Nočni program (še 34 min)
Zvoki noči (še 54 min)
Dansko dekle (še 54 min)
Glasbeni mikser (še 54 min)
Quantico (še 4 min)
Milijonarjeva žena (še 59 min)
Nočni program Kino (še 54 min)
Rudolphova pekarna (še 14 min)
Nogomet (M): Ludogorets - Milan, Liga Europa (še 99 min)
00:20 - 01:10     Skok čez plot (Resničnostna TV)
01:10 - 01:35     Zapor (Ostalo)
01:35 - 02:00     Zapor (Ostalo)
02:00 - 02:25     Oropani (Ostalo)
02:25 - 03:15     48 ur (Ostalo)
03:15 - 04:05     48 ur (Ostalo)
04:05 - 04:30     Urgenca (Reportaža)
04:30 - 05:00     Urgenca (Reportaža)
05:00 - 06:00     Cestna patrulja (Dokumentarni)
Na delovnem mestu se pridružimo policistom.
06:00 - 06:50     Policistke iz Cincinnatija (Reportaža)
06:50 - 07:40     Umazane in pokvarjene barabe (Ostalo)
07:40 - 08:05     Operacija zaplemba (Družboslovje)
08:05 - 08:30     Operacija zaplemba (Družboslovje)
08:30 - 08:55     Posebni avtomobili (Ostalo)
08:55 - 09:20     Pomorska enota (Ostalo)
09:20 - 09:45     Pomorska enota (Ostalo)
09:45 - 10:35     Sklepanje poslov (Ostalo)
10:35 - 11:00     Ameriški lovci na glave (Ostalo)
11:00 - 11:25     Sodnica Judy (Ostalo)
11:25 - 11:50     Sodnica Judy (Ostalo)
11:50 - 12:15     Medicinski detektivi (Ostalo)
12:15 - 13:05     Policistke iz Cincinnatija (Reportaža)
13:05 - 13:55     Umazane in pokvarjene barabe (Ostalo)
13:55 - 14:20     Posebni avtomobili (Ostalo)
14:20 - 14:45     Operacija zaplemba (Družboslovje)
14:45 - 15:10     Operacija zaplemba (Družboslovje)
15:10 - 15:35     Sodnica Judy (Ostalo)
15:35 - 16:00     Sodnica Judy (Ostalo)
16:00 - 16:50     Sklepanje poslov (Ostalo)
16:50 - 17:15     Pomorska enota (Ostalo)
17:15 - 17:40     Pomorska enota (Ostalo)
17:40 - 18:05     Medicinski detektivi (Ostalo)
18:05 - 18:30     Ameriški lovci na glave (Ostalo)
18:30 - 18:55     Operacija zaplemba (Družboslovje)
18:55 - 19:20     Operacija zaplemba (Družboslovje)
19:20 - 20:10     Policistke iz Cincinnatija (Reportaža)
20:10 - 20:35     Sodnica Judy (Ostalo)
20:35 - 21:00     Sodnica Judy (Ostalo)
21:00 - 21:50     Zlobni dvojčki: Dvojčka Whitehead (Dokumentarni)
21:50 - 22:40     Skok čez plot (Resničnostna TV)
22:40 - 23:05     Operacija zaplemba (Družboslovje)
23:05 - 23:30     Operacija zaplemba (Družboslovje)
23:30 - 00:25     24 ur do umora (Kriminalka)