Planet 18 (še 25 min)
Moja sladka jagoda (še 30 min)
Notranjost (še 50 min)
Svet (še 35 min)
Kosti (še 40 min)
Ray (še 100 min)
Iz oči v oči (še 100 min)
Rachel Allen: Kuhanje na obali: Ballydavid (še 10 min)
Formula Regional European: Spa-Francorchamps, druga dirka (še 5 min)
00:30 - 01:00     Glasba (Glasba)
01:00 - 01:30     Zapis (Ostalo)
01:30 - 02:00     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
02:00 - 02:45     Zgodovinski portreti (Biografija)
02:45 - 03:15     Umetnostni magazin (Umetnost)
03:15 - 04:00     Znanstveno-izobraževalni program (Ostalo)
04:00 - 04:30     Dokumentarna serija o Srebrenici (Ostalo)
04:30 - 05:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
05:00 - 06:00     Dnevna soba (Predstava)
06:00 - 06:15     Odkrij.me (Družboslovje)
06:15 - 06:30     Glasba (Glasba)
06:30 - 09:00     Jutranji program (Ostalo)
09:00 - 09:05     Novice (Informativna oddaja)
09:05 - 09:30     Glasba (Glasba)
09:30 - 10:00     Umetnostni magazin (Umetnost)
10:00 - 10:05     Novice (Informativna oddaja)
10:05 - 10:45     Znanstveno-izobraževalni program: Narodni parki (Ostalo)
10:45 - 11:00     Športni dnevnik (Drugi športi)
11:00 - 11:05     Novice (Informativna oddaja)
11:05 - 11:30     Otroška oddaja (Neznan)
11:30 - 12:00     Kolosej (Ostalo)
12:00 - 12:05     Novice (Informativna oddaja)
12:05 - 12:35     Zapis (Ostalo)
12:35 - 13:00     Glasba (Glasba)
13:00 - 13:05     Novice (Informativna oddaja)
13:05 - 14:00     Zgodovinski portreti (Biografija)
14:00 - 14:05     Novice (Informativna oddaja)
14:05 - 14:30     Znanstveno-izobraževalni program (Ostalo)
14:30 - 15:00     SAT Tv (Neznan)
15:00 - 15:10     Lajmet (Informativna oddaja)
15:10 - 15:30     Glasba (Glasba)
15:30 - 16:00     Dnevnik 1 (Dnevno-informativna oddaja)
16:00 - 16:30     Umetnostni magazin (Umetnost)
16:30 - 18:00     Gledališka predstava (Predstava)
18:00 - 19:05     Dnevna soba (Predstava)
19:05 - 19:30     Glasba (Glasba)
19:30 - 20:05     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
20:05 - 21:00     Zgodovinski portreti (Biografija)
21:00 - 21:35     Koncert (Koncert)
21:35 - 22:00     Vzgojno-izobraževalni program (Vzgojna oddaja)
22:00 - 22:30     Oddaja o kulturi (Kultura)
22:30 - 23:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
23:00 - 23:15     Športni dnevnik (Drugi športi)
23:15 - 00:15     Dnevna soba (Predstava)