Nočni program (še 210 min)
Pavza! (še 205 min)
Nočno življenje (še 25 min)
Glasbeni mikser (še 205 min)
Živi mrtveci (še 40 min)
Patriot (še 75 min)
Reykjavik št. 101 (še 70 min)
Tropski gurmani: Nova Kaledonija: Isle of Pines (še 5 min)
Nogomet (M): Antwerp - St. Truiden, Belgijska liga (še 55 min)
00:15 - 01:05     Nogomet, Liga Evrope, pregled (Nogomet)
01:05 - 01:10     Lajmet (Informativna oddaja)
01:10 - 02:05     Riblja čorba: Sliši se tudi brez elektrike (Glasba)
02:05 - 02:35     Lov in ribolov (Poljudnoznanstvena oddaja)
02:35 - 03:35     Trezor (Ostalo)
03:35 - 05:00     Rokomet: Železničar - Vojvodina (Rokomet)
05:00 - 05:25     Zaklad iz globin (Naravoslovje)
05:25 - 06:11     Riblja čorba: Sliši se tudi brez elektrike (Glasba)
06:11 - 06:12     Himna Srbije (Ostalo)
06:12 - 06:13     Napoved programa (Napovedniki)
06:13 - 06:55     Koncert za dobro jutro (Glasba)
06:55 - 07:14     Sestavljanka (Kviz)
07:14 - 07:19     Datum (Družboslovje)
07:19 - 07:30     Verski koledar (Ostalo)
07:30 - 08:00     Moja lepa Srbija (Reportaža)
08:00 - 08:30     Državljan (Informativna oddaja)
08:30 - 08:50     Kukuriku šov (Otroška oddaja)
08:50 - 08:57     Lola in Mila (Risanka)
08:57 - 09:04     Lola in Mila (Risanka)
09:04 - 09:19     Cvetna vila (Otroška oddaja)
09:19 - 09:45     Brenčalo (Šolska oddaja)
09:45 - 10:15     Dobro je, dobro je vedeti (Svetovalna oddaja)
10:15 - 10:20     Datum (Informativna oddaja)
10:20 - 10:30     Verski koledar (Verska oddaja)
10:30 - 11:30     Znanje - bogastvo (Poljudnoznanstvena oddaja)
11:30 - 12:00     Magazin Srbije na zvezi (Družboslovje)
12:00 - 12:30     Dovolite ... (Pogovorna oddaja)
12:30 - 13:00     Prostor za nas (Družboslovje)
13:00 - 14:00     Studio znanja (Ostalo)
14:00 - 15:00     Tuji izobraževalni program (Ostalo)
15:00 - 15:25     Peljem te na skrivno mesto (Svetovalna oddaja)
15:25 - 16:00     Olimpijski krogi (Drugi športi)
16:00 - 16:30     Velika iluzija (Ostalo)
16:30 - 18:30     Srečen kot Lazzaro (Drama)
18:30 - 20:40     Kraljica Španije (Komedija)
20:40 - 22:05     Locke (Triler)
22:05 - 22:55     Ulica usmiljenja (Zgodovina)
22:55 - 01:10     TV teater (Predstava)