Zapuščena (še 2 min)
24UR (še 2 min)
Patrulja prekletih (še 2 min)
Svet (še 2 min)
Veliki pokovci (še 2 min)
Ljubim te, Beth Cooper (še 7 min)
Brivci: Nov začetek (še 2 min)
Gurmanske jedi za vsak dan (še 2 min)
Nogomet (M): Ligue 1, vrhunci 11. kola (še 42 min)
00:45 - 00:50     Lajmet (Informativna oddaja)
00:50 - 01:00     Nadaljevanka (Ostalo)
01:00 - 02:05     Lajmet (Informativna oddaja)
02:05 - 03:20     18. Gitar art festival (Glasba)
03:20 - 04:20     Trezor (Ostalo)
04:20 - 04:48     Življenje in kariera: Sofija Pižurica (Glasba)
04:48 - 04:49     Himna Srbije (Ostalo)
04:49 - 04:50     Napoved programa (Napovedniki)
04:50 - 05:45     Koncert za dobro jutro (Glasba)
05:45 - 06:10     Sestavljanka (Kviz)
06:10 - 06:15     Datum (Informativna oddaja)
06:15 - 06:25     Verski koledar (Verska oddaja)
06:25 - 06:30     Lajmet (Informativna oddaja)
06:30 - 07:30     Trezor (Ostalo)
07:30 - 07:53     Ribji repki (Risanka)
07:53 - 08:00     Mali dnevnik (Otroška ali mladinska serija)
08:00 - 08:35     Matematika za peti razred (Izobraževalna oddaja)
08:35 - 08:55     Srbski jezik za peti razred (Izobraževalna oddaja)
08:55 - 09:10     Telesna in zdravstvena vzgoja (Izobraževalna oddaja)
09:10 - 09:40     Biologija za peti razred (Vzgojna oddaja)
09:40 - 09:50     Medijska pismenost (Šolska oddaja)
09:50 - 10:10     Radovedneži (Šolska oddaja)
10:10 - 10:35     Življenje in zdravje (Neznan)
10:35 - 11:00     Magazin Lige prvakov (Informativna oddaja)
11:00 - 12:00     Znanje - bogastvo (Poljudnoznanstvena oddaja)
12:00 - 12:50     Jovan Kolundžija: 50. obletnica (Glasba)
12:50 - 13:00     Medijska pismenost (Šolska oddaja)
13:00 - 13:30     Radovedneži (Šolska oddaja)
13:30 - 13:55     Umetniški zapisi (Književnost)
13:55 - 14:00     Mali dnevnik (Otroška ali mladinska serija)
14:00 - 14:50     7Skrivnosti inštituta za plemenita dekleta (Drama)
14:50 - 15:45     Preiskovalci na delu: NCIS L.A. (Akcija)
15:45 - 16:30     Zgodnji posnetki: Branko Andrić (Dokumentarni)
16:30 - 17:25     Navdahnjen s poezijo: Rade Radivojević (Umetnost)
17:25 - 17:55     Koridorji (Informativna oddaja)
17:55 - 18:25     Oddaja o kulturi (Kultura)
18:25 - 18:55     Oddaja o kulturi (Kultura)
18:55 - 19:00     Lajmet (Informativna oddaja)
19:00 - 20:05     Inštitut za plemenita dekleta (Drama)
20:05 - 21:00     Kitajski dokumentarni film (Dokumentarni)
21:00 - 21:45     Pri ženski sreči (Romantičen)
21:45 - 22:10     Nevihta (Šolska oddaja)
22:10 - 23:10     Tuji izobraževalni program (Ostalo)
23:10 - 00:10     Kaos (Drama)