Nočni program (še 250 min)
Zvoki noči (še 210 min)
Šund (še 55 min)
Glasbeni mikser (še 210 min)
Atlanta (še 20 min)
Možje X: Zadnji spopad (še 60 min)
Krvoločna prikazen (še 30 min)
Maksutove jedi v novi preobleki: Klapavice polnjene z bulgurjem (še 10 min)
Nogomet (M): Atalanta - Juventus, Serie A (še 30 min)
00:40 - 01:30     Znanstveno-izobraževalni program (Ostalo)
01:30 - 02:00     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
02:00 - 03:30     Mali ljubezenski bog (Drama)
03:30 - 04:30     Profil (Pogovorna oddaja)
04:30 - 05:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
05:00 - 05:30     Kolosej (Ostalo)
05:30 - 06:00     Znanstveno-izobraževalni program (Ostalo)
06:00 - 06:30     Glasba (Glasba)
06:30 - 09:00     Jutranji program (Ostalo)
09:00 - 09:05     Novice (Informativna oddaja)
09:05 - 09:45     Hozentarus (Otroška ali mladinska serija)
09:45 - 10:00     Glasba (Glasba)
10:00 - 10:05     Novice (Informativna oddaja)
10:05 - 11:00     Vzgojno-izobraževalni program (Vzgojna oddaja)
11:00 - 11:05     Novice (Informativna oddaja)
11:05 - 12:00     Otroški program (Neznan)
12:00 - 12:05     Novice (Informativna oddaja)
12:05 - 13:00     Profil (Pogovorna oddaja)
13:00 - 13:05     Novice (Informativna oddaja)
13:05 - 14:30     Mali ljubezenski bog (Drama)
14:30 - 15:00     Izobraževalni program (Ostalo)
15:00 - 15:10     Lajmet (Informativna oddaja)
15:10 - 15:30     SAT Tv (Neznan)
15:30 - 16:00     Dnevnik 1 (Dnevno-informativna oddaja)
16:00 - 17:00     Hozentarus (Otroška ali mladinska serija)
17:00 - 17:30     IJZ press (Informativna oddaja)
17:30 - 18:00     Glasba (Glasba)
18:00 - 18:10     Novice + Dnevnik v znakovnom jeziku (Informativna oddaja)
18:10 - 19:15     Res je dobro biti (Ostalo)
19:15 - 19:30     Kratke oblike (Ostalo)
19:30 - 20:05     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
20:05 - 21:30     Živa resnica (Drama)
21:30 - 22:10     IJZ press (Informativna oddaja)
22:10 - 22:30     SAT TV: Skozi deževni gozd do višin (Družboslovje)
22:30 - 23:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
23:00 - 23:10     Športni dnevnik (Drugi športi)
23:10 - 00:45     Vsakega gosta imamo dovolj po uri in pol (Zabavna oddaja)