Nočni program (še 164 min)
Pavza! (še 159 min)
Posledica (še 89 min)
Glasbeni mikser (še 159 min)
Živi mrtveci (še 44 min)
Patriot (še 29 min)
Reykjavik št. 101 (še 24 min)
Izlet s Curtisom Stonom: Lombardija, Italija (še 9 min)
Nogomet (M): Antwerp - St. Truiden, Belgijska liga (še 9 min)
00:00 - 06:00     Nočni program (Ostalo)
06:00 - 06:04     Živalice: Žirafa (Izobraževalna oddaja)
06:04 - 06:05     Domače živalice: Čebela (Otroška oddaja)
06:05 - 06:15     Tika taka (Risanka)
06:15 - 06:20     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
06:20 - 06:35     Zebra Zigbi (Risanka)
06:35 - 06:45     Leo in Tig (Risanka)
06:45 - 06:50     Domače živalice: Nadležne domače živali (Otroška oddaja)
06:50 - 06:55     Lepši svet: Toplota (Risanka)
06:55 - 07:00     Kravica Liska (Risanka)
07:00 - 07:25     Peter Pan (Risanka)
07:25 - 07:30     Domače živalice: Osel (Otroška oddaja)
07:30 - 07:35     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
07:35 - 07:45     Grizzy in glodavčki (Risanka)
07:45 - 07:55     Tika taka (Risanka)
07:55 - 08:05     Leo in Tig (Risanka)
08:05 - 08:20     Zebra Zigbi (Risanka)
08:20 - 08:25     Živalice: Črna čopičarka (Izobraževalna oddaja)
08:25 - 08:29     Domače živalice: Kokoš (Otroška oddaja)
08:29 - 08:30     Lepši svet: Zakaj uporabljamo baterije (Risanka)
08:30 - 08:35     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
08:35 - 08:45     Viking Viki (Risanka)
08:45 - 08:55     Maša in medved (Risanka)
08:55 - 09:05     Viking Viki (Risanka)
09:05 - 09:50     Jaz sem Luna (Telenovela)
09:50 - 10:10     Perla (Risanka)
10:10 - 10:25     Želvica Lulu (Risanka)
10:25 - 10:40     Wissper – šepetalka živalim (Risanka)
10:40 - 10:55     Kravica Liska (Risanka)
10:55 - 11:10     Tri mucke (Risanka)
11:10 - 11:20     Živalice: Dvogrba kamela (Izobraževalna oddaja)
11:20 - 11:30     Leo in Tig (Risanka)
11:30 - 11:40     Kravica Liska (Risanka)
11:40 - 11:55     Zebra Zigbi (Risanka)
11:55 - 12:05     Tashijeve pustolovščine (Risanka)
12:05 - 12:15     Kravica Liska (Risanka)
12:15 - 12:19     Domače živalice: Zajec (Otroška oddaja)
12:19 - 12:20     Lepši svet: Obnovljivi viri energije (Risanka)
12:20 - 12:45     Viking Viki (Risanka)
12:45 - 13:00     Robojajčki (Risanka)
13:00 - 13:25     Zak nevihta (Risanka)
13:25 - 14:45     Turbo (Animirani)
14:45 - 15:00     Grizzy in glodavčki (Risanka)
15:00 - 15:40     Jaz sem Luna (Telenovela)
15:40 - 15:50     Grizzy in glodavčki (Risanka)
15:50 - 16:15     Zak nevihta (Risanka)
16:15 - 16:30     Robojajčki (Risanka)
16:30 - 17:00     Perla (Risanka)
17:00 - 17:05     Tri mucke (Risanka)
17:05 - 17:15     Kravica Liska (Risanka)
17:15 - 17:25     Leo in Tig (Risanka)
17:25 - 17:30     Živalice: Mačji panda (Izobraževalna oddaja)
17:30 - 17:35     Domače živalice: Pujs (Otroška oddaja)
17:35 - 17:40     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
17:40 - 17:50     Tika taka (Risanka)
17:50 - 18:05     Wissper – šepetalka živalim (Risanka)
18:05 - 18:20     Tri mucke (Risanka)
18:20 - 18:30     Zebra Zigbi (Risanka)
18:30 - 18:45     Kravica Liska (Risanka)
18:45 - 18:50     Mini Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
18:50 - 18:55     Domače živalice: Krava (Otroška oddaja)
18:55 - 19:05     Tika taka (Risanka)
19:05 - 19:10     Domače živalice: Puran (Otroška oddaja)
19:10 - 19:15     Dojenčki in čarobne solzice (Risanka)
19:15 - 19:30     Tashijeve pustolovščine (Risanka)
19:30 - 19:50     Peter Pan (Risanka)
19:50 - 20:15     Nikova tablica (Risanka)
20:15 - 20:35     Power Players junaki (Risanka)
20:35 - 20:40     Grizzy in glodavčki (Risanka)
20:40 - 20:45     Prigode Govorečega Toma (Risanka)
20:45 - 21:00     Grozni Gašper (Risanka)
21:00 - 21:45     Spin Fighters vrtavke (Risanka)
21:45 - 21:50     Zaklad X (Risanka)
21:50 - 22:35     Vzpon ninja želv (Risanka)
22:35 - 23:20     Beyblade: Pot do zmage (Neznan)
23:20 - 23:35     Transformerji: Kibervesolje (Risanka)
23:35 - 00:00     Yu-Gi-Oh! ARC-V (Risanka)