Ko boš moja (še 62 min)
Dekle z imenom Feriha (še 12 min)
Drugje (še 27 min)
Supergirl (še 12 min)
Kosti (še 47 min)
Robin Hood (še 72 min)
Transformerji (še 102 min)
Kraljica čokolade: Čokoladna hruška z ingverjem (še 27 min)
Nogomet (M): Severna Makedonija - Nizozemska, Euro 2020 (še 112 min)
00:05 - 00:20     Dnevnik kulture (Kultura)
00:20 - 01:40     In bog je ustvaril barsko pevko (Drama)
01:40 - 03:00     Tuji dokumentarni film (Dokumentarni)
03:00 - 04:35     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
04:35 - 05:05     Oko (Dnevno-informativna oddaja)
05:05 - 05:49     Primer družine Bošković (Humoristični)
05:49 - 05:58     Verski koledar (Verska oddaja)
05:58 - 06:00     Himna Srbije (Ostalo)
06:00 - 06:05     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
06:05 - 08:00     Jutranji program (Informativna oddaja)
08:00 - 08:30     Jutranji dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
08:30 - 09:00     Jutranji program (Informativna oddaja)
09:00 - 09:05     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
09:05 - 10:00     Jutranji program (Informativna oddaja)
10:00 - 10:05     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
10:05 - 11:00     Jutranji program (Informativna oddaja)
11:00 - 11:05     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
11:05 - 12:00     Primer družine Bošković (Humoristični)
12:00 - 12:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
12:15 - 13:10     Psi lajajo, veter nosi (Ostalo)
13:10 - 15:15     Obljubljena dežela (Drama)
15:15 - 16:00     To je Srbija (Notranje politična oddaja)
16:00 - 17:00     Družinski zaklad (Humoristični)
17:00 - 17:20     Dnevnik RT Vojvodina (Dnevno-informativna oddaja)
17:20 - 17:45     Kaj počnete (Informativna oddaja)
17:45 - 18:25     Beograjska kronika (Informativna oddaja)
18:25 - 19:00     Oko magazin (Magazin)
19:00 - 19:22     Sestavljanka (Kviz)
19:22 - 19:30     Vreme (Vreme)
19:30 - 20:05     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
20:05 - 21:05     Družinski zaklad (Humoristični)
21:05 - 22:05     Psi lajajo, veter nosi (Ostalo)
22:05 - 00:10     Čas nedolžnosti (Drama)