Parki in rekreacija (še 7 min)
Gasilci v Chicagu (še 37 min)
Srhljivi najemodajalec (še 42 min)
UEFA Liga prvakov: Vrhunci dneva (še 17 min)
Simpsonovi (še 2 min)
Kickboksar: Maščevanje (še 37 min)
Moja velika italijanska poroka (še 97 min)
Gurmanske jedi za vsak dan (še 12 min)
Nogomet (M): Parma - Napoli, Serie A (še 102 min)
00:00 - 01:00     Koncert resne glasbe (Glasba)
01:00 - 01:30     Kronika Podgorice (Informativna oddaja)
01:30 - 02:00     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
02:00 - 03:00     Teleskopija (Ostalo)
03:00 - 03:30     Znanstveno-izobraževalni program (Ostalo)
03:30 - 04:30     Izobraževalni program (Ostalo)
04:30 - 05:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
05:00 - 06:00     SAT Tv (Neznan)
06:00 - 06:30     Glasba (Glasba)
06:30 - 09:00     Jutranji program (Ostalo)
09:00 - 09:05     Novice (Informativna oddaja)
09:05 - 09:40     SAT Tv (Neznan)
09:40 - 10:00     Odkrij.me (Družboslovje)
10:00 - 10:05     Novice (Informativna oddaja)
10:05 - 11:00     Znanstveno-izobraževalni program (Ostalo)
11:00 - 11:05     Novice (Informativna oddaja)
11:05 - 12:00     Otroške oddaje (Otroška oddaja)
12:00 - 12:05     Novice (Informativna oddaja)
12:05 - 12:40     Vzgojno-izobraževalni program (Vzgojna oddaja)
12:40 - 13:00     Glasba (Glasba)
13:00 - 13:05     Novice (Informativna oddaja)
13:05 - 14:00     Teleskopija (Ostalo)
14:00 - 14:05     Novice (Informativna oddaja)
14:05 - 14:35     Kronika Podgorice (Informativna oddaja)
14:35 - 15:00     Izobraževalna oddaja (Pogovorna oddaja)
15:00 - 15:10     Lajmet (Informativna oddaja)
15:10 - 15:30     Kratke oblike (Ostalo)
15:30 - 16:00     Dnevnik 1 (Dnevno-informativna oddaja)
16:00 - 16:30     Ekovizija (Reportaža)
16:30 - 17:30     Izobraževalni program (Ostalo)
17:30 - 18:00     Glasba (Glasba)
18:00 - 18:10     Novice + Dnevnik v znakovnom jeziku (Informativna oddaja)
18:10 - 18:30     Otroški program (Ostalo)
18:30 - 19:30     Profil (Pogovorna oddaja)
19:30 - 20:05     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
20:05 - 21:00     Nezlomljivi (Neznan)
21:00 - 21:40     Dokumentarna oddaja (Ostalo)
21:40 - 22:30     Izobraževalna oddaja (Pogovorna oddaja)
22:30 - 23:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
23:00 - 23:15     Športni dnevnik (Drugi športi)
23:15 - 23:45     Kucke planine (Neznan)
23:45 - 01:30     Koncert Ksenija Cicvaric (Glasba)