Planet 18 (še 33 min)
Tisti usodni poljub (še 53 min)
Sirena (še 28 min)
Komisar Rex (še 3 min)
Kosti (še 8 min)
Skrivnost mojega uspeha (še 8 min)
Nethiahove legende (še 23 min)
Martha peče: Dobro pečeno (še 3 min)
Nogomet (M): Bologna - Cagliari, Serie A (še 3 min)
06:00 - 06:20     Perla (Risanka)
06:20 - 06:30     Zajčje uganke (Risanka)
06:30 - 06:40     Rev & Roll štirikolesniki (Neznan)
06:40 - 07:00     Gospodična Žuža (Risanka)
07:00 - 07:10     Rev & Roll štirikolesniki (Neznan)
07:10 - 07:15     Mini Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
07:15 - 07:40     Miraculous: Čarobni dragulji (Risanka)
07:40 - 07:50     Rev & Roll štirikolesniki (Neznan)
07:50 - 08:00     Zajčje uganke (Risanka)
08:00 - 08:25     Perla (Risanka)
08:25 - 08:45     Heidi (Risanka)
08:45 - 09:00     Rev & Roll štirikolesniki (Neznan)
09:00 - 09:50     Jaz sem Luna (Telenovela)
09:50 - 10:00     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
10:00 - 10:25     Rev & Roll štirikolesniki (Neznan)
10:25 - 10:35     Tri mucke (Risanka)
10:35 - 10:45     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
10:45 - 11:00     Viking Viki (Risanka)
11:00 - 11:10     Mini Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
11:10 - 11:25     Nina in prijatelji (Risanka)
11:25 - 11:35     Rev & Roll štirikolesniki (Neznan)
11:35 - 11:50     Čebelica Maja (Risanka)
11:50 - 12:15     Maggie & Bianca: Modni frendici (Zabavna oddaja)
12:15 - 12:30     Nina in prijatelji (Risanka)
12:30 - 12:45     Čebelica Maja (Risanka)
12:45 - 12:55     Tri mucke (Risanka)
12:55 - 13:00     Zajčje uganke (Risanka)
13:00 - 13:25     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
13:25 - 13:30     Grizzy in glodavčki (Risanka)
13:30 - 13:55     Beyblade: Pot do zmage (Neznan)
13:55 - 14:15     Blazing Team - Ognjena ekipa (Risanka)
14:15 - 14:40     Ben 10 (Risanka)
14:40 - 14:45     Nina in prijatelji (Risanka)
14:45 - 15:10     Heidi (Risanka)
15:10 - 16:00     Jaz sem Luna (Telenovela)
16:00 - 16:15     Rev & Roll štirikolesniki (Neznan)
16:15 - 16:40     Heidi (Risanka)
16:40 - 16:50     Čebelica Maja (Risanka)
16:50 - 17:20     Perla (Risanka)
17:20 - 17:35     Tri mucke (Risanka)
17:35 - 17:55     Miraculous (Risanka)
17:55 - 18:05     Gospodična Žuža (Risanka)
Gospodična Žuža nas bo skupaj s svojimi navihanimi in radovednimi prijatelji popeljala na zabavne dogodivščine.
18:05 - 18:15     Leo in Tig (Risanka)
18:15 - 18:30     Rev & Roll štirikolesniki (Neznan)
18:30 - 19:00     Perla (Risanka)
19:00 - 19:10     Tri mucke (Risanka)
19:10 - 19:20     Čebelica Maja (Risanka)
19:20 - 19:35     Viking Viki (Risanka)
19:35 - 20:00     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
20:00 - 21:20     Spuži na suhem (Animirani)
21:20 - 21:25     Grizzy in glodavčki (Risanka)
21:25 - 21:45     Miraculous (Risanka)
21:45 - 22:10     Maggie & Bianca: Modni frendici (Zabavna oddaja)
22:10 - 22:35     Beyblade: Pot do zmage (Neznan)
22:35 - 23:20     In prišla je ljubezen (Romantičen)
23:20 - 06:00     Nočni program (Ostalo)