00:05 - 01:25     Kletna ruleta (Komedija)
5.6
01:25 - 02:25     Cesarji smo: Jubilej (Zabavna oddaja)
02:25 - 03:10     Dejstvo ali laž?: Najboljše (Ostalo)
03:10 - 03:50     Kaj je novega? (Zabavna oddaja)
03:50 - 04:30     Preiskovalci na delu: Los Angeles: Na tuji zemji (Akcija)
7.9
04:30 - 05:10     Quantico (Drama)
8.1
05:10 - 05:35     Očarljiva Jeannie: Jeannijina kri (Humoristični)
05:35 - 06:00     Očarljiva Jeannie: Se vidimo na Kubi (Humoristični)
06:00 - 06:25     Čebelica Maja: Kolcanje (Risanka)
5.9
06:25 - 06:40     Detektivi iz drevesne hišice: Primer nerodnega žerjava (Risanka)
06:40 - 07:05     Tom: Tom v Egiptu (Risanka)
07:05 - 07:15     Pin koda: Nano boti (Risanka)
07:15 - 07:30     Pin koda: Boj za bučo (Risanka)
07:30 - 07:55     Živijo, Kasperl (Predstava)
07:55 - 08:00     Otroški prometni klub Helmi: Poglej! Pomisli! Pomagaj! (Izobraževalna oddaja)
08:00 - 08:05     Zdravo, okidoki (Otroška oddaja)
08:05 - 08:20     ABC medved (Otroška oddaja)
08:20 - 08:25     Zdravo, okidoki (Otroška oddaja)
08:25 - 08:40     Osupljivi svet živali (Otroška oddaja)
08:40 - 08:45     Zdravo, okidoki (Otroška oddaja)
08:45 - 09:00     Muzej AHA (Otroška oddaja)
09:00 - 09:05     Zdravo, okidoki (Otroška oddaja)
09:05 - 09:30     1, 2 ali 3: Svet vrečarjev (Kviz)
09:30 - 09:35     Zdravo, okidoki (Otroška oddaja)
09:35 - 10:00     Tom Turbo: Nalivno pero za čarovnice (Otroška oddaja)
10:00 - 10:10     Tib in Tumtum: Goreči kamen (Risanka)
10:10 - 10:25     Tib in Tumtum: Spirala laži (Risanka)
Risanka o majhnem Tibu in njegovem najboljšem prijatelju tiranozavru Tumtumu.
10:25 - 10:30     Čudovito popotovanje Nilsa Holgerssona (Risanka)
10:30 - 10:45     Čudovito popotovanje Nilsa Holgerssona (Risanka)
10:45 - 10:55     Artur in prijatelji okrogle mize (Risanka)
10:55 - 11:10     Artur in prijatelji okrogle mize (Risanka)
11:10 - 11:20     Yakari: Varuhi izvira (Risanka)
11:20 - 11:35     Yakari: Prijatelja za življenje (Risanka)
11:35 - 12:05     Pika Nogavička: Pika in morski roparji 3 (Družinski)
12:05 - 12:25     Živalske posebnosti: Super lenivci in nojevski maraton (Poljudnoznanstvena oddaja)
12:25 - 12:50     Ukane po kanadsko (Zabavna oddaja)
12:50 - 14:10     Formula 1: VN Monaka 2022: Tretji trening (Formula 1)
14:10 - 14:30     Jamie: Najljubše družinske jedi: Ribje tortice, sladoled in peri peri piščanec (Kuharska oddaja)
14:30 - 15:20     Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izziv (Kuharska oddaja)
15:20 - 15:40     MAMI (Humoristični)
5.6
15:40 - 15:55     Formula 1: VN Monaka 2022: Novice (Formula 1)
15:55 - 17:15     Formula 1: VN Monaka 2022: Kvalifikacije (Formula 1)
17:15 - 17:25     Čas v sliki - hiter pregled (Dnevno-informativna oddaja)
17:25 - 18:10     Preiskovalna enota Donava: Smrt junaka (Kriminalka)
18:10 - 18:15     Čas v sliki - hiter pregled (Dnevno-informativna oddaja)
18:15 - 19:05     Štiri ženske in pogreb: Božja sodba (Kriminalka)
19:05 - 19:30     Veliki pokovci (Humoristični)
8.2
19:30 - 19:51     Čas v sliki (Dnevno-informativna oddaja)
19:51 - 19:56     Vreme (Vreme)
19:56 - 20:02     Šport aktualno (Ostalo)
20:02 - 20:15     ZIB oddaja (Magazin)
20:15 - 22:20     Mojstri iluzij (Triler)
7.2
22:20 - 00:05     Kot noč in dan (Akcija)
6.3
Lego Masters (še 69 min)
5KA: MAT - Večkotniki (še 4 min)
Spectre (še 159 min)
Deževen dan v New Yorku (še 24 min)
Lucifer (še 54 min)
Uslužbenec meseca (še 49 min)
Prijaznost neznancev (še 84 min)
Ginov italijanski pobeg: Sončni otoki: Severna Sardinija (še 9 min)
Hokej (M): IIHF SP elitne divizije 2022, četrtfinale (še 39 min)