Esmeralda (še 2 min)
Tisti usodni poljub (še 2 min)
Sirena (še 32 min)
Komisar Rex (še 7 min)
Kosti (še 12 min)
Skrivnost mojega uspeha (še 12 min)
Nethiahove legende (še 27 min)
Martha peče: Dobro pečeno (še 7 min)
Nogomet (M): Bologna - Cagliari, Serie A (še 7 min)
00:00 - 00:20     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Riba wahoo na Bahamih (Poljudnoznanstvena oddaja)
00:20 - 00:45     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Progasti brancin v Montauku (Reportaža)
00:45 - 01:05     Ulovi in poglej: Poglej to ribo (Naravoslovje)
01:05 - 01:30     Ulovi in poglej: Indijanska reka Hex Hatch (Naravoslovje)
01:30 - 01:50     Pirati in ribolov: V žepu (Poljudnoznanstvena oddaja)
01:50 - 02:15     Pirati in ribolov: Dati in vzeti (Poljudnoznanstvena oddaja)
02:15 - 02:35     Neustrašni piloti v aljaški divjini: Skrajni čas (Reportaža)
02:35 - 03:00     Neustrašni piloti v aljaški divjini: Tvegan posel (Reportaža)
03:00 - 03:45     Strelišče: Dvoboj na soncu (Poljudnoznanstvena oddaja)
03:45 - 04:05     Z Nickom v divjino: Bahama Mama (Dokumentarni)
04:05 - 04:30     Z Nickom v divjino: Purani v Kentuckyju (Dokumentarni)
04:30 - 04:50     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Riba wahoo na Bahamih (Poljudnoznanstvena oddaja)
04:50 - 05:15     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Progasti brancin v Montauku (Reportaža)
05:15 - 05:35     Ulovi in poglej: Poglej to ribo (Naravoslovje)
05:35 - 06:00     Ulovi in poglej: Indijanska reka Hex Hatch (Naravoslovje)
06:00 - 06:20     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Riba wahoo na Bahamih (Poljudnoznanstvena oddaja)
06:20 - 06:45     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Georges Bank (Poljudnoznanstvena oddaja)
06:45 - 07:05     Ulovi in poglej: Poskok, preskok in trk (Naravoslovje)
07:05 - 07:30     Ulovi in poglej: Wallyjev svet (Naravoslovje)
07:30 - 07:50     Pirati in ribolov: Zemeljska sol (Poljudnoznanstvena oddaja)
07:50 - 08:15     Pirati in ribolov: Ciklusi (Poljudnoznanstvena oddaja)
08:15 - 08:35     Neustrašni piloti v aljaški divjini: Dan za urjenje (Reportaža)
08:35 - 09:00     Neustrašni piloti v aljaški divjini: Na deski (Reportaža)
09:00 - 09:45     Strelišče: Ruger Rimfire Challenge 2013 (Poljudnoznanstvena oddaja)
09:45 - 10:05     Z Nickom v divjino: Hitri avti in hitri srnjaki (Dokumentarni)
10:05 - 10:30     Z Nickom v divjino: Ljub dom Minnesota (Dokumentarni)
10:30 - 10:50     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Riba wahoo na Bahamih (Poljudnoznanstvena oddaja)
10:50 - 11:15     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Georges Bank (Poljudnoznanstvena oddaja)
11:15 - 11:35     Ulovi in poglej: Poskok, preskok in trk (Naravoslovje)
11:35 - 12:00     Ulovi in poglej: Wallyjev svet (Naravoslovje)
12:00 - 12:20     Pirati in ribolov: Zemeljska sol (Poljudnoznanstvena oddaja)
12:20 - 12:45     Pirati in ribolov: Ciklusi (Poljudnoznanstvena oddaja)
12:45 - 13:05     Neustrašni piloti v aljaški divjini: Dan za urjenje (Reportaža)
13:05 - 13:30     Neustrašni piloti v aljaški divjini: Na deski (Reportaža)
13:30 - 14:15     Strelišče: Ruger Rimfire Challenge 2013 (Poljudnoznanstvena oddaja)
14:15 - 14:35     Z Nickom v divjino: Hitri avti in hitri srnjaki (Dokumentarni)
14:35 - 15:00     Z Nickom v divjino: Ljub dom Minnesota (Dokumentarni)
15:00 - 15:20     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Riba wahoo na Bahamih (Poljudnoznanstvena oddaja)
15:20 - 15:45     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Georges Bank (Poljudnoznanstvena oddaja)
15:45 - 16:05     Ulovi in poglej: Poskok, preskok in trk (Naravoslovje)
16:05 - 16:30     Ulovi in poglej: Wallyjev svet (Naravoslovje)
16:30 - 16:50     Pirati in ribolov: Zemeljska sol (Poljudnoznanstvena oddaja)
16:50 - 17:15     Pirati in ribolov: Ciklusi (Poljudnoznanstvena oddaja)
17:15 - 17:35     Neustrašni piloti v aljaški divjini: Dan za urjenje (Reportaža)
17:35 - 18:00     Neustrašni piloti v aljaški divjini: Na deski (Reportaža)
Spremljali bomo pogumne pilote, ki z otoka Kodiak na Aljaski prevažajo raziskovalce, pustolovce, ribiče, turiste, arheologe in lovce.
18:00 - 18:45     Strelišče: Ruger Rimfire Challenge 2013 (Poljudnoznanstvena oddaja)
18:45 - 19:05     Z Nickom v divjino: Hitri avti in hitri srnjaki (Dokumentarni)
19:05 - 19:30     Z Nickom v divjino: Ljub dom Minnesota (Dokumentarni)
19:30 - 19:50     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Riba wahoo na Bahamih (Poljudnoznanstvena oddaja)
19:50 - 20:15     Pošastne ribe Treva Gowdyja: Georges Bank (Poljudnoznanstvena oddaja)
20:15 - 20:35     Ulovi in poglej: Poskok, preskok in trk (Naravoslovje)
20:35 - 21:00     Ulovi in poglej: Wallyjev svet (Naravoslovje)
21:00 - 21:20     Pirati in ribolov: Zemeljska sol (Poljudnoznanstvena oddaja)
21:20 - 21:45     Pirati in ribolov: Ciklusi (Poljudnoznanstvena oddaja)
21:45 - 22:05     Neustrašni piloti v aljaški divjini: Dan za urjenje (Reportaža)
22:05 - 22:30     Neustrašni piloti v aljaški divjini: Na deski (Reportaža)
22:30 - 23:15     Strelišče: Ruger Rimfire Challenge 2013 (Poljudnoznanstvena oddaja)
23:15 - 23:35     Z Nickom v divjino: Hitri avti in hitri srnjaki (Dokumentarni)
23:35 - 00:00     Z Nickom v divjino: Ljub dom Minnesota (Dokumentarni)