Nočni program (še 154 min)
Pavza! (še 119 min)
Skrivnostna kronika: Napačen moški (še 9 min)
Glasbeni mikser (še 119 min)
Na kraju zločina: Miami (še 44 min)
Nevidno zlo: Maščevanje (še 119 min)
Stradanje (še 54 min)
Peka s Franciscom Moreiro: Sladice za posebno večerjo (še 19 min)
Nogomet (M): Koln - Leipzig, Bundesliga (še 59 min)
00:30 - 01:30     Črna gora (Informativna oddaja)
01:30 - 02:00     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
02:00 - 02:30     Fokus (Ostalo)
02:30 - 03:30     Dokumentarna nadaljevanka (Ostalo)
03:30 - 04:10     Dojc Caffe (Komedija)
04:10 - 04:30     Kviz: Ti to veš (Kviz)
04:30 - 05:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
05:00 - 06:00     Dnevna soba (Predstava)
06:00 - 06:15     Odkrij.me (Družboslovje)
06:15 - 06:30     Glasba (Glasba)
06:30 - 09:00     Jutranji program (Ostalo)
09:00 - 09:05     Novice (Informativna oddaja)
09:05 - 09:35     Dojc Caffe (Komedija)
09:35 - 10:00     Glasba (Glasba)
10:00 - 10:05     Novice (Informativna oddaja)
10:05 - 10:40     Izobraževalna oddaja (Pogovorna oddaja)
10:40 - 11:00     Športni dnevnik (Drugi športi)
11:00 - 11:05     Novice (Informativna oddaja)
11:05 - 11:30     Otroška oddaja (Neznan)
11:30 - 12:00     Kviz: Ti to veš (Kviz)
12:00 - 12:05     Novice (Informativna oddaja)
12:05 - 12:35     Fokus (Ostalo)
12:35 - 13:00     Glasba (Glasba)
13:00 - 14:00     Črna gora (Informativna oddaja)
14:00 - 14:05     Novice (Informativna oddaja)
14:05 - 14:40     Izobraževalna oddaja (Pogovorna oddaja)
14:40 - 15:00     Kviz: Ti to veš (Kviz)
15:00 - 15:10     Lajmet (Informativna oddaja)
15:10 - 15:30     Ali veste? (Neznan)
15:30 - 16:00     Dnevnik 1 (Dnevno-informativna oddaja)
16:00 - 16:20     Obzorja (Ostalo)
16:20 - 17:00     Dojc Caffe (Komedija)
17:00 - 18:00     Črna gora (Informativna oddaja)
18:00 - 19:00     Dnevna soba (Predstava)
19:00 - 19:30     Glasba (Glasba)
19:30 - 20:05     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
20:05 - 21:15     Argumenti (Informativna oddaja)
21:15 - 21:40     Umetnostni magazin (Umetnost)
21:40 - 22:10     Izobraževalna oddaja (Pogovorna oddaja)
22:10 - 22:30     Kviz: Ti to veš (Kviz)
22:30 - 23:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
23:00 - 23:15     Športni dnevnik (Drugi športi)
23:15 - 23:30     Odkrij.me (Družboslovje)
23:30 - 00:30     Črna gora (Informativna oddaja)