Prevare (še 8 min)
Moja sladka jagoda (še 8 min)
Notranjost (še 83 min)
Naša mala klinika (še 8 min)
Kosti (še 18 min)
Ray (še 133 min)
Zakon molka (še 23 min)
Martha peče: Suho sadje (še 13 min)
Formula Regional European: Spa-Francorchamps, druga dirka (še 38 min)
06:00 - 06:10     Tika taka (Risanka)
06:10 - 06:20     Govoreči Tom: Superjunaki (Risanka)
06:20 - 06:35     Luna Petunija (Otroška oddaja)
06:35 - 06:40     Kravica Liska (Risanka)
06:40 - 06:50     Monsiji (Risanka)
06:50 - 06:55     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
06:55 - 07:10     Telebajski (Risanka)
07:10 - 07:15     Dinomesto (Risanka)
07:15 - 07:20     Tri mucke (Risanka)
07:20 - 07:35     Govoreči Tom: Superjunaki (Risanka)
07:35 - 07:50     WheeWheels: Gasilci iz vesolja (Risanka)
07:50 - 08:00     Luna Petunija (Otroška oddaja)
08:00 - 08:05     Kravica Liska (Risanka)
08:05 - 08:15     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
08:15 - 08:20     Monsiji (Risanka)
08:20 - 08:25     Dinomesto (Risanka)
08:25 - 08:35     Govoreči Tom: Superjunaki (Risanka)
08:35 - 08:45     Maša in medved (Risanka)
08:45 - 09:05     Divja brata Kratt (Risanka)
09:05 - 09:30     Maggie & Bianca: Modni frendici (Zabavna oddaja)
09:30 - 09:55     Mia in jaz: Težave z obleko (Risanka)
09:55 - 10:15     Zak nevihta (Risanka)
10:15 - 10:40     Divja brata Kratt (Risanka)
10:40 - 10:50     Tri mucke (Risanka)
10:50 - 11:05     Telebajski (Risanka)
11:05 - 11:10     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
11:10 - 11:15     Monsiji (Risanka)
11:15 - 11:20     Dinomesto (Risanka)
11:20 - 11:35     Rev & Roll štirikolesniki (Neznan)
11:35 - 11:45     Govoreči Tom: Superjunaki (Risanka)
11:45 - 12:00     WheeWheels: Gasilci iz vesolja (Risanka)
12:00 - 12:10     Luna Petunija (Risanka)
12:10 - 12:15     Monsiji (Risanka)
12:15 - 12:25     Tri mucke (Risanka)
12:25 - 12:35     Rev & Roll štirikolesniki (Neznan)
12:35 - 13:00     Divja brata Kratt (Risanka)
13:00 - 13:20     Grozni Gašper (Risanka)
13:20 - 13:45     Zak nevihta (Risanka)
13:45 - 14:05     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
14:05 - 14:30     Power Players junaki (Risanka)
14:30 - 14:50     Pod košem (Risanka)
14:50 - 15:15     Mia in jaz: Kralj za en dan (Risanka)
15:15 - 15:40     Maggie & Bianca: Modni frendici (Zabavna oddaja)
15:40 - 16:05     Grozni Gašper (Risanka)
16:05 - 16:15     Maša in medved (Risanka)
16:15 - 16:20     Super poklici: Super kuhar (Otroška oddaja)
16:20 - 16:25     Dinomesto (Risanka)
16:25 - 16:40     Tika taka (Risanka)
16:40 - 16:55     Telebajski (Risanka)
16:55 - 17:05     Govoreči Tom: Superjunaki (Risanka)
17:05 - 17:10     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
17:10 - 17:20     Kravica Liska (Risanka)
17:20 - 17:30     Luna Petunija (Risanka)
17:30 - 17:40     Monsiji (Risanka)
17:40 - 17:45     Dinomesto (Risanka)
17:45 - 17:55     WheeWheels: Gasilci iz vesolja (Risanka)
Jeseni je na vrtu veliko dela. Python s svojima pajdašema zbere na kup vse vnetljive predmete v vrtni lopi, da bodo ponagajali Joonovi družini, pri tem pa Sparky ponesreči zaneti ogenj. Pythonu in Gastonu uspe pobegniti, Sparky pa ostane ujeta med ognjenimi zublji. Ray izve za požar v vrtni lopi in se s posadko poda v reševalno akcijo. Jim bo uspelo rešiti Sparky?
17:55 - 18:10     Govoreči Tom: Superjunaki (Risanka)
18:10 - 18:15     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
18:15 - 18:25     Ruby Mavrica (Humoristični)
18:25 - 18:40     Rev & Roll štirikolesniki (Neznan)
18:40 - 18:45     Dinomesto (Risanka)
18:45 - 18:50     Tri mucke (Risanka)
18:50 - 19:00     Maša in medved (Risanka)
19:00 - 19:05     Monsiji (Risanka)
19:05 - 19:20     Telebajski (Risanka)
19:20 - 19:30     Tika taka (Risanka)
19:30 - 20:50     Alvin in veverički 3 (Družinski)
20:50 - 21:00     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
21:00 - 21:50     Beyblade: Pot do zmage (Neznan)
21:50 - 22:35     Power Players junaki (Risanka)
22:35 - 23:25     Maggie & Bianca: Modni frendici (Zabavna oddaja)
23:25 - 23:50     Screechers Wild: Divji obrat (Risanka)
23:50 - 06:00     Nočni program (Ostalo)