Rešeno življenje (še 21 min)
24UR (še 21 min)
Kurja polt 2: Srhljiva noč čarovnic (še 21 min)
Andrija in Andjelka (še 6 min)
Castle (še 21 min)
Vražja dekleta (še 21 min)
Tvoji, moji, najini (še 21 min)
Yoline domače jedi: Navdih v Apiciusu (še 21 min)
Nogomet (M): Torino - Lazio, Serie A (še 21 min)
00:05 - 00:45     MacGyver (Akcija)
00:45 - 01:30     MacGyver (Akcija)
01:30 - 03:30     Vojna zvezd: Sila se prebuja (Znanstvena fantastika)
03:30 - 04:15     Quantico (Drama)
04:15 - 04:55     Odtenki modre (Drama)
04:55 - 05:35     Odtenki modre (Drama)
05:35 - 06:00     Goldbergovi (Humoristični)
06:00 - 06:25     Mikijeve mešane dogodivščine (Risanka)
06:25 - 06:50     Heidi (Risanka)
06:50 - 07:00     Čebelica Maja (Risanka)
07:00 - 07:25     Zlatolaska in Medved (Risanka)
07:25 - 07:30     Okidoki namig: Zapoj s Freddyjem (Magazin)
07:30 - 07:55     Mikijeve mešane dogodivščine (Risanka)
07:55 - 08:00     Okidoki namig: Sodeluj z nami (Magazin)
08:00 - 08:15     ABC medved (Otroška oddaja)
08:15 - 08:30     Schmatzo: Otroški kuharski klub (Zabavna oddaja)
08:30 - 08:35     Nasveti Thomasa C. Brezina (Otroška oddaja)
08:35 - 09:00     Tovarna trikov (Zabavna oddaja)
09:00 - 09:03     Čas v sliki za otroke (Dnevno-informativna oddaja)
09:03 - 09:07     Prosti program (Informativna oddaja)
09:07 - 09:55     Sirotišnica za divje živali (Naravoslovje)
09:55 - 10:05     Prosti program (Informativna oddaja)
10:05 - 10:26     Najbolj nevarne poti v šolo: Kolumbija (Dokumentarni)
10:26 - 10:30     Čas v sliki za otroke (Dnevno-informativna oddaja)
10:30 - 10:55     Formula 1: VN Avstrije 2020 (Formula 1)
10:55 - 12:45     Formula 1: VN Avstrije 2020 (Formula 1)
12:45 - 12:55     Skrita kamera (Zabavna oddaja)
12:55 - 13:15     Kako sem spoznal vajino mamo (Humoristični)
13:15 - 13:40     Varuška (Humoristični)
13:40 - 14:05     Sam svoj mojster (Humoristični)
14:05 - 14:30     Sam svoj mojster (Humoristični)
14:30 - 14:55     Formula 1: VN Avstrije 2020 (Formula 1)
14:55 - 16:50     Formula 1: VN Avstrije 2020 (Formula 1)
16:50 - 17:10     Mladi zdravniki (Humoristični)
17:10 - 17:15     Čas v sliki - hiter pregled (Dnevno-informativna oddaja)
17:15 - 17:35     Kako sem spoznal vajino mamo (Humoristični)
17:35 - 18:00     Kako sem spoznal vajino mamo (Humoristični)
18:00 - 18:10     Čas v sliki 18 (Dnevno-informativna oddaja)
18:10 - 18:21     Magazin 1 (Magazin)
18:21 - 18:25     Vreme (Vreme)
18:25 - 18:45     Veliki pokovci (Humoristični)
18:45 - 19:05     Veliki pokovci (Humoristični)
19:05 - 19:30     Simpsonovi (Animirani)
19:30 - 19:56     Čas v sliki (Dnevno-informativna oddaja)
Politično-informativna oddaja.
19:56 - 20:01     Vreme (Vreme)
20:01 - 20:15     Šport aktualno (Ostalo)
20:15 - 21:15     Poletni kabaret: Peter Klien (Zabavna oddaja)
21:15 - 21:25     Čas v sliki - hiter pregled (Dnevno-informativna oddaja)
21:25 - 22:15     Najboljše počitnice (Resničnostna TV)
22:15 - 22:50     Kaj je novega? (Zabavna oddaja)
22:50 - 23:15     Novotny in Maroudi (Humoristični)
23:15 - 23:30     Čas v sliki zvečer (Dnevno-informativna oddaja)
23:30 - 01:35     Tretja oseba (Drama)