Izgubljena čast (še 39 min)
24UR (še 54 min)
Spet in drugače (še 4 min)
Goldbergovi (še 14 min)
Veliki pokovci (še 24 min)
Wilsonova vojna (še 54 min)
Stari prijatelji (še 54 min)
John in Lisa kuhata čez vikend (še 54 min)
Košarka (M): Cedevita Olimpija - Budućnost, Eurocup (še 24 min)
00:00 - 06:00     Nočni program (Ostalo)
06:00 - 06:10     Zebra Zigbi (Risanka)
06:10 - 06:20     Ruby Mavrica (Humoristični)
06:20 - 06:35     Čebelica Maja (Risanka)
06:35 - 06:45     Tri mucke (Risanka)
06:45 - 06:50     Lepši svet: Promet (Risanka)
06:50 - 07:05     Želvica Lulu (Risanka)
07:05 - 07:30     Heidi (Risanka)
07:30 - 07:55     Viking Viki (Risanka)
07:55 - 08:20     Rev & Roll štirikolesniki (Neznan)
08:20 - 08:30     Želvica Lulu (Risanka)
08:30 - 08:55     Zebra Zigbi (Risanka)
08:55 - 09:00     Maša in medved (Risanka)
09:00 - 09:05     Lepši svet: Obnovljivi viri energije (Risanka)
09:05 - 09:55     Maggie & Bianca: Modni frendici (Zabavna oddaja)
09:55 - 10:15     Moj mali poni: Čarobno prijateljstvo (Risanka)
10:15 - 10:40     Čebelica Maja (Risanka)
10:40 - 10:55     Ruby Mavrica (Humoristični)
10:55 - 10:58     Lepši svet: Kdo je izumil elektriko (Risanka)
10:58 - 11:00     Tri mucke (Risanka)
11:00 - 11:30     Želvica Lulu (Risanka)
11:30 - 11:45     Zebra Zigbi (Risanka)
11:45 - 12:00     Viking Viki (Risanka)
12:00 - 12:04     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
12:04 - 12:15     Tri mucke (Risanka)
12:15 - 12:20     Kravica Liska (Risanka)
12:20 - 12:25     Mini Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
12:25 - 12:35     Čebelica Maja (Risanka)
12:35 - 12:40     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
12:40 - 12:45     Lepši svet: Toplota (Risanka)
12:45 - 13:05     Rev & Roll štirikolesniki: Dan za potegavščine (Neznan)
13:05 - 13:30     Power Players junaki (Risanka)
13:30 - 13:40     Hudi mačkoni (Risanka)
13:40 - 14:05     Spin Fighters vrtavke (Risanka)
14:05 - 14:25     Power Rangers: Preobrazba (Risanka)
14:25 - 14:40     Hudi mačkoni (Risanka)
14:40 - 15:00     Pod košem (Risanka)
15:00 - 15:50     Maggie & Bianca: Modni frendici (Zabavna oddaja)
15:50 - 16:15     Power Players junaki (Risanka)
16:15 - 16:25     Viking Viki (Risanka)
16:25 - 16:40     Zebra Zigbi (Risanka)
16:40 - 16:55     Želvica Lulu (Risanka)
16:55 - 17:10     Tri mucke (Risanka)
17:10 - 17:15     Lepši svet: Uporabimo sonce (Risanka)
17:15 - 17:35     Moj mali poni: Čarobno prijateljstvo (Risanka)
17:35 - 17:50     Čebelica Maja (Risanka)
17:50 - 18:00     Tri mucke (Risanka)
18:00 - 18:10     Maša in medved (Risanka)
18:10 - 18:20     Zebra Zigbi (Risanka)
18:20 - 18:35     Čebelica Maja (Risanka)
18:35 - 18:40     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
18:40 - 18:45     Kravica Liska (Risanka)
18:45 - 18:50     Lepši svet: Pazljivo z elektriko (Risanka)
18:50 - 19:05     Želvica Lulu (Risanka)
19:05 - 19:15     Viking Viki (Risanka)
V vikinški vasici poteka velika zabava ob žetvi, ki jo gosti najstarejša vaščanka, Smrčeva mama Greta. Toda letos njen sin Smrč smrdi še huje kot po navadi, zato se mama Greta zabave ne namerava udeležiti, dokler se fant pošteno ne umije. Toda ali bo Smrč zdržal v družbi mila in vode, pa je že drugo vprašanje!
19:15 - 19:30     Ruby Mavrica (Humoristični)
19:30 - 20:50     Kung fu panda (Animirani)
20:50 - 21:00     Hudi mačkoni (Risanka)
21:00 - 21:50     Maggie & Bianca: Modni frendici (Zabavna oddaja)
21:50 - 22:05     Power Rangers: Preobrazba (Risanka)
22:05 - 22:15     Hudi mačkoni (Risanka)
22:15 - 22:25     Hudi mačkoni (Risanka)
22:25 - 23:15     Vzpon ninja želv (Risanka)
23:15 - 00:00     Screechers Wild: Divji obrat (Risanka)