Nočni program (še 268 min)
Zvoki noči (še 203 min)
Odred odpisanih (še 48 min)
Glasbeni mikser (še 203 min)
Wayward Pines (še 23 min)
Ameriške sanje (še 203 min)
24. dan (še 53 min)
Zgodbe iz afriške shrambe (še 13 min)
Nogomet (M): Osijek - Gorica, Hrvaška liga (še 83 min)
00:20 - 01:10     Žene z noži (Resničnostna TV)
01:10 - 02:00     24 ur do umora (Kriminalka)
02:00 - 02:25     Oropani (Ostalo)
02:25 - 03:15     Zločini, ki so pretresli Avstralijo (Ostalo)
Dokumentarna serija raziskuje najbolj strašne zločine v Avstraliji.
03:15 - 03:40     Pomorska enota (Ostalo)
03:40 - 04:05     Pomorska enota (Ostalo)
04:05 - 04:50     Šola nevarnih voznikov (Ostalo)
04:50 - 05:35     Porotniška soba: Susan May (Dokumentarni)
05:35 - 06:00     Sodnica Judy (Ostalo)
06:00 - 06:25     Sodnica Judy (Ostalo)
06:25 - 06:50     Sodnica Judy (Ostalo)
06:50 - 07:15     Sodnica Judy (Ostalo)
07:15 - 07:40     Sodnica Judy (Ostalo)
07:40 - 08:05     Urgenca (Reportaža)
08:05 - 08:30     Urgenca (Reportaža)
08:30 - 09:20     Šola nevarnih voznikov (Ostalo)
09:20 - 10:10     Nenavadne medicinske zgodbe (Ostalo)
10:10 - 11:00     Poletje morskega psa (Ostalo)
11:00 - 11:50     Cestna patrulja (Dokumentarni)
11:50 - 12:15     Pomorska enota (Ostalo)
12:15 - 12:40     Pomorska enota (Ostalo)
12:40 - 13:30     Sklepanje poslov (Ostalo)
13:30 - 13:55     Sodnica Judy (Ostalo)
13:55 - 14:20     Sodnica Judy (Ostalo)
14:20 - 14:45     Sodnica Judy (Ostalo)
14:45 - 15:10     Sodnica Judy (Ostalo)
15:10 - 15:35     Sodnica Judy (Ostalo)
15:35 - 16:00     Medicinski detektivi (Ostalo)
16:00 - 16:25     Operacija zaplemba (Družboslovje)
16:25 - 16:50     Operacija zaplemba (Družboslovje)
16:50 - 17:15     Operacija zaplemba (Družboslovje)
17:15 - 17:40     Operacija zaplemba (Družboslovje)
17:40 - 18:05     Prehitri (Ostalo)
18:05 - 18:30     Prehitri (Ostalo)
18:30 - 18:55     Pomorska enota (Ostalo)
18:55 - 19:20     Pomorska enota (Ostalo)
19:20 - 20:10     Šola nevarnih voznikov (Ostalo)
20:10 - 21:00     Porotniška soba: Jack Whomes (Dokumentarni)
21:00 - 21:50     Zločini, ki so pretresli Avstralijo (Ostalo)
21:50 - 22:40     Najbolj znani spori (Dokumentarni)
22:40 - 23:30     Najbolj znani spori (Dokumentarni)
23:30 - 00:20     Žene z noži (Resničnostna TV)