Istanbulska nevesta (še 36 min)
Dekle z imenom Feriha (še 51 min)
Drugje (še 66 min)
Pazi, kamera! (še 1 min)
Detektiv Magnum (še 31 min)
Robin Hood (še 111 min)
Transformerji (še 141 min)
Jamiejev in Jimmyjev kulinarični izziv: Chris Moyles (še 36 min)
Nogomet (M): Rusija - Danska, Euro 2020 (še 31 min)
00:15 - 00:40     Šola rocka: Skrivnost? (Otroška ali mladinska serija)
00:40 - 01:10     Šola rocka: Katere barve je tvoj dan (Otroška ali mladinska serija)
01:10 - 01:35     Glavni pri igri: Igre Bakote (Otroška ali mladinska serija)
01:35 - 02:00     Glavni pri igri: Poroka pogube (Otroška ali mladinska serija)
02:00 - 02:20     Spuži Kvadratnik: Prepustni žepi / Moški zbor (Risanka)
02:20 - 02:40     Spuži Kvadratnik: Rakova rokoborba / Kartica (Risanka)
02:40 - 03:05     Vilinski starši: Široko odpri usta in reci "AAAAAA"! / Čudni pirati (Risanka)
03:05 - 03:25     Vilinski starši: Vilinska olimpijada (Risanka)
03:25 - 03:50     Šola rocka: Upanje umre zadnje (Otroška ali mladinska serija)
03:50 - 04:10     Šola rocka: Ne odhajaj (Otroška ali mladinska serija)
04:10 - 04:35     Glavni pri igri: Stavi Bunnyja (Otroška ali mladinska serija)
04:35 - 04:45     Več kot štirideset mačk: Gasilec (Risanka)
04:45 - 05:00     Več kot štirideset mačk: Zelo posebno dekle (Risanka)
05:00 - 05:20     Namigi z Blue: Zabava v strašljivih kostumih z Blue (Izobraževalna oddaja)
05:20 - 05:30     Mrvica in prijatelji: Rešiteljica Cookie! (Risanka)
05:30 - 05:55     Barbapapa: Barba TV / Muzej (Risanka)
05:55 - 06:20     Medvedek Paddington: Paddington odkrije hobi / Paddington in poštna znamka (Risanka)
06:20 - 06:35     Tačke na patrulji: Kužki rešijo robozavra (Risanka)
06:35 - 06:50     Tačke na patrulji: Kužki rešijo Danija pred medvedi (Risanka)
06:50 - 07:00     Več kot 40 mačk: Smrdeča misija (Risanka)
07:00 - 07:20     Več kot štirideset mačk: Miši na begu! (Risanka)
07:20 - 07:40     ALVINNN!!! in veverički: Blat-njača (Risanka)
07:40 - 08:00     Gromka hiša: Zelo glasna glasba (Risanka)
08:00 - 08:15     Gromka hiša: Hiša laži / Igričarja (Risanka)
08:15 - 08:45     Nicky, Ricky, Dicky in Dawn: Harperjeva majhna pujsa (Otroška ali mladinska serija)
Ko četvorčki za šalo ukradejo maskoto nasprotni ekipi, jo morajo izročiti Anne kot rojstnodnevno darilo presenečenja, saj bi ugotovila, da so pozabili na njen rojstni dan.
08:45 - 09:15     Nicky, Ricky, Dicky in Dawn: Slon v sobi (Otroška ali mladinska serija)
09:15 - 09:40     Mladi Dylan: Iznajdljivost na ulici (Otroška ali mladinska serija)
09:40 - 10:10     Mladi Dylan: Ujemi sanje (Otroška ali mladinska serija)
10:10 - 10:40     Gromka hiša: Siti vsega / Skrbni starši (Risanka)
10:40 - 11:00     Gromka hiša: Močne karte / Razdraženi ljubljenčki (Risanka)
11:00 - 11:15     Lego mesto (Risanka)
11:15 - 11:30     Lego mesto (Risanka)
11:30 - 11:45     Spuži Kvadratnik: Markova šola za odrasle / Ustno poročilo (Risanka)
11:45 - 12:00     Spuži Kvadratnik: Starček Patrik (Risanka)
12:00 - 12:20     Spuži Kvadratnik: Starček Patrik (Risanka)
12:20 - 12:45     Thundermanovi: Piškotna napaka (Otroška ali mladinska serija)
12:45 - 13:15     Thundermanovi: Ples v preteklosti (Otroška ali mladinska serija)
13:15 - 13:45     Nicky, Ricky, Dicky in Dawn: Najstniški volk (Otroška ali mladinska serija)
13:45 - 14:10     Nicky, Ricky, Dicky in Dawn: Stara kljuka (Otroška ali mladinska serija)
14:10 - 14:40     Mladi Dylan: Iznajdljivost na ulici (Otroška ali mladinska serija)
14:40 - 15:00     Mladi Dylan: Ujemi sanje (Otroška ali mladinska serija)
15:00 - 15:30     ALVINNN!!! in veverički: Leteča zver / Ugrabljen (Risanka)
15:30 - 16:00     Spuži Kvadratnik: Moja noga (Risanka)
16:00 - 16:30     Ollijev zakon nahrbtnik: Ukrivljen čas / Inšpektor Oli Allen (Risanka)
16:30 - 17:00     Družina Casagrande (Risanka)
17:00 - 17:15     Gromka hiša: Ocena pravičnosti (Risanka)
17:15 - 17:45     Gromka hiša: Prvoaprilske šale / Tat kosmičev (Risanka)
17:45 - 18:10     Nevarni Henry: Henry in Detelji (Otroška ali mladinska serija)
18:10 - 18:35     Nevarni Henry: Kapitan Mož: Na počitnicah (Otroška ali mladinska serija)
18:35 - 19:00     Nevarna Sila: Vrnitev Nevarnega poba (Otroška ali mladinska serija)
19:00 - 19:30     Fuš: Garažna razprodaja (Otroška ali mladinska serija)
19:30 - 19:55     Goldie in starobitneži: Igra telefonov (Otroška ali mladinska serija)
19:55 - 20:20     Thundermanovi: Izredni zmenek (Otroška ali mladinska serija)
20:20 - 20:45     Mladi Dylan: Namišljeni prijatelji (Otroška ali mladinska serija)
20:45 - 21:15     Nevarni Henry: Licenca za letenje (Otroška ali mladinska serija)
21:15 - 21:45     Nevarna Sila: Vrnitev Nevarnega poba (Otroška ali mladinska serija)
21:45 - 22:05     Gromka hiša: Zelo glasna glasba (Risanka)
22:05 - 22:20     Družina Casagrande: Arr v družini / Obžalovanja vredna najdba (Risanka)
22:20 - 22:50     Ollijev zakon nahrbtnik: Izbranec ... smrdi  / Ne še en film o superjunakih (Risanka)
22:50 - 23:20     Spuži Kvadratnik: Pri Spužiju / Planktonov izgon (Risanka)
23:20 - 23:50     Vohunterji: Načrt (Otroška ali mladinska serija)
23:50 - 00:15     Vohunterji: Obratni rop (Otroška ali mladinska serija)