Doc - V dobrih rokah (še 1 min)
Šverc komerc (še 1 min)
Vse in še svet (še 81 min)
Max Steel (še 56 min)
Havaji 5.0 (še 16 min)
24: Zapuščina (še 16 min)
Hiša debele mame 3 (še 71 min)
Moja kuhinja je zakon: Avstralija (še 16 min)
Nogomet (M): Ligue 1, napoved 21. kola (še 11 min)
00:40 - 00:45     Lajmet (Informativna oddaja)
00:45 - 01:45     Trezor (Ostalo)
01:45 - 03:35     Edmond (Drama)
03:35 - 04:00     Edu global (Naravoslovje)
04:00 - 04:53     Poklon Vladi Divljanu (Glasba)
04:53 - 04:54     Himna Srbije (Ostalo)
04:54 - 04:55     Napoved programa (Napovedniki)
04:55 - 05:40     Koncert za dobro jutro (Glasba)
05:40 - 06:05     Sestavljanka (Kviz)
06:05 - 06:10     Datum (Informativna oddaja)
06:10 - 06:20     Verski koledar (Verska oddaja)
06:20 - 06:25     Lajmet (Informativna oddaja)
06:25 - 07:24     Trezor (Ostalo)
07:24 - 07:46     Miraculous: Čarobni dragulji (Risanka)
07:46 - 07:54     Fintin (Otroška oddaja)
07:54 - 08:00     Mali dnevnik (Otroška ali mladinska serija)
08:00 - 08:30     Srbski jezik za peti razred (Izobraževalna oddaja)
08:30 - 09:10     Matematika za peti razred (Izobraževalna oddaja)
09:10 - 09:30     Informatika za peti razred (Vzgojna oddaja)
09:30 - 10:00     Dositej: Razsvetljeni popotnik (Šolska oddaja)
10:00 - 10:30     Tata ti si nor (Ostalo)
10:30 - 10:45     Kliker za biznis (Ostalo)
10:45 - 11:00     Datum (Informativna oddaja)
11:00 - 11:30     Sodobni svetovni pisatelji: Zahar Prilepin (Književnost)
11:30 - 12:15     Ura (Tehnika)
12:15 - 13:00     Novoletni operni gala koncert (Glasba)
13:00 - 13:25     Dositej: Razsvetljeni popotnik (Šolska oddaja)
13:25 - 13:30     Eko miniature (Naravoslovje)
13:30 - 13:55     Ekologija materiala (Družboslovje)
13:55 - 14:00     Mali dnevnik (Otroška ali mladinska serija)
14:00 - 14:50     7Skrivnosti inštituta za plemenita dekleta (Drama)
14:50 - 15:45     Vohljač (Kriminalka)
15:45 - 16:30     Pri ženski sreči (Romantičen)
16:30 - 17:00     Grozd (Reportaža)
17:00 - 17:30     Lov in ribolov (Poljudnoznanstvena oddaja)
17:30 - 17:45     Da ni ... (Družboslovje)
17:45 - 18:00     Kemija razbija mite (Ostalo)
18:00 - 18:30     Skupaj (Ostalo)
18:30 - 18:55     Savin vrt (Ostalo)
18:55 - 19:00     Lajmet (Informativna oddaja)
19:00 - 19:45     Inštitut za plemenita dekleta (Drama)
19:45 - 21:15     Ples jota (Dokumentarni)
21:15 - 22:00     Pri ženski sreči (Romantičen)
22:00 - 23:45     Bar (Triler)
23:45 - 00:40     Vse je bila glasba: Pesmi Arsena Dedića (Glasba)