Nočni program (še 148 min)
Pavza! (še 143 min)
Posledica (še 73 min)
Glasbeni mikser (še 143 min)
Živi mrtveci (še 28 min)
Patriot (še 13 min)
Reykjavik št. 101 (še 8 min)
Rudolphova pekarna (še 18 min)
Rokomet (M): Nantes - Aix, Francoska liga (še 83 min)
00:00 - 00:05     Lajmet (Informativna oddaja)
00:05 - 00:45     Enigma: Nebojša Jovan Živković (Glasba)
00:45 - 01:00     Nebojša Jovan Živković: Bajke (Glasba)
01:00 - 02:00     Trezor (Ostalo)
02:00 - 04:20     Smučanje: Evropski pokal 2021 (Smučanje)
04:20 - 04:39     60 najlepših narodnih pesmi (Glasba)
04:39 - 04:40     Himna Srbije (Ostalo)
04:40 - 04:41     Napoved programa (Napovedniki)
04:41 - 05:40     Koncert za dobro jutro (Glasba)
05:40 - 06:05     Sestavljanka (Kviz)
06:05 - 06:10     Datum (Informativna oddaja)
06:10 - 06:20     Verski koledar (Verska oddaja)
06:20 - 06:25     Lajmet (Informativna oddaja)
06:25 - 07:20     Trezor (Ostalo)
07:20 - 07:42     Kukuriku šov (Otroška oddaja)
07:42 - 07:50     Fintin (Otroška oddaja)
07:50 - 08:00     Mali dnevnik (Otroška ali mladinska serija)
08:00 - 08:30     Srbski jezik za peti razred (Izobraževalna oddaja)
08:30 - 09:10     Matematika za peti razred (Izobraževalna oddaja)
09:10 - 09:40     Informatika za peti razred (Vzgojna oddaja)
09:40 - 09:55     Ups (Šolska oddaja)
09:55 - 10:05     Do, re, mi (Šolska oddaja)
10:05 - 10:35     Tata ti si nor (Ostalo)
10:35 - 10:50     Kliker za biznis (Ostalo)
10:50 - 11:20     Oddaja o kulturi (Kultura)
11:20 - 12:05     Ura (Tehnika)
12:05 - 13:05     Zubin Mehta in Beograjska filharmonija (Glasba)
13:05 - 13:30     Šolski program (Šolska oddaja)
13:30 - 13:35     Eko miniature (Naravoslovje)
13:35 - 13:55     Zaklad iz globin (Naravoslovje)
13:55 - 14:00     Mali dnevnik (Otroška ali mladinska serija)
14:00 - 14:50     7Skrivnosti inštituta za plemenita dekleta (Drama)
14:50 - 15:45     Mamilarji (Kriminalka)
15:45 - 16:10     Srbija na zvezi (Notranje politična oddaja)
16:10 - 16:25     Superheroji medijske pismenosti (Šolska oddaja)
16:25 - 16:55     Skupaj (Ostalo)
16:55 - 18:40     Rokomet: Železničar - Vojvodina (Rokomet)
18:40 - 18:55     Da ni ... (Družboslovje)
18:55 - 19:00     Lajmet (Informativna oddaja)
19:00 - 19:50     Inštitut za plemenita dekleta (Drama)
19:50 - 21:30     Umor pacienta 0 (Dokumentarni)
21:30 - 22:15     Pri ženski sreči (Romantičen)
22:15 - 00:15     Visoka družba (Pustolovščina)