Nočni program (še 177 min)
Zvoki noči (še 137 min)
Sestrstvo (še 62 min)
Glasbeni mikser (še 137 min)
Živi mrtveci (še 47 min)
Nevidno zlo: Maščevanje (še 2 min)
Noč živih mrtvecev 3D (še 52 min)
Mestne pustolovščine s Paulom Hollywoodom: Dublin (še 37 min)
Nogomet (M): Sampdoria - Benevento, Serie A (še 77 min)
00:15 - 06:00     Nočni program (Ostalo)
06:00 - 06:10     Zebra Zigbi (Risanka)
06:10 - 06:15     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
06:15 - 06:25     Tri mucke (Risanka)
06:25 - 06:35     Luna Petunija (Risanka)
06:35 - 07:00     Moj mali poni: Čarobno prijateljstvo (Risanka)
07:00 - 07:10     Male opice Mončiči (Otroška oddaja)
07:10 - 07:25     Tri mucke (Risanka)
07:25 - 07:30     Mini Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
07:30 - 07:40     Mala miška Mia (Risanka)
07:40 - 07:55     Robovlaki (Risanka)
07:55 - 08:10     Tri mucke (Risanka)
08:10 - 08:25     Zebra Zigbi (Risanka)
08:25 - 08:45     Moj mali poni: Čarobno prijateljstvo (Risanka)
08:45 - 09:00     Male opice Mončiči (Otroška oddaja)
09:00 - 09:10     Zebra Zigbi (Risanka)
09:10 - 09:20     Mala miška Mia (Risanka)
09:20 - 09:35     Robovlaki (Risanka)
09:35 - 09:50     Tri mucke (Risanka)
09:50 - 10:10     Moj mali poni: Čarobno prijateljstvo (Risanka)
10:10 - 10:35     Mila in divje živali (Risanka)
10:35 - 10:50     Mala miška Mia (Risanka)
10:50 - 11:00     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
11:00 - 11:15     Male opice Mončiči (Otroška oddaja)
11:15 - 11:40     Mila in divje živali (Risanka)
11:40 - 11:50     Zebra Zigbi (Risanka)
11:50 - 12:00     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
12:00 - 12:10     Mala miška Mia (Risanka)
12:10 - 12:20     Robovlaki (Risanka)
12:20 - 12:35     Robojajčki (Risanka)
12:35 - 13:00     Pod košem (Risanka)
13:00 - 13:25     Spin Fighters vrtavke (Risanka)
13:25 - 13:45     Transformerji: Kibervesolje (Risanka)
13:45 - 14:05     Ben 10 (Risanka)
14:05 - 14:20     Robojajčki (Risanka)
14:20 - 14:45     Spin Fighters vrtavke (Risanka)
14:45 - 15:10     Yu-Gi-Oh! ARC-V (Risanka)
15:10 - 15:15     Grizzy in glodavčki (Risanka)
15:15 - 15:40     Screechers Wild: Divji obrat (Risanka)
15:40 - 16:00     Pod košem (Risanka)
16:00 - 16:25     Spin Fighters vrtavke (Risanka)
16:25 - 16:40     Robojajčki (Risanka)
16:40 - 16:55     Wissper – šepetalka živalim (Risanka)
16:55 - 17:10     Robovlaki (Risanka)
17:10 - 17:20     Male opice Mončiči (Otroška oddaja)
17:20 - 17:30     Tri mucke (Risanka)
17:30 - 17:35     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
17:35 - 17:55     Moj mali poni: Čarobno prijateljstvo (Risanka)
17:55 - 18:10     Mala miška Mia (Risanka)
18:10 - 18:20     Tri mucke (Risanka)
18:20 - 18:25     Mini Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
18:25 - 18:40     Robovlaki (Risanka)
18:40 - 18:55     Luna Petunija (Risanka)
18:55 - 19:15     Mila in divje živali (Risanka)
19:15 - 19:30     Mala miška Mia (Risanka)
19:30 - 19:50     Divja brata Kratt (Risanka)
19:50 - 20:10     Miraculous: Čarobni dragulji (Risanka)
20:10 - 20:35     Spin Fighters vrtavke (Risanka)
20:35 - 20:45     Grozni Gašper (Risanka)
20:45 - 21:10     Transformerji: Kibervesolje (Risanka)
21:10 - 21:30     Screechers Wild: Divji obrat (Risanka)
21:30 - 22:00     Yu-Gi-Oh! ARC-V (Risanka)
22:00 - 22:45     In prišla je ljubezen (Telenovela)
22:45 - 23:30     In prišla je ljubezen (Telenovela)
23:30 - 00:15     In prišla je ljubezen (Telenovela)