Ko boš moja (še 10 min)
24UR popoldne (še 10 min)
Brooklyn brez matere (še 140 min)
Alarm za Kobro 11 (še 15 min)
Na kraju zločina: Miami (še 20 min)
Oberi ljubezen (še 65 min)
Pomoč za praznike (še 95 min)
Dober tek: Meni za gurmane (še 10 min)
Nogomet (M): Lazio - Roma, Serie A (še 25 min)
00:50 - 02:00     Hoja! Lero! (Zgodovina)
02:00 - 02:25     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
02:25 - 02:50     Program za diasporo (Informativna oddaja)
02:50 - 03:30     Sestavljanka (Kviz)
03:30 - 04:05     Povsem naravno (Reportaža)
04:05 - 05:05     Znanje - bogastvo (Poljudnoznanstvena oddaja)
05:05 - 05:49     Ura (Tehnika)
05:49 - 06:00     Verski koledar (Verska oddaja)
06:00 - 06:05     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
06:05 - 08:00     Jutranji program (Informativna oddaja)
08:00 - 08:30     Jutranji dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
08:30 - 09:00     Jutranji program (Informativna oddaja)
09:00 - 09:05     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
09:05 - 10:00     Jutranji program (Informativna oddaja)
10:00 - 10:05     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
10:05 - 11:00     Jutranji program (Informativna oddaja)
11:00 - 11:05     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
11:05 - 12:00     Nemanjići: Nastanek kraljevine (Zgodovina)
12:00 - 12:15     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
12:15 - 12:30     Vreme (Vreme)
12:30 - 12:50     Sestavljanka (Kviz)
12:50 - 13:00     Verski koledar (Verska oddaja)
13:00 - 13:30     Srbija na zvezi (Notranje politična oddaja)
13:30 - 14:00     Lov in ribolov (Reportaža)
14:00 - 14:45     Državni ansambel ruskih kozakov (Glasba)
14:45 - 15:10     Zgodba (Ostalo)
15:10 - 16:00     To je Srbija (Notranje politična oddaja)
16:00 - 17:00     Tovornjakarja d.o.o. (Humoristični)
17:00 - 17:25     Dnevnik RT Vojvodina (Dnevno-informativna oddaja)
17:25 - 18:00     Beograjska kronika (Informativna oddaja)
18:00 - 18:25     Kaj počnete (Informativna oddaja)
18:25 - 18:55     Sestavljanka (Kviz)
18:55 - 19:20     Program za diasporo (Informativna oddaja)
19:20 - 19:30     Vreme (Vreme)
19:30 - 20:05     Dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
20:05 - 21:00     Tovornjakarja d.o.o. (Humoristični)
21:00 - 21:30     Velika iluzija (Ostalo)
21:30 - 22:00     Mira Adanja Polak - Ekskluzivno (Ostalo)
22:00 - 23:20     Bombaši (Vojni)
23:20 - 23:50     Oko magazin (Magazin)
23:50 - 00:20     Zgodba (Ostalo)