00:00 - 01:00     Nočna črta (Informativna oddaja)
01:00 - 01:05     Vremenska napoved (Vreme)
01:05 - 01:20     Izven urnika (Ostalo)
01:20 - 01:43     Njihova srečanja: Uvod z Giancarlom Dottom (Ostalo)
01:43 - 01:50     Izven urnika (Ostalo)
01:50 - 02:05     Nogomet (Ostalo)
02:05 - 02:10     Intervju s Francom Causiem (Ostalo)
02:10 - 02:15     Posebni dnevnik - Bel, rimski in zelen (Predstava)
02:15 - 02:35     CB in nogomet (Ostalo)
02:35 - 03:55     Intervju o Pinocchiu (Ostalo)
03:55 - 06:00     Izven urnika (Ostalo)
06:00 - 08:00     RaiNews24 (Infokanal)
08:00 - 09:00     Agora vikend (Zabavna oddaja)
09:00 - 10:15     Pošilja me Raitre (Zabavna oddaja)
10:15 - 10:30     Časovnica (Informativna oddaja)
10:30 - 10:35     Nepozabni (Ostalo)
10:35 - 10:50     Naši živalski prijatelji (Naravoslovje)
10:50 - 11:25     Lepa Italija (Informativna oddaja)
11:25 - 12:00     Narejeno v Italiji (Informativna oddaja)
12:00 - 12:22     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
12:22 - 12:25     Osebe (Informativna oddaja)
12:25 - 12:55     Tednik (Informativna oddaja)
12:55 - 13:25     Petrarca (Ostalo)
13:25 - 14:00     Poldne v Italiji (Zabavna oddaja)
14:00 - 14:19     Deželna poročila (Dnevno-informativna oddaja)
14:19 - 14:20     Deželna poročila - vreme (Dnevno-informativna oddaja)
14:20 - 14:45     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
14:45 - 14:49     Pixel (Informativna oddaja)
14:49 - 14:55     Vremenska napoved (Vreme)
14:55 - 15:00     Poročila z znakovnim jezikom (Dnevno-informativna oddaja)
15:00 - 16:30     Tv talk (Pogovorna oddaja)
16:30 - 17:30     Meje (Informativna oddaja)
17:30 - 19:00     Poročilo (Informativna oddaja)
19:00 - 19:30     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
19:30 - 19:51     Deželna poročila (Dnevno-informativna oddaja)
19:51 - 20:00     Deželna poročila - vreme (Dnevno-informativna oddaja)
20:00 - 20:20     Blob (Zabavna oddaja)
20:20 - 21:45     Besede (Pogovorna oddaja)
21:45 - 23:50     Sapiens, en sam planet (Poljudnoznanstvena oddaja)
23:50 - 00:15     Poročila - Svet (Informativna oddaja)
Jutro na Planetu (še 58 min)
Mini mojstri (še 8 min)
Spectre (še 238 min)
Deževen dan v New Yorku (še 103 min)
Lucifer (še 23 min)
Uslužbenec meseca (še 128 min)
Lego Ninjago (še 28 min)
Rudolphova pekarna: Mladi peki (še 28 min)
Hokej (M): IIHF SP elitne divizije 2022, četrtfinale (še 118 min)