Preživetje v divjini (še 48 min)
Slovenija ima talent (še 3 min)
Gola resnica (še 78 min)
MotoGP: Kvalifikacije VN Emilije-Romanje (še 43 min)
Hitri in drzni: Tokio Drift (še 118 min)
Zorro (še 48 min)
Banka ni igrača (še 38 min)
Jamie: S kuhanjem sproščeno naprej (še 13 min)
Nogomet (M): : Nurnberg - Heidenheim, 2. Bundesliga (še 13 min)
00:00 - 01:10     TV arhiv (Ostalo)
01:10 - 01:30     Blic biznis (Notranje politična oddaja)
01:30 - 02:00     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
02:00 - 03:00     Profil (Pogovorna oddaja)
03:00 - 03:30     Zapis (Ostalo)
03:30 - 04:00     Glasba (Glasba)
04:00 - 04:30     ABS, avtomobilizem, varnost, promet (Tehnika)
04:30 - 05:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
05:00 - 06:00     Mozaik (Magazin)
06:00 - 06:15     Blic biznis (Notranje politična oddaja)
06:15 - 06:30     Odkrij.me (Družboslovje)
06:30 - 07:00     ABS, avtomobilizem, varnost, promet (Tehnika)
07:00 - 09:00     Dobro jutro Črna Gora (Ostalo)
09:00 - 09:05     Novice (Informativna oddaja)
09:05 - 10:00     Dobro jutro Črna Gora (Ostalo)
10:00 - 10:05     Novice (Informativna oddaja)
10:05 - 11:00     Izobraževalni program (Ostalo)
11:00 - 12:00     Agro informacije (Svetovalna oddaja)
12:00 - 12:05     Novice (Informativna oddaja)
12:05 - 13:00     Profil (Pogovorna oddaja)
13:00 - 14:00     Argumenti (Informativna oddaja)
14:00 - 14:05     Novice (Informativna oddaja)
14:05 - 15:00     TV arhiv (Ostalo)
15:00 - 15:10     Lajmet (Informativna oddaja)
15:10 - 15:30     Blic biznis (Notranje politična oddaja)
15:30 - 16:00     Dnevnik 1 (Dnevno-informativna oddaja)
16:00 - 17:00     Koncert (Koncert)
17:00 - 17:20     Naši talenti: Igram svojo igro (Ostalo)
17:20 - 18:00     Mostovi (Informativna oddaja)
18:00 - 19:00     Izobraževalni program (Ostalo)
19:00 - 19:30     Blic biznis (Notranje politična oddaja)
19:30 - 20:05     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
20:05 - 20:30     Sedmi kontinent (Ostalo)
20:30 - 21:10     Kraljica Jelena (Ostalo)
21:10 - 21:45     SAT Tv (Ostalo)
21:45 - 22:05     Pregled CFL (Nogomet)
22:05 - 22:30     Mostovi (Informativna oddaja)
22:30 - 23:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
23:00 - 23:15     Športni dnevnik (Drugi športi)
23:15 - 23:35     Blic biznis (Notranje politična oddaja)
23:35 - 00:00     Glasba (Glasba)