Ne izpusti me (še 30 min)
Ko zadiši ljubezen (še 55 min)
Izzivalca (še 60 min)
Alarm za Kobro 11 (še 25 min)
Kevin lahko počaka (še 15 min)
Poročna priča (še 40 min)
Neprevidno (še 50 min)
Ljubezen do hrane: Nepozabna pojedina (še 25 min)
Nogomet (M): Udinese - Parma, Serie A (še 25 min)
00:00 - 00:20     Čuvaji: Zazrti v nebo (Dokumentarni)
00:20 - 00:45     Čuvaji: Dolg dan (Dokumentarni)
00:45 - 01:05     Off Road popravila: Dolžnost kliče (Reportaža)
01:05 - 01:30     Off Road popravila: Učenec (Reportaža)
01:30 - 01:50     Tekmovanje Madfin: 2. dan se začne (Reportaža)
01:50 - 02:15     Tekmovanje Madfin: 2. dan se konča (Reportaža)
02:15 - 02:35     Zapuščeni: Nevihta (Reportaža)
02:35 - 03:00     Aljaška divjina za sladokusce: Družinske zadeve (Reportaža)
03:00 - 03:20     Strelske zgodbe Midway USA: AR 10 (Reportaža)
03:20 - 03:45     Strelske zgodbe Midway USA: Najboljše strelske zgodbe 2013 (Reportaža)
03:45 - 04:05     Ikone kopnega in voda – nori na orožje (Ostalo)
04:05 - 04:30     Ikone kopnega in voda – nori na orožje (Ostalo)
04:30 - 04:50     Čuvaji: Zazrti v nebo (Dokumentarni)
04:50 - 05:15     Čuvaji: Dolg dan (Dokumentarni)
05:15 - 05:35     Off Road popravila: Dolžnost kliče (Reportaža)
05:35 - 06:00     Off Road popravila: Učenec (Reportaža)
06:00 - 06:20     Operacije v divjini: Uspavanje losov v Novi Mehiki (Naravoslovje)
06:20 - 06:45     Operacije v divjini: Divja ježa debeloroge ovce (Naravoslovje)
06:45 - 07:05     Off Road popravila: Družinski tabor (Reportaža)
07:05 - 07:30     Lovci na talne ribe: Mi smo lovci na talne ribe (Reportaža)
07:30 - 07:50     Tekmovanje Madfin: 3. dan se začne (Reportaža)
07:50 - 08:15     Tekmovanje Madfin: 3. dan se nadaljuje (Reportaža)
08:15 - 08:35     Aljaška divjina za sladokusce: Deskarjev užitek (Reportaža)
08:35 - 09:00     Aljaška divjina za sladokusce: Raj za lovce (Reportaža)
09:00 - 09:20     Strelske zgodbe Midway USA: Walther PPK (Reportaža)
09:20 - 09:45     Strelske zgodbe Midway USA: Avtomatska puška Browning Auto-5 (Reportaža)
09:45 - 10:05     Ikone kopnega in voda – nori na orožje (Ostalo)
10:05 - 10:30     Ikone kopnega in voda – nori na orožje (Ostalo)
10:30 - 10:50     Operacije v divjini: Uspavanje losov v Novi Mehiki (Naravoslovje)
Ekipe veterinarjev, lovcev in pilotov lovijo, preučujejo in selijo divje živali.
10:50 - 11:15     Operacije v divjini: Divja ježa debeloroge ovce (Naravoslovje)
11:15 - 11:35     Off Road popravila: Družinski tabor (Reportaža)
11:35 - 12:00     Lovci na talne ribe: Mi smo lovci na talne ribe (Reportaža)
12:00 - 12:20     Tekmovanje Madfin: 3. dan se začne (Reportaža)
12:20 - 12:45     Tekmovanje Madfin: 3. dan se nadaljuje (Reportaža)
12:45 - 13:05     Aljaška divjina za sladokusce: Deskarjev užitek (Reportaža)
13:05 - 13:30     Aljaška divjina za sladokusce: Raj za lovce (Reportaža)
13:30 - 13:50     Strelske zgodbe Midway USA: Walther PPK (Reportaža)
13:50 - 14:15     Strelske zgodbe Midway USA: Avtomatska puška Browning Auto-5 (Reportaža)
14:15 - 14:35     Ikone kopnega in voda – nori na orožje (Ostalo)
14:35 - 15:00     Ikone kopnega in voda – nori na orožje (Ostalo)
15:00 - 15:20     Operacije v divjini: Uspavanje losov v Novi Mehiki (Naravoslovje)
15:20 - 15:45     Operacije v divjini: Divja ježa debeloroge ovce (Naravoslovje)
15:45 - 16:05     Off Road popravila: Družinski tabor (Reportaža)
16:05 - 16:30     Lovci na talne ribe: Mi smo lovci na talne ribe (Reportaža)
16:30 - 16:50     Tekmovanje Madfin: 3. dan se začne (Reportaža)
16:50 - 17:15     Tekmovanje Madfin: 3. dan se nadaljuje (Reportaža)
17:15 - 17:35     Aljaška divjina za sladokusce: Deskarjev užitek (Reportaža)
17:35 - 18:00     Aljaška divjina za sladokusce: Raj za lovce (Reportaža)
18:00 - 18:20     Strelske zgodbe Midway USA: Walther PPK (Reportaža)
18:20 - 18:45     Strelske zgodbe Midway USA: Avtomatska puška Browning Auto-5 (Reportaža)
18:45 - 19:05     Ikone kopnega in voda – nori na orožje (Ostalo)
19:05 - 19:30     Ikone kopnega in voda – nori na orožje (Ostalo)
19:30 - 19:50     Operacije v divjini: Uspavanje losov v Novi Mehiki (Naravoslovje)
19:50 - 20:15     Operacije v divjini: Divja ježa debeloroge ovce (Naravoslovje)
20:15 - 20:35     Off Road popravila: Družinski tabor (Reportaža)
20:35 - 21:00     Lovci na talne ribe: Mi smo lovci na talne ribe (Reportaža)
21:00 - 21:20     Tekmovanje Madfin: 3. dan se začne (Reportaža)
21:20 - 21:45     Tekmovanje Madfin: 3. dan se nadaljuje (Reportaža)
21:45 - 22:05     Aljaška divjina za sladokusce: Deskarjev užitek (Reportaža)
22:05 - 22:30     Aljaška divjina za sladokusce: Raj za lovce (Reportaža)
22:30 - 22:50     Strelske zgodbe Midway USA: Walther PPK (Reportaža)
22:50 - 23:15     Strelske zgodbe Midway USA: Avtomatska puška Browning Auto-5 (Reportaža)
23:15 - 23:35     Ikone kopnega in voda – nori na orožje (Ostalo)
23:35 - 00:00     Ikone kopnega in voda – nori na orožje (Ostalo)