Istanbulska nevesta (še 40 min)
Dekle z imenom Feriha (še 55 min)
Drugje (še 70 min)
Pazi, kamera! (še 5 min)
Detektiv Magnum (še 35 min)
Robin Hood (še 115 min)
Transformerji (še 145 min)
Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izziv: Chris Moyles (še 40 min)
Nogomet (M): Rusija - Danska, Euro 2020 (še 35 min)
00:00 - 00:10     Nočna črta (Informativna oddaja)
00:10 - 00:13     Deželna poročila (Dnevno-informativna oddaja)
00:13 - 01:00     Nočna črta (Informativna oddaja)
01:00 - 01:05     Vremenska napoved (Vreme)
01:05 - 01:10     Magazin (Notranje politična oddaja)
01:10 - 01:40     STEM (Pogovorna oddaja)
01:40 - 06:00     RaiNews24 (Infokanal)
06:00 - 07:00     RaiNews24 (Infokanal)
07:00 - 07:40     Dober dan, Italija (Informativna oddaja)
07:40 - 08:00     Dober dan, dežela (Dnevno-informativna oddaja)
08:00 - 10:00     Agora (Zabavna oddaja)
10:00 - 11:05     Poletni eliksir (Svetovalna oddaja)
11:05 - 11:10     Svobodni prostor (Ostalo)
11:10 - 11:55     Doktor Martin (Humoristični)
11:55 - 12:00     Vremenska napoved (Vreme)
12:00 - 12:25     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
12:25 - 12:45     Več kot poročila (Informativna oddaja)
12:45 - 13:15     Zgodbe (Pogovorna oddaja)
13:15 - 14:00     Preteklost in sedanjost (Zgodovina)
14:00 - 14:18     Deželna poročila (Dnevno-informativna oddaja)
14:18 - 14:20     Deželna poročila - vreme (Dnevno-informativna oddaja)
14:20 - 14:49     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
14:49 - 14:50     Vremenska napoved (Vreme)
14:50 - 15:00     Leonardo (Ostalo)
15:00 - 15:10     Oddaja o borzi (Notranje politična oddaja)
15:10 - 15:15     Poročila z znakovnim jezikom (Dnevno-informativna oddaja)
15:15 - 15:20     Poročila - Parlament (Notranje politična oddaja)
15:20 - 16:00     #Učitelji (Vzgojna oddaja)
16:00 - 17:35     Devet mesecev (Komedija)
17:35 - 18:55     Geo magazin (Naravoslovje)
18:55 - 19:00     Vremenska napoved (Vreme)
19:00 - 19:30     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
19:30 - 19:51     Deželna poročila (Dnevno-informativna oddaja)
19:51 - 20:00     Deželna poročila - vreme (Dnevno-informativna oddaja)
20:00 - 20:25     Blob (Zabavna oddaja)
20:25 - 20:45     Novi junaki (Pogovorna oddaja)
20:45 - 21:20     Mesto pod soncem (Drama)
21:20 - 00:00     Z druge strani Atlantika (Drama)