Nočni program (še 192 min)
Pavza! (še 187 min)
Nočno življenje (še 7 min)
Glasbeni mikser (še 187 min)
Živi mrtveci (še 22 min)
Patriot (še 57 min)
Reykjavik št. 101 (še 52 min)
Izlet s Curtisom Stonom: Margaret River, Avstralija (še 12 min)
Nogomet (M): Antwerp - St. Truiden, Belgijska liga (še 37 min)
00:00 - 00:20     Tekmovanje Madfin: 3. dan se začne (Reportaža)
00:20 - 00:45     Tekmovanje Madfin: 3. dan se nadaljuje (Reportaža)
00:45 - 01:05     All Angles: pokal Summit, 3. krog izločitev (Reportaža)
01:05 - 01:30     All Angles: pokal Summit, nenadna smrt, 1. krog (Reportaža)
01:30 - 01:50     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Riba wahoo na Bahamih (Poljudnoznanstvena oddaja)
01:50 - 02:15     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Progasti brancin v Montauku (Reportaža)
02:15 - 02:35     Boj za preživetje: Udarec strele (Reportaža)
02:35 - 03:00     Boj za preživetje: Napad gorskega leva (Reportaža)
03:00 - 03:20     Čuvaji: Nepremišljen trud (Dokumentarni)
03:20 - 03:45     Čuvaji: Sivi duh (Dokumentarni)
03:45 - 04:05     Moderno ribarjenje z Jaredom Jeffriesom: Lov s harpuno na Južni Floridi (Poljudnoznanstvena oddaja)
04:05 - 04:30     Moderno ribarjenje z Jaredom Jeffriesom: : Venice, Louisiana - na obali s Killo (Poljudnoznanstvena oddaja)
04:30 - 04:50     Tekmovanje Madfin: 3. dan se začne (Reportaža)
04:50 - 05:15     Tekmovanje Madfin: 3. dan se nadaljuje (Reportaža)
05:15 - 05:35     All Angles: pokal Summit, 3. krog izločitev (Reportaža)
05:35 - 06:00     All Angles: pokal Summit, nenadna smrt, 1. krog (Reportaža)
06:00 - 06:45     Elitna taktična skupina: Kolumbijska naveza (Reportaža)
06:45 - 07:30     Elitna taktična skupina: Električna žica (Reportaža)
07:30 - 07:50     Strelske zgodbe Midway USA: Ruger Redhawk (Reportaža)
07:50 - 08:15     Strelske zgodbe Midway USA: Winchester 73 (Reportaža)
08:15 - 09:00     Strelišče: Ballistics 2012 (Poljudnoznanstvena oddaja)
09:00 - 09:20     Zapuščeni: Bele vode (Reportaža)
09:20 - 09:45     Zapuščeni: Tveganje in nagrada (Reportaža)
09:45 - 10:30     Ligaška tekmovanja v ribolovu: Sudden Deathe - 1. krog (Reportaža)
10:30 - 11:15     Elitna taktična skupina: Kolumbijska naveza (Reportaža)
11:15 - 12:00     Elitna taktična skupina: Električna žica (Reportaža)
12:00 - 12:20     Strelske zgodbe Midway USA: Ruger Redhawk (Reportaža)
12:20 - 12:45     Strelske zgodbe Midway USA: Winchester 73 (Reportaža)
12:45 - 13:30     Strelišče: Ballistics 2012 (Poljudnoznanstvena oddaja)
13:30 - 13:50     Zapuščeni: Bele vode (Reportaža)
13:50 - 14:15     Zapuščeni: Tveganje in nagrada (Reportaža)
14:15 - 15:00     Ligaška tekmovanja v ribolovu: Sudden Deathe - 1. krog (Reportaža)
15:00 - 15:45     Elitna taktična skupina: Kolumbijska naveza (Reportaža)
15:45 - 16:30     Elitna taktična skupina: Električna žica (Reportaža)
16:30 - 16:50     Strelske zgodbe Midway USA: Ruger Redhawk (Reportaža)
16:50 - 17:15     Strelske zgodbe Midway USA: Winchester 73 (Reportaža)
17:15 - 18:00     Strelišče: Ballistics 2012 (Poljudnoznanstvena oddaja)
18:00 - 18:20     Zapuščeni: Bele vode (Reportaža)
18:20 - 18:45     Zapuščeni: Tveganje in nagrada (Reportaža)
18:45 - 19:30     Ligaška tekmovanja v ribolovu: Sudden Deathe - 1. krog (Reportaža)
19:30 - 20:15     Elitna taktična skupina: Kolumbijska naveza (Reportaža)
20:15 - 21:00     Elitna taktična skupina: Električna žica (Reportaža)
21:00 - 21:20     Strelske zgodbe Midway USA: Ruger Redhawk (Reportaža)
21:20 - 21:45     Strelske zgodbe Midway USA: Winchester 73 (Reportaža)
21:45 - 22:30     Strelišče: Ballistics 2012 (Poljudnoznanstvena oddaja)
22:30 - 22:50     Zapuščeni: Bele vode (Reportaža)
22:50 - 23:15     Zapuščeni: Tveganje in nagrada (Reportaža)
23:15 - 00:00     Ligaška tekmovanja v ribolovu: Sudden Deathe - 1. krog (Reportaža)