Preživetje v divjini (še 9 min)
Srca iz druge roke (še 89 min)
Gola resnica (še 39 min)
MotoGP: Kvalifikacije VN Emilije-Romanje (še 4 min)
Hitri in drzni: Tokio Drift (še 79 min)
Zorro (še 9 min)
Vojna med nevestama (še 109 min)
Jamie: S kuhanjem sproščeno naprej (še 4 min)
Nogomet (M): Bayern Munchen - Hoffenheim, Bundesliga (še 99 min)
00:00 - 01:00     Agro informacije (Svetovalna oddaja)
01:00 - 01:30     Blic biznis (Notranje politična oddaja)
01:30 - 02:00     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
02:00 - 02:30     Sedmi kontinent (Ostalo)
02:30 - 03:15     Kraljica Jelena (Ostalo)
03:15 - 03:45     SAT Tv (Ostalo)
03:45 - 04:05     Pregled kroga (Nogomet)
04:05 - 04:30     Mostovi (Informativna oddaja)
04:30 - 05:00     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
05:00 - 06:00     Agro informacije (Svetovalna oddaja)
06:00 - 06:15     Blic biznis (Notranje politična oddaja)
06:15 - 06:30     Odkrij.me (Družboslovje)
06:30 - 09:00     Jutranji program (Ostalo)
09:00 - 09:30     Link (Ostalo)
09:30 - 10:00     Glasba (Glasba)
10:00 - 10:05     Novice (Informativna oddaja)
10:05 - 10:45     Izobraževalna oddaja (Pogovorna oddaja)
10:45 - 11:00     Športni dnevnik (Drugi športi)
11:00 - 11:05     Novice (Informativna oddaja)
11:05 - 11:20     Otroška oddaja (Otroška oddaja)
11:20 - 11:40     Sloni in toni (Glasba)
11:40 - 12:00     Blic biznis (Notranje politična oddaja)
12:00 - 12:05     Novice (Informativna oddaja)
12:05 - 12:35     Zapis (Ostalo)
12:35 - 13:05     ABS, avtomobilizem, varnost, promet (Tehnika)
13:05 - 14:00     Kraljica Jelena (Ostalo)
14:00 - 14:05     Novice (Informativna oddaja)
14:05 - 15:00     Agro informacije (Svetovalna oddaja)
15:00 - 15:10     Lajmet (Informativna oddaja)
15:10 - 15:30     Blic biznis (Notranje politična oddaja)
15:30 - 16:00     Dnevnik 1 (Dnevno-informativna oddaja)
16:00 - 16:30     NVO sektor (Ostalo)
16:30 - 17:00     SAT Tv (Ostalo)
17:00 - 18:00     Mreža (Ostalo)
18:00 - 19:00     Dnevna soba (Predstava)
19:00 - 19:30     Blic biznis (Notranje politična oddaja)
19:30 - 20:05     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
20:05 - 21:15     Naglas (Ostalo)
21:15 - 21:45     Izobraževalna oddaja (Pogovorna oddaja)
21:45 - 22:00     Odkrij.me (Družboslovje)
22:00 - 22:30     Opomba (Informativna oddaja)
22:30 - 23:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
23:00 - 23:15     Športni dnevnik (Drugi športi)
23:15 - 23:35     Blic biznis (Notranje politična oddaja)
23:35 - 01:05     Festival nogometa (Nogomet)