Milijonar (še 44 min)
Najini mostovi (še 43 min)
Zlom (še 43 min)
Obveščevalna (še 108 min)
MacGyver (še 43 min)
Domača norišnica (še 18 min)
Rocky 3 (še 98 min)
Moja kuhinja je zakon: Avstralija (še 43 min)
Nogomet (M): Ligue 1, vrhunci 11. kola (še 23 min)
02:00 - 06:30     Čas za glasbo (Glasba)
06:30 - 06:45     Kids News (Otroška oddaja)
06:45 - 06:55     City Kids (Zabavna oddaja)
06:55 - 07:15     Jekleni Max (Risanka)
07:15 - 07:25     Animirane pravljice sveta (Otroška oddaja)
07:25 - 08:00     Mia in jaz (Risanka)
08:00 - 08:15     TV prodaja (TV prodaja)
08:15 - 08:30     Animirane pravljice sveta (Otroška oddaja)
08:30 - 08:45     Kids News (Otroška oddaja)
08:45 - 09:00     City Kids (Zabavna oddaja)
09:00 - 09:15     Živalski robotki (Risanka)
09:15 - 09:30     Strašne zgodbe (Otroška oddaja)
09:30 - 09:40     Andijeve prazgodovinske dogodivščine (Družinski)
09:40 - 09:55     Ančine nogice (Risanka)
09:55 - 10:00     Film o otroku (Otroška oddaja)
10:00 - 10:25     Modri zmaj (Risanka)
10:25 - 10:40     Poko (Risanka)
10:40 - 11:00     Jekleni Max (Risanka)
11:00 - 11:15     TV prodaja (TV prodaja)
11:15 - 11:25     Animirane pravljice sveta (Otroška oddaja)
11:25 - 11:50     Mia in jaz (Risanka)
11:50 - 13:25     Ninja želve 2 (Pustolovščina)
13:25 - 13:40     Kids News (Otroška oddaja)
13:40 - 13:50     City Kids (Zabavna oddaja)
13:50 - 14:15     Jekleni Max (Risanka)
14:15 - 14:40     Mia in jaz (Risanka)
14:40 - 15:00     TV prodaja (TV prodaja)
15:00 - 15:15     Kids News (Otroška oddaja)
15:15 - 15:30     Animirane pravljice sveta (Otroška oddaja)
15:30 - 15:45     City Kids (Zabavna oddaja)
15:45 - 15:55     Živalski robotki (Risanka)
15:55 - 16:00     Film o otroku (Otroška oddaja)
16:00 - 16:20     Jekleni Max (Risanka)
16:20 - 16:40     TV prodaja (TV prodaja)
16:40 - 17:00     Mia in jaz (Risanka)
17:00 - 17:15     Kids News (Otroška oddaja)
17:15 - 19:15     Pinkove Zvezdice (Zabavna oddaja)
19:15 - 19:30     Animirane pravljice sveta (Otroška oddaja)
19:30 - 19:35     Film o otroku (Otroška oddaja)
19:35 - 21:10     Pujsek Babe (Komedija)
21:10 - 21:15     TV prodaja (TV prodaja)
21:15 - 21:40     Ježek in vran: Velika dirka za sirom (Animirani)
21:40 - 21:50     Animirane pravljice sveta (Otroška oddaja)
21:50 - 23:25     Ninja želve 2 (Pustolovščina)
23:25 - 23:40     TV prodaja (TV prodaja)
23:40 - 23:55     Jekleni Max (Risanka)
23:55 - 02:00     Pinkove Zvezdice (Zabavna oddaja)