Planet 18 - večerna izdaja (še 6 min)
Zvoki noči (še 236 min)
Šund (še 81 min)
Glasbeni mikser (še 236 min)
Ti si moja napaka (še 21 min)
Možje X: Zadnji spopad (še 86 min)
Krvoločna prikazen (še 56 min)
Kiranove in Sarine carigrajske poslastice (še 16 min)
Nogomet (M): Atalanta - Juventus, Serie A (še 56 min)
00:30 - 01:15     Znanstveno-izobraževalni program (Ostalo)
01:15 - 01:30     Kratke oblike (Ostalo)
01:30 - 02:00     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
02:00 - 03:00     Nezlomljivi (Dokumentarni)
03:00 - 03:40     Princi brez pravljice (Ostalo)
03:40 - 04:00     Črna gora – vse v enem (Reportaža)
04:00 - 04:30     Izobraževalni program (Ostalo)
04:30 - 05:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
05:00 - 05:30     IJZ press (Informativna oddaja)
05:30 - 06:00     SAT Tv (Neznan)
06:00 - 06:30     Glasba (Glasba)
06:30 - 09:00     Jutranji program (Ostalo)
09:00 - 09:05     Novice (Informativna oddaja)
09:05 - 09:35     Kolosej (Ostalo)
09:35 - 10:00     Glasba (Glasba)
10:00 - 10:05     Novice (Informativna oddaja)
10:05 - 11:00     Vzgojno-izobraževalni program (Vzgojna oddaja)
11:00 - 11:05     Novice (Informativna oddaja)
11:05 - 12:00     Otroške oddaje (Otroška oddaja)
12:00 - 12:05     Novice (Informativna oddaja)
12:05 - 12:45     Princi brez pravljice (Ostalo)
12:45 - 13:00     Glasba (Glasba)
13:00 - 13:05     Novice (Informativna oddaja)
13:05 - 14:00     Nezlomljivi (Dokumentarni)
14:00 - 14:05     Novice (Informativna oddaja)
14:05 - 14:35     Dober občutek (Ostalo)
14:35 - 15:00     Odkrij.me (Družboslovje)
15:00 - 15:10     Lajmet (Informativna oddaja)
15:10 - 15:30     Glasba (Glasba)
15:30 - 16:00     Dnevnik 1 (Dnevno-informativna oddaja)
16:00 - 17:30     Več kot poletje (Ostalo)
17:30 - 18:00     Kolosej (Ostalo)
18:00 - 18:10     Novice + Dnevnik v znakovnom jeziku (Informativna oddaja)
18:10 - 18:30     Otroški program (Ostalo)
18:30 - 19:10     Znanstveno-izobraževalni program (Ostalo)
19:10 - 19:30     SAT Tv (Neznan)
19:30 - 20:05     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
20:05 - 21:30     Mali ljubezenski bog (Drama)
21:30 - 22:30     Profil (Pogovorna oddaja)
22:30 - 23:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
23:00 - 23:10     Športni dnevnik (Drugi športi)
23:10 - 00:40     Več kot poletje (Ostalo)