Nočni program (še 190 min)
Pavza! (še 185 min)
Nočno življenje (še 5 min)
Glasbeni mikser (še 185 min)
Živi mrtveci (še 20 min)
Patriot (še 55 min)
Reykjavik št. 101 (še 50 min)
Izlet s Curtisom Stonom: Margaret River, Avstralija (še 10 min)
Nogomet (M): Antwerp - St. Truiden, Belgijska liga (še 35 min)
00:00 - 00:20     Tekmovanje Madfin: 2. dan se začne (Reportaža)
00:20 - 00:45     Tekmovanje Madfin: 2. dan se konča (Reportaža)
00:45 - 01:05     All Angles: pokal Summit, 1. krog izločitev (Reportaža)
01:05 - 01:30     All Angles: pokal Summit, 2. krog izločitev (Reportaža)
01:30 - 01:50     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Rumenoplavuti gof (Poljudnoznanstvena oddaja)
01:50 - 02:15     Pošastne ribe Treva Gowdyja: S harpuno na modroplavuto ribo (Poljudnoznanstvena oddaja)
02:15 - 02:35     Boj za preživetje: Pod skalo (Reportaža)
02:35 - 03:00     Boj za preživetje: Napad iraškega ostrostrelca (Reportaža)
03:00 - 03:20     Čuvaji: Reševanje na reki (Dokumentarni)
03:20 - 03:45     Čuvaji: Dolina smrti (Dokumentarni)
03:45 - 04:05     Moderno ribarjenje z Jaredom Jeffriesom: Panama - Cuberina odrešitev (Poljudnoznanstvena oddaja)
04:05 - 04:30     Moderno ribarjenje z Jaredom Jeffriesom: Dogodivščine na popotovanju po svetu (Poljudnoznanstvena oddaja)
04:30 - 04:50     Tekmovanje Madfin: 2. dan se začne (Reportaža)
04:50 - 05:15     Tekmovanje Madfin: 2. dan se konča (Reportaža)
05:15 - 05:35     All Angles: pokal Summit, 1. krog izločitev (Reportaža)
05:35 - 06:00     All Angles: pokal Summit, 2. krog izločitev (Reportaža)
06:00 - 06:20     Tekmovanje Madfin: 3. dan se začne (Reportaža)
06:20 - 06:45     Tekmovanje Madfin: 3. dan se nadaljuje (Reportaža)
06:45 - 07:05     All Angles: pokal Summit, 3. krog izločitev (Reportaža)
07:05 - 07:30     All Angles: pokal Summit, nenadna smrt, 1. krog (Reportaža)
07:30 - 07:50     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Riba wahoo na Bahamih (Poljudnoznanstvena oddaja)
07:50 - 08:15     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Progasti brancin v Montauku (Reportaža)
08:15 - 08:35     Boj za preživetje: Udarec strele (Reportaža)
08:35 - 09:00     Boj za preživetje: Napad gorskega leva (Reportaža)
09:00 - 09:20     Čuvaji: Nepremišljen trud (Dokumentarni)
09:20 - 09:45     Čuvaji: Sivi duh (Dokumentarni)
09:45 - 10:05     Moderno ribarjenje z Jaredom Jeffriesom: Lov s harpuno na Južni Floridi (Poljudnoznanstvena oddaja)
10:05 - 10:30     Moderno ribarjenje z Jaredom Jeffriesom: : Venice, Louisiana - na obali s Killo (Poljudnoznanstvena oddaja)
10:30 - 10:50     Tekmovanje Madfin: 3. dan se začne (Reportaža)
10:50 - 11:15     Tekmovanje Madfin: 3. dan se nadaljuje (Reportaža)
11:15 - 11:35     All Angles: pokal Summit, 3. krog izločitev (Reportaža)
11:35 - 12:00     All Angles: pokal Summit, nenadna smrt, 1. krog (Reportaža)
12:00 - 12:20     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Riba wahoo na Bahamih (Poljudnoznanstvena oddaja)
12:20 - 12:45     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Progasti brancin v Montauku (Reportaža)
12:45 - 13:05     Boj za preživetje: Udarec strele (Reportaža)
13:05 - 13:30     Boj za preživetje: Napad gorskega leva (Reportaža)
13:30 - 13:50     Čuvaji: Nepremišljen trud (Dokumentarni)
13:50 - 14:15     Čuvaji: Sivi duh (Dokumentarni)
14:15 - 14:35     Moderno ribarjenje z Jaredom Jeffriesom: Lov s harpuno na Južni Floridi (Poljudnoznanstvena oddaja)
14:35 - 15:00     Moderno ribarjenje z Jaredom Jeffriesom: : Venice, Louisiana - na obali s Killo (Poljudnoznanstvena oddaja)
15:00 - 15:20     Tekmovanje Madfin: 3. dan se začne (Reportaža)
15:20 - 15:45     Tekmovanje Madfin: 3. dan se nadaljuje (Reportaža)
15:45 - 16:05     All Angles: pokal Summit, 3. krog izločitev (Reportaža)
16:05 - 16:30     All Angles: pokal Summit, nenadna smrt, 1. krog (Reportaža)
16:30 - 16:50     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Riba wahoo na Bahamih (Poljudnoznanstvena oddaja)
16:50 - 17:15     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Progasti brancin v Montauku (Reportaža)
17:15 - 17:35     Boj za preživetje: Udarec strele (Reportaža)
17:35 - 18:00     Boj za preživetje: Napad gorskega leva (Reportaža)
18:00 - 18:20     Čuvaji: Nepremišljen trud (Dokumentarni)
18:20 - 18:45     Čuvaji: Sivi duh (Dokumentarni)
18:45 - 19:05     Moderno ribarjenje z Jaredom Jeffriesom: Lov s harpuno na Južni Floridi (Poljudnoznanstvena oddaja)
19:05 - 19:30     Moderno ribarjenje z Jaredom Jeffriesom: : Venice, Louisiana - na obali s Killo (Poljudnoznanstvena oddaja)
19:30 - 19:50     Tekmovanje Madfin: 3. dan se začne (Reportaža)
19:50 - 20:15     Tekmovanje Madfin: 3. dan se nadaljuje (Reportaža)
20:15 - 20:35     All Angles: pokal Summit, 3. krog izločitev (Reportaža)
20:35 - 21:00     All Angles: pokal Summit, nenadna smrt, 1. krog (Reportaža)
21:00 - 21:20     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Riba wahoo na Bahamih (Poljudnoznanstvena oddaja)
21:20 - 21:45     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Progasti brancin v Montauku (Reportaža)
21:45 - 22:05     Boj za preživetje: Udarec strele (Reportaža)
22:05 - 22:30     Boj za preživetje: Napad gorskega leva (Reportaža)
22:30 - 22:50     Čuvaji: Nepremišljen trud (Dokumentarni)
22:50 - 23:15     Čuvaji: Sivi duh (Dokumentarni)
23:15 - 23:35     Moderno ribarjenje z Jaredom Jeffriesom: Lov s harpuno na Južni Floridi (Poljudnoznanstvena oddaja)
23:35 - 00:00     Moderno ribarjenje z Jaredom Jeffriesom: : Venice, Louisiana - na obali s Killo (Poljudnoznanstvena oddaja)