Nočni program (še 206 min)
Zvoki noči (še 166 min)
Šund (še 11 min)
Glasbeni mikser (še 166 min)
Beli ovratnik (še 26 min)
Možje X: Zadnji spopad (še 16 min)
Iztrebljevalec (še 106 min)
Okus po domačem: Leeds (še 16 min)
Nogomet (M): Juventus - Sassuolo, Serie A (še 106 min)
00:20 - 00:50     Kultura na drugem (Kultura)
00:50 - 01:30     Glasba (Glasba)
01:30 - 02:00     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
02:00 - 03:30     Več kot poletje (Ostalo)
03:30 - 04:05     Izobraževalni program (Ostalo)
04:05 - 04:30     SAT Tv (Neznan)
04:30 - 05:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
05:00 - 06:00     Ekovizija (Reportaža)
06:00 - 06:30     Kultura na drugem (Kultura)
06:30 - 09:00     Jutranji program (Ostalo)
09:00 - 09:05     Novice (Informativna oddaja)
09:05 - 09:40     Dober občutek (Ostalo)
09:40 - 10:00     Glasba (Glasba)
10:00 - 10:05     Novice (Informativna oddaja)
10:05 - 11:00     Znanstveno-izobraževalni program (Ostalo)
11:00 - 11:05     Novice (Informativna oddaja)
11:05 - 12:00     Otroške oddaje (Otroška oddaja)
12:00 - 12:05     Novice (Informativna oddaja)
12:05 - 13:35     Več kot poletje (Ostalo)
13:35 - 14:00     Glasba (Glasba)
14:00 - 14:05     Novice (Informativna oddaja)
14:05 - 14:40     Ekovizija (Reportaža)
14:40 - 15:00     Odkrij.me (Družboslovje)
15:00 - 15:30     Lajmet (Informativna oddaja)
15:30 - 16:00     Dnevnik 1 (Dnevno-informativna oddaja)
16:00 - 17:00     Izobraževalni program (Ostalo)
17:00 - 17:30     IJZ press (Informativna oddaja)
17:30 - 18:00     Dober občutek (Ostalo)
18:00 - 18:10     Novice + Dnevnik v znakovnom jeziku (Informativna oddaja)
18:10 - 18:30     Otroški program (Ostalo)
18:30 - 19:15     Znanstveno-izobraževalni program (Ostalo)
19:15 - 19:30     Glasba + Kratke oblike (Ostalo)
19:30 - 20:05     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
20:05 - 21:00     Nezlomljivi (Dokumentarni)
21:00 - 21:30     Črna gora – vse v enem (Reportaža)
21:30 - 22:10     Princi brez pravljice (Ostalo)
22:10 - 22:30     SAT TV: Črnogorska diaspora Švice (Ostalo)
22:30 - 23:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
23:00 - 23:10     Športni dnevnik (Drugi športi)
23:10 - 23:35     Izobraževalni program (Ostalo)
23:35 - 23:50     Odkrij.me (Družboslovje)
23:50 - 00:30     IJZ press (Informativna oddaja)