Istanbulska nevesta (še 18 min)
Dekle z imenom Feriha (še 33 min)
Drugje (še 48 min)
Supergirl (še 33 min)
Detektiv Magnum (še 13 min)
Robin Hood (še 93 min)
Transformerji (še 123 min)
Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izziv: Chris Moyles (še 18 min)
Nogomet (M): Rusija - Danska, Euro 2020 (še 13 min)
00:10 - 01:10     Policistka na vrhu (Kriminalka)
01:10 - 02:00     Imenovani naslednik (Akcija)
02:00 - 02:50     Imenovani naslednik (Akcija)
02:50 - 03:55     RTL Danes (Dnevno-informativna oddaja)
03:55 - 04:05     RTL Šport (Drugi športi)
04:05 - 04:10     RTL Vreme (Vreme)
04:10 - 04:45     Spot depo (Glasba)
04:45 - 06:10     Konec programa (Ostalo)
06:10 - 06:25     Super letala (Animirani)
06:25 - 06:35     Super letala (Animirani)
06:35 - 06:55     Super letala (Animirani)
06:55 - 08:00     Alarm za Kobro 11 (Akcija)
08:00 - 08:15     TV prodaja (TV prodaja)
08:15 - 09:15     Pobeg v dvorec (Dokumentarni)
09:15 - 10:25     Smrt v raju (Kriminalka)
10:25 - 11:25     Kupi in prodaj (Resničnostna TV)
11:25 - 11:50     Življenje na poti: Nadgradnja za petčlansko družino (Resničnostna TV)
11:50 - 12:20     Življenje na poti: Novoporočenca izbirata nov avtodom (Resničnostna TV)
12:20 - 12:50     Lovci na otoke: Pikantna ponudba v Panami (Dokumentarni)
12:50 - 13:15     Lovci na otoke: Na lovu v Ontariu (Dokumentarni)
13:15 - 14:25     Pobeg v dvorec (Dokumentarni)
14:25 - 15:35     Smrt v raju (Kriminalka)
15:35 - 15:40     BBQ mojstrovine s Špičkom (Kuharska oddaja)
15:40 - 16:30     Ljubezen na deželi: Mednarodna sezona (Resničnostna TV)
16:30 - 16:55     RTL Novice (Dnevno-informativna oddaja)
16:55 - 17:20     Ljubezen na deželi: Mednarodna sezona (Resničnostna TV)
17:20 - 18:30     Vetrovna roža (Telenovela)
18:30 - 19:40     RTL Danes (Dnevno-informativna oddaja)
19:40 - 19:55     RTL Šport (Drugi športi)
19:55 - 20:00     RTL Vreme (Vreme)
20:00 - 21:00     Vetrovna roža (Telenovela)
21:00 - 23:45     Bojna ladja (Znanstvena fantastika)
23:45 - 02:15     Apokalipto (Akcija)