Ko boš moja (še 40 min)
Usodni diamanti (še 40 min)
Drugje (še 5 min)
Zaznamovani na igrišču (še 50 min)
Kosti (še 25 min)
Robin Hood (še 50 min)
Transformerji (še 80 min)
Kraljica čokolade: Čokoladna hruška z ingverjem (še 5 min)
Nogomet (M): Severna Makedonija - Nizozemska, Euro 2020 (še 90 min)
00:10 - 00:15     Lajmet (Informativna oddaja)
00:15 - 01:10     Filmska čarovnija (Glasba)
01:10 - 02:10     Trezor (Ostalo)
02:10 - 03:55     Posebna vzgoja (Drama)
03:55 - 06:12     Navdihnjen s klavirjem: Ivan Jevtić (Glasba)
06:12 - 06:13     Himna Srbije (Glasba)
06:13 - 06:14     Napoved programa (Napovedniki)
06:14 - 07:00     Koncert za dobro jutro (Glasba)
07:00 - 07:25     Sestavljanka (Kviz)
07:25 - 07:30     Datum (Informativna oddaja)
07:30 - 07:40     Verski koledar (Verska oddaja)
07:40 - 07:45     Lajmet (Informativna oddaja)
07:45 - 08:45     Trezor (Ostalo)
08:45 - 09:17     Ognjič (Otroška oddaja)
09:17 - 09:35     Fintin (Otroška oddaja)
09:35 - 10:00     Jaz, mi in drugi (Šolska oddaja)
10:00 - 10:25     Družinski krogi (Svetovalna oddaja)
10:25 - 10:50     Eko perspektive (Naravoslovje)
10:50 - 11:20     Oddaja o kulturi (Kultura)
11:20 - 12:10     Ura (Tehnika)
12:10 - 13:00     52. Bemus (Glasba)
13:00 - 13:25     Jaz, mi in drugi (Šolska oddaja)
13:25 - 13:30     Eko miniature (Naravoslovje)
13:30 - 13:55     Peljem te na skrivno mesto: Branko Janković (Svetovalna oddaja)
13:55 - 14:00     Mali dnevnik (Otroška ali mladinska serija)
14:00 - 14:50     Skrivnosti inštituta za plemenita dekleta (Drama)
14:50 - 15:45     El Chapo (Kriminalka)
15:45 - 16:30     Pri ženski sreči (Romantičen)
16:30 - 17:00     Grozd (Reportaža)
17:00 - 17:30     Lov in ribolov (Poljudnoznanstvena oddaja)
17:30 - 17:45     Da ni ... (Družboslovje)
17:45 - 18:00     Kemija razbija mite: Štiri bele smrti (Ostalo)
18:00 - 18:30     Daljava: Nenad Veličković (Ostalo)
18:30 - 18:55     Znanost 2019 (Izobraževalna oddaja)
18:55 - 19:00     Lajmet (Informativna oddaja)
19:00 - 20:00     Skrivnosti inštituta za plemenita dekleta (Drama)
20:00 - 21:00     Dokumentarni program (Ostalo)
21:00 - 21:50     Pri ženski sreči (Romantičen)
21:50 - 23:40     Nočna patrulja (Drama)
23:40 - 00:40     Bisera, Gabi, Vasil in Matija: Koncert za dva glasova in dva klavirja (Koncert)