Ujeto v objektiv (še 24 min)
Maggie & Bianca: Modni frendici (še 24 min)
Svet igrač 4 (še 39 min)
Indiana Jones 3 (še 44 min)
Veliki pokovci (še 4 min)
Babe: Pujsek v mestu (še 84 min)
Tvoji, moji, najini (še 39 min)
Donna Hay: Od osnov do popolnosti: Ocvrt piščanec, cmoki s kozicami in pečeno poletno sadje z vanilijo (še 14 min)
Nogomet (M): Lazio - Milan, Serie A (še 44 min)
01:00 - 01:15     Ure v diaspori in poslovne novice (Ostalo)
01:15 - 01:30     Odkrij.me (Družboslovje)
01:30 - 02:00     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
02:00 - 03:00     Originali (Neznan)
03:00 - 03:30     SAT Tv: Srečanja v Starem Baru (Ostalo)
03:30 - 04:00     Zapis: Reportaže Triva Zolak (Ostalo)
04:00 - 04:30     Sedmi kontinent (Ostalo)
04:30 - 05:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
05:00 - 06:00     Mozaik (Magazin)
06:00 - 06:20     Odkrij.me (Družboslovje)
06:20 - 06:40     Kdo neki tam poje (Glasba)
06:40 - 07:00     Diaspora, Poslovne novice (Informativna oddaja)
07:00 - 10:00     Jutranji program (Ostalo)
10:00 - 10:05     Novice (Informativna oddaja)
10:05 - 10:30     Otroške oddaje: Na dosegu roke (Otroška oddaja)
10:30 - 11:00     Sedmi kontinent (Ostalo)
11:00 - 12:00     Agro informacije (Svetovalna oddaja)
12:00 - 12:05     Novice (Informativna oddaja)
12:05 - 12:35     Zapis: Reportaže Triva Zolak (Ostalo)
12:35 - 13:00     Odkrij.me (Družboslovje)
13:00 - 14:30     Živa resnica (Drama)
14:30 - 15:00     SAT Tv: Srečanja v Starem Baru (Ostalo)
15:00 - 15:10     Lajmet (Informativna oddaja)
15:10 - 15:30     Ure v diaspori in poslovne novice (Ostalo)
15:30 - 16:00     Dnevnik 1 (Dnevno-informativna oddaja)
16:00 - 17:30     Več kot poletje (Ostalo)
17:30 - 18:00     Mostovi (Informativna oddaja)
18:00 - 18:10     Novice (Informativna oddaja)
18:10 - 18:30     Otroške oddaje: Na dosegu roke (Otroška oddaja)
18:30 - 19:00     Črna gora – vse v enem (Reportaža)
19:00 - 19:30     Diaspora, Poslovne novice (Informativna oddaja)
19:30 - 20:05     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
20:05 - 20:40     SAT Tv: Črnogorska seja (Ostalo)
20:40 - 21:00     Kdo neki tam poje (Glasba)
21:00 - 21:30     Pogledi iz domovine (Reportaža)
21:30 - 22:00     Črna gora – vse v enem (Reportaža)
22:00 - 22:30     Odkrij.me (Družboslovje)
22:30 - 23:00     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
23:00 - 23:15     Športni dnevnik (Drugi športi)
23:15 - 23:30     Diaspora, Poslovne novice (Informativna oddaja)
23:30 - 01:00     Več kot poletje (Ostalo)