Nanny McPhee – Čudežna varuška (še 105 min)
Beethoven 2 (še 35 min)
Ti loviš! (še 5 min)
StendAp predstavlja: Ana Maria Mitič (še 20 min)
Kosti (še 45 min)
Moja obilna grška poroka (še 105 min)
Poročna zabava (še 105 min)
Donna Hay: Od osnov do popolnosti: Azijske palačinke s svinjsko potrebušino (še 15 min)
Nogomet (M): Juventus - Torino, Serie A (še 60 min)
02:00 - 06:30     Čas za glasbo (Glasba)
06:30 - 07:15     Jekleni Max (Risanka)
07:15 - 07:25     Animirane pravljice sveta (Otroška oddaja)
07:25 - 08:15     Mia in jaz (Risanka)
08:15 - 08:25     Animirane pravljice sveta (Otroška oddaja)
08:25 - 08:40     TV prodaja (TV prodaja)
08:40 - 09:30     Modri zmaj (Risanka)
09:30 - 10:00     Andijeve prazgodovinske dogodivščine (Družinski)
10:00 - 10:20     Strašne zgodbe (Otroška oddaja)
10:20 - 10:50     Živalski robotki (Risanka)
10:50 - 11:15     Ančine nogice (Risanka)
11:15 - 11:25     Animirane pravljice sveta (Otroška oddaja)
11:25 - 11:50     Poko (Risanka)
11:50 - 12:20     Andijeve prazgodovinske dogodivščine (Družinski)
12:20 - 12:35     TV prodaja (TV prodaja)
12:35 - 14:10     Mali svet Dona Camilla (Komedija)
14:10 - 14:50     Jekleni Max (Risanka)
14:50 - 15:15     Strašne zgodbe (Otroška oddaja)
15:15 - 15:25     Animirane pravljice sveta (Otroška oddaja)
15:25 - 15:50     Živalski robotki (Risanka)
15:50 - 16:05     TV prodaja (TV prodaja)
16:05 - 17:00     Mia in jaz (Risanka)
17:00 - 17:45     Modri zmaj (Risanka)
17:45 - 18:15     Ančine nogice (Risanka)
18:15 - 18:40     Poko (Risanka)
18:40 - 19:05     Strašne zgodbe (Otroška oddaja)
19:05 - 19:15     Živalski robotki (Risanka)
19:15 - 19:30     Animirane pravljice sveta (Otroška oddaja)
19:30 - 20:50     Mali Nikec (Komedija)
20:50 - 21:05     TV prodaja (TV prodaja)
21:05 - 21:20     Živalski robotki (Risanka)
21:20 - 21:40     Modri zmaj (Risanka)
21:40 - 21:50     Animirane pravljice sveta (Otroška oddaja)
21:50 - 23:30     Ostržkove pustolovščine (Domišljiski)
23:30 - 01:40     Pinkove Zvezdice (Zabavna oddaja)