Nočni program (še 33 min)
Zvoki noči (še 53 min)
Dansko dekle (še 53 min)
Glasbeni mikser (še 53 min)
Quantico (še 3 min)
Milijonarjeva žena (še 58 min)
Nočni program Kino (še 53 min)
Rudolphova pekarna (še 13 min)
Nogomet (M): Ludogorets - Milan, Liga Europa (še 98 min)
00:20 - 00:45     Lokostrelčev izbor: Ribarjenje s Hoyti (Reportaža)
00:45 - 01:35     Čuvaji: Operacija slap (Dokumentarni)
01:35 - 02:25     Čuvaji: Operacija teptalnik (Dokumentarni)
02:25 - 02:50     Profesionalci Jima Shockeyja: Kamerun (Reportaža)
02:50 - 03:15     Profesionalci Jima Shockeyja: Najboljše (Reportaža)
03:15 - 03:40     Lokostrelčev izbor: Prava sezona lova na jelene (Reportaža)
03:40 - 04:05     Lokostrelčev izbor: Padel medved - kot se to dela v Alberti (Reportaža)
04:05 - 04:30     Lokostrelčev izbor: Ribarjenje s Hoyti (Reportaža)
04:30 - 04:55     Bill Dance v naravi: Značilnosti ribjih vab (Naravoslovje)
04:55 - 05:20     Bill Dance v naravi: Učimo se s postavljanjem vprašanj (Naravoslovje)
Bill Dance je gostitelj najstarejše, najdlje predvajane, kar 40 let, in najbolj priljubljene oddaje o ribolovu v Ameriki.
05:20 - 06:00     Bill Dance v naravi (Naravoslovje)
06:00 - 06:25     Nemogoči streli ZDA: Byron in pokrovčki za steklenice (Poljudnoznanstvena oddaja)
06:25 - 06:50     Nemogoči streli ZDA: Svetovni rekord (Poljudnoznanstvena oddaja)
06:50 - 07:15     Nemogoči streli ZDA: Šest za enega (Poljudnoznanstvena oddaja)
07:15 - 07:40     Strelske zgodbe Midway USA: Maxim Vickers (Reportaža)
07:40 - 08:05     Strelske zgodbe Midway USA: M1 Carbine (Reportaža)
08:05 - 08:30     Strelske zgodbe Midway USA: Deringer (Reportaža)
08:30 - 08:55     Nemogoči streli ZDA: Byron in pokrovčki za steklenice (Poljudnoznanstvena oddaja)
08:55 - 09:20     Nemogoči streli ZDA: Svetovni rekord (Poljudnoznanstvena oddaja)
09:20 - 09:45     Nemogoči streli ZDA: Šest za enega (Poljudnoznanstvena oddaja)
09:45 - 10:10     Tekmovanje Madfin: Poldne drugega dne (Reportaža)
10:10 - 10:35     Tekmovanje Madfin: Popoldne drugega dne (Reportaža)
10:35 - 11:00     Tekmovanje Madfin: Finalni dan (Reportaža)
11:00 - 11:25     Pirati in ribolov: Barvna povezava (Poljudnoznanstvena oddaja)
11:25 - 11:50     Pirati in ribolov: Čoln ali škornji (Poljudnoznanstvena oddaja)
11:50 - 12:15     Pirati in ribolov: Težave z dovoljenjem (Poljudnoznanstvena oddaja)
12:15 - 12:40     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
12:40 - 13:05     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
13:05 - 13:30     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
13:30 - 13:55     Tekmovanje Madfin: Poldne drugega dne (Reportaža)
13:55 - 14:20     Tekmovanje Madfin: Popoldne drugega dne (Reportaža)
14:20 - 14:45     Tekmovanje Madfin: Finalni dan (Reportaža)
14:45 - 15:10     Pirati in ribolov: Barvna povezava (Poljudnoznanstvena oddaja)
15:10 - 15:35     Pirati in ribolov: Čoln ali škornji (Poljudnoznanstvena oddaja)
15:35 - 16:00     Pirati in ribolov: Težave z dovoljenjem (Poljudnoznanstvena oddaja)
16:00 - 16:25     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
16:25 - 16:50     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
16:50 - 17:15     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
17:15 - 17:40     Tekmovanje Madfin: Poldne drugega dne (Reportaža)
17:40 - 18:05     Tekmovanje Madfin: Popoldne drugega dne (Reportaža)
18:05 - 18:30     Tekmovanje Madfin: Finalni dan (Reportaža)
18:30 - 18:55     Pirati in ribolov: Barvna povezava (Poljudnoznanstvena oddaja)
18:55 - 19:20     Pirati in ribolov: Čoln ali škornji (Poljudnoznanstvena oddaja)
19:20 - 19:45     Pirati in ribolov: Težave z dovoljenjem (Poljudnoznanstvena oddaja)
19:45 - 20:10     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
20:10 - 20:35     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
20:35 - 21:00     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
21:00 - 21:25     Nemogoči streli ZDA: Byron in pokrovčki za steklenice (Poljudnoznanstvena oddaja)
21:25 - 21:50     Nemogoči streli ZDA: Svetovni rekord (Poljudnoznanstvena oddaja)
21:50 - 22:15     Nemogoči streli ZDA: Šest za enega (Poljudnoznanstvena oddaja)
22:15 - 22:40     Strelske zgodbe Midway USA: Maxim Vickers (Reportaža)
22:40 - 23:05     Strelske zgodbe Midway USA: M1 Carbine (Reportaža)
23:05 - 23:30     Strelske zgodbe Midway USA: Deringer (Reportaža)
23:30 - 23:55     Tekmovanje Madfin: Poldne drugega dne (Reportaža)
23:55 - 00:20     Tekmovanje Madfin: Popoldne drugega dne (Reportaža)