05 - 13:25     Šarlo vas vodi (Šolska oddaja)
13:25 - 13:50     Ničta točka (Ostalo)
13:50 - 14:00     Mali dnevnik (Otroška ali mladinska serija)
14:00 - 14:45     7Skrivnosti inštituta za plemenita dekleta (Drama)
14:45 - 15:30     Preiskovalci na delu: NCIS L.A. (Akcija)
15:30 - 16:15     Pri ženski sreči (Romantičen)
16:15 - 17:00     Mile gre (Glasba)
17:00 - 17:25     Dnevnik RT Vojvodina (Dnevno-informativna oddaja)
17:25 - 19:05     Samo še tokrat (Drama)
19:05 - 19:10     Lajmet (Informativna oddaja)
19:10 - 20:00     Inštitut za plemenita dekleta (Drama)
20:00 - 20:30     Tajne službe (Ostalo)
20:30 - 21:00     Temne plati kulturne zgodovine: Društvo mrtvih pesnikov (Družboslovje)
21:00 - 21:45     Pri ženski sreči (Romantičen)
21:45 - 00:00     Zgodovina ljubezni (Drama)