Ellen (še 55 min)
Gasilci v Chicagu (še 30 min)
Srhljivi najemodajalec (še 35 min)
UEFA Liga prvakov: Vrhunci dneva (še 10 min)
Flash (še 45 min)
Kickboksar: Maščevanje (še 30 min)
Moja velika italijanska poroka (še 90 min)
Gurmanske jedi za vsak dan (še 5 min)
Nogomet (M): Parma - Napoli, Serie A (še 95 min)
00:05 - 00:30     Šola rocka: S tabo ali brez tebe (Otroška ali mladinska serija)
00:30 - 00:50     Šola rocka: Briljantna pretveza (Otroška ali mladinska serija)
00:50 - 01:15     Glavni pri igri: Poroka pogube (Otroška ali mladinska serija)
01:15 - 01:35     Glavni pri igri: Oborožen in programiran (Otroška ali mladinska serija)
01:35 - 02:00     Spuži Kvadratnik: Vozi srečen / Zabavni mali prijatelji (Risanka)
02:00 - 02:20     Spuži Kvadratnik: Lignjitis / Uničevalni derbi (Risanka)
02:20 - 02:40     Spuži Kvadratnik: Poslastice! / Tu ali za s sabo (Risanka)
02:40 - 03:00     Vilinski starši: Vilinski začetek (Risanka)
03:00 - 03:25     Vilinski starši: Vilinske pravljice (Risanka)
03:25 - 03:50     Šola rocka: Spremembe (Otroška ali mladinska serija)
03:50 - 04:10     Šola rocka: A ne bi bilo lepo (Otroška ali mladinska serija)
04:10 - 04:35     Glavni pri igri: Avantura z Masonom (Otroška ali mladinska serija)
04:35 - 04:45     Več kot štirideset mačk: Reševanje kužka (Risanka)
04:45 - 05:00     Več kot štirideset mačk: Maček astronavt (Risanka)
05:00 - 05:20     Ribji repki: Dobri, žalostni in godrnjavi! (Risanka)
05:20 - 05:30     Mrvica in prijatelji: Podivjani zob (Risanka)
05:30 - 05:55     Mladi asi: Reševanje mladinskih kadetov (Risanka)
05:55 - 06:20     Blaze in veliki dirkalniki: Reševanje raketnih smuči (Risanka)
06:20 - 06:35     Tačke na patrulji: Kužki rešijo košarkarsko tekmo (Risanka)
06:35 - 06:50     Tačke na patrulji: Kužki in velika zmrzal (Risanka)
06:50 - 07:00     Več kot štirideset mačk: Milkyjev in Chockov cirkus (Risanka)
07:00 - 07:20     Več kot štirideset mačk: Varuška psov (Risanka)
07:20 - 07:35     ALVINNN!!! in veverički: Umetnost za umetnost (Risanka)
07:35 - 08:00     Gromka hiša: Cena ogleda / Bolezen v hiši Grom (Risanka)
08:00 - 08:25     Gromka hiša: Lepote učenja / Hiša v nevarnosti (Risanka)
08:25 - 08:55     Nicky, Ricky, Dicky in Dawn: Vesoljska odiseja (Otroška ali mladinska serija)
08:55 - 09:20     Nicky, Ricky, Dicky in Dawn: Ne tako dobra dobrodelnost (Otroška ali mladinska serija)
09:20 - 09:50     Glavni pri igri: Na zabavo nepovabljeni (Otroška ali mladinska serija)
09:50 - 10:15     Še ščepec čarovnije: Še ščepec izdaje (Otroška ali mladinska serija)
10:15 - 10:45     ALVINNN!!! in veverički: Super dekleta / Zadržan (Risanka)
10:45 - 10:55     ALVINNN!!! in veverički: Moja zabava / Slediti Humphryem (Risanka)
10:55 - 11:25     Spuži Kvadratnik: Skleda / Poročen z denarjem (Risanka)
11:25 - 11:50     Spuži Kvadratnik: Pearl v nakupovalnem centru / Dva palca dol (Risanka)
11:50 - 12:10     Spuži Kvadratnik: Knjižnične kartice (Risanka)
12:10 - 12:40     Thundermanovi: Naredi pop (Otroška ali mladinska serija)
12:40 - 13:00     Thundermanovi: Vsi predsedniki (Otroška ali mladinska serija)
13:00 - 13:30     Nicky, Ricky, Dicky in Dawn: Noro poletje (Otroška ali mladinska serija)
13:30 - 13:55     Nicky, Ricky, Dicky in Dawn: Četverna rešitev (Otroška ali mladinska serija)
13:55 - 14:25     Glavni pri igri: Zastrupljena pita (Otroška ali mladinska serija)
14:25 - 14:50     Še ščepec čarovnije (Otroška ali mladinska serija)
14:50 - 15:15     Nevarni Henry: Nevaren ritem (Otroška ali mladinska serija)
15:15 - 15:45     Nevarni Henry: En Henry, tri dekleta: 1. del (Otroška ali mladinska serija)
15:45 - 16:15     Gromka hiša: Premagovanje strahu / Porcelanasta punčka (Risanka)
16:15 - 16:40     Gromka hiša: Gromki zahvalni dan (Risanka)
16:40 - 16:50     Gromka hiša: Močne karte / Razdraženi ljubljenčki (Risanka)
16:50 - 17:10     Družina Casagrande (Risanka)
17:10 - 17:35     Spuži Kvadratnik: Ljubljenčki ali nadloge / Računalniška napaka (Risanka)
17:35 - 17:50     Spuži Kvadratnik: Čisto življenje (Risanka)
17:50 - 18:00     Gromka hiša: Nakupovanje (Risanka)
18:00 - 18:10     Gromka hiša: Očka, dokaži se (Risanka)
18:10 - 18:25     Gromka hiša: Obleka (Risanka)
18:25 - 18:35     To je Poni: Ljubljenček poni (Risanka)
18:35 - 18:55     To je Poni: Radovedni Poni (Risanka)
18:55 - 19:05     Lego mesto (Risanka)
19:05 - 19:20     Lego mesto (Risanka)
19:20 - 19:50     Še ščepec čarovnije: Še ščepec začimb (Otroška ali mladinska serija)
19:50 - 20:20     Nicky, Ricky, Dicky in Dawn: Abrakadabra (Otroška ali mladinska serija)
20:20 - 20:45     Gromka hiša: Ni šale / Brez presenečenj (Risanka)
20:45 - 21:15     Gromka hiša (Risanka)
21:15 - 21:35     Gromka hiša: Nova služba / Razstavni pes (Risanka)
21:35 - 21:55     Thundermanovi: Robin Hood: Princ Pheebije (Otroška ali mladinska serija)
21:55 - 22:25     Thundermanovi: Očarati starše (Otroška ali mladinska serija)
22:25 - 22:50     Spuži Kvadratnik: Čistilna norost / Lov na zajca (Risanka)
22:50 - 23:20     Spuži Kvadratnik: Črni Marko / Mrhovinarske hlače (Risanka)
23:20 - 23:50     Vilinski starši: Skrivnostni rezbar / Nesposobni župan (Risanka)
23:50 - 00:05     Vilinski starši: Dekle veverica / Rojstnodnevna bitka (Risanka)
Chloe se pridruži Veveričjim tabornikom in jim pomaga osvojiti njihovo prvo značko. // Timmy in Chloe izvesta, da imata na isti dan rojstni dan. Začne se tekma za najboljšo zabavo.