Nočni program (še 40 min)
Zvoki noči (še 60 min)
Dansko dekle (še 60 min)
Glasbeni mikser (še 60 min)
Quantico (še 10 min)
Milijonarjeva žena (še 65 min)
Nočni program Kino (še 60 min)
Rudolphova pekarna (še 20 min)
Nogomet (M): Ludogorets - Milan, Liga Europa (še 105 min)
00:20 - 00:45     Lokostrelčev izbor: Ribarjenje s Hoyti (Reportaža)
00:45 - 01:35     Čuvaji: Operacija slap (Dokumentarni)
01:35 - 02:25     Čuvaji: Operacija teptalnik (Dokumentarni)
02:25 - 02:50     Profesionalci Jima Shockeyja: Kamerun (Reportaža)
02:50 - 03:15     Profesionalci Jima Shockeyja: Najboljše (Reportaža)
03:15 - 03:40     Lokostrelčev izbor: Prava sezona lova na jelene (Reportaža)
03:40 - 04:05     Lokostrelčev izbor: Padel medved - kot se to dela v Alberti (Reportaža)
04:05 - 04:30     Lokostrelčev izbor: Ribarjenje s Hoyti (Reportaža)
04:30 - 04:55     Bill Dance v naravi: Značilnosti ribjih vab (Naravoslovje)
04:55 - 05:20     Bill Dance v naravi: Učimo se s postavljanjem vprašanj (Naravoslovje)
05:20 - 06:00     Bill Dance v naravi (Naravoslovje)
06:00 - 06:25     Nemogoči streli ZDA: Byron in pokrovčki za steklenice (Poljudnoznanstvena oddaja)
06:25 - 06:50     Nemogoči streli ZDA: Svetovni rekord (Poljudnoznanstvena oddaja)
06:50 - 07:15     Nemogoči streli ZDA: Šest za enega (Poljudnoznanstvena oddaja)
07:15 - 07:40     Strelske zgodbe Midway USA: Maxim Vickers (Reportaža)
07:40 - 08:05     Strelske zgodbe Midway USA: M1 Carbine (Reportaža)
08:05 - 08:30     Strelske zgodbe Midway USA: Deringer (Reportaža)
08:30 - 08:55     Nemogoči streli ZDA: Byron in pokrovčki za steklenice (Poljudnoznanstvena oddaja)
08:55 - 09:20     Nemogoči streli ZDA: Svetovni rekord (Poljudnoznanstvena oddaja)
09:20 - 09:45     Nemogoči streli ZDA: Šest za enega (Poljudnoznanstvena oddaja)
09:45 - 10:10     Tekmovanje Madfin: Poldne drugega dne (Reportaža)
10:10 - 10:35     Tekmovanje Madfin: Popoldne drugega dne (Reportaža)
10:35 - 11:00     Tekmovanje Madfin: Finalni dan (Reportaža)
11:00 - 11:25     Pirati in ribolov: Barvna povezava (Poljudnoznanstvena oddaja)
11:25 - 11:50     Pirati in ribolov: Čoln ali škornji (Poljudnoznanstvena oddaja)
11:50 - 12:15     Pirati in ribolov: Težave z dovoljenjem (Poljudnoznanstvena oddaja)
12:15 - 12:40     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
12:40 - 13:05     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
13:05 - 13:30     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
13:30 - 13:55     Tekmovanje Madfin: Poldne drugega dne (Reportaža)
13:55 - 14:20     Tekmovanje Madfin: Popoldne drugega dne (Reportaža)
14:20 - 14:45     Tekmovanje Madfin: Finalni dan (Reportaža)
14:45 - 15:10     Pirati in ribolov: Barvna povezava (Poljudnoznanstvena oddaja)
15:10 - 15:35     Pirati in ribolov: Čoln ali škornji (Poljudnoznanstvena oddaja)
15:35 - 16:00     Pirati in ribolov: Težave z dovoljenjem (Poljudnoznanstvena oddaja)
16:00 - 16:25     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
16:25 - 16:50     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
16:50 - 17:15     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
17:15 - 17:40     Tekmovanje Madfin: Poldne drugega dne (Reportaža)
17:40 - 18:05     Tekmovanje Madfin: Popoldne drugega dne (Reportaža)
18:05 - 18:30     Tekmovanje Madfin: Finalni dan (Reportaža)
18:30 - 18:55     Pirati in ribolov: Barvna povezava (Poljudnoznanstvena oddaja)
18:55 - 19:20     Pirati in ribolov: Čoln ali škornji (Poljudnoznanstvena oddaja)
19:20 - 19:45     Pirati in ribolov: Težave z dovoljenjem (Poljudnoznanstvena oddaja)
19:45 - 20:10     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
20:10 - 20:35     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
20:35 - 21:00     Ulovi in poglej (Naravoslovje)
21:00 - 21:25     Nemogoči streli ZDA: Byron in pokrovčki za steklenice (Poljudnoznanstvena oddaja)
21:25 - 21:50     Nemogoči streli ZDA: Svetovni rekord (Poljudnoznanstvena oddaja)
21:50 - 22:15     Nemogoči streli ZDA: Šest za enega (Poljudnoznanstvena oddaja)
22:15 - 22:40     Strelske zgodbe Midway USA: Maxim Vickers (Reportaža)
22:40 - 23:05     Strelske zgodbe Midway USA: M1 Carbine (Reportaža)
23:05 - 23:30     Strelske zgodbe Midway USA: Deringer (Reportaža)
23:30 - 23:55     Tekmovanje Madfin: Poldne drugega dne (Reportaža)
23:55 - 00:20     Tekmovanje Madfin: Popoldne drugega dne (Reportaža)