00:00 - 00:55     Črni trg z Mariano Van Zeller: Steroidi (Družboslovje)
00:55 - 01:50     Podzemlje d.o.o.: Ponarejena zdravila (Družboslovje)
01:50 - 02:35     Megaproizvodnja: Airbus: The A350 (Tehnika)
02:35 - 03:25     Prva pomoč za avtomobile: Sunbeam alpine (Tehnika)
03:25 - 03:50     Ulični genij: Ognjeni dež (Družboslovje)
03:50 - 04:10     Znanost o neumnosti (Tehnika)
04:10 - 04:55     Prva pomoč za avtomobile: Sunbeam alpine (Tehnika)
04:55 - 05:15     Ulični genij: Ognjeni dež (Družboslovje)
05:15 - 05:35     Znanost o neumnosti (Tehnika)
05:35 - 06:00     Kako zmagati (Poljudnoznanstvena oddaja)
06:00 - 06:20     Tovarna hrane: Sladko in slano (Družboslovje)
06:20 - 06:45     Znanost o neumnosti (Tehnika)
06:45 - 07:05     Znanost o neumnosti: Smučarske akrobacije in vožnja ob obali (Tehnika)
07:05 - 08:00     Katastrofa v zraku: Boj za nadzor (Tehnika)
08:00 - 08:55     Katastrofa v zraku: Požar v prostoru za prtljago (Tehnika)
08:55 - 09:50     Obalna straža na Nizozemskih Karibih (Družboslovje)
Obalna straža izvaja rutinski nadzor nad mamili na zabaviščni ladji, medtem ko posadka HNLMS Holland težave pri ustavljanju čolna, ki prevaža droge.
09:50 - 10:45     Na sledi tihotapcem: Milijonska vožnja (Družboslovje)
10:45 - 11:05     Gradbeno območje: Panamski prekop (Tehnika)
11:05 - 12:05     Prva pomoč za avtomobile: Saab (Družboslovje)
12:05 - 12:30     Ulični genij: Bruhanje ognja (Družboslovje)
12:30 - 13:05     Ulični genij: Kar gre gor ... (Družboslovje)
13:05 - 13:30     Brain Games: Ne bojte se (Poljudnoznanstvena oddaja)
13:30 - 14:00     Brain Games: Nemirno gibanje (Poljudnoznanstvena oddaja)
14:00 - 15:00     Vreme, ki je dvignilo prah: Vreme izven nadzora (Naravoslovje)
15:00 - 16:00     Vreme, ki je dvignilo prah: Razkrivanje divjega vremena (Naravoslovje)
16:00 - 17:00     Opuščene gradnje: Kanjon El Dorado (Družboslovje)
17:00 - 18:00     Opuščene gradnje: Bunker za mafijo (Družboslovje)
18:00 - 19:00     Izsušitev morja: Skrivnosti Kitajskih morij (Poljudnoznanstvena oddaja)
19:00 - 20:00     Izsušitev morja: Legende o Atlantidi (Poljudnoznanstvena oddaja)
20:00 - 21:00     Izgubljeni zakladi Rima (Družboslovje)
21:00 - 22:00     Srečanje s Plutonom in onkraj (Tehnika)
22:00 - 23:00     Raziskovalec: Potovanje na Evropo (Tehnika)
23:00 - 00:00     Bob Ballard: Življenje raziskovalca (Družboslovje)
Jutro na Planetu (še 51 min)
Mini mojstri (še 1 min)
Spectre (še 231 min)
Deževen dan v New Yorku (še 96 min)
Lucifer (še 16 min)
Uslužbenec meseca (še 121 min)
Lego Ninjago (še 21 min)
Rudolphova pekarna: Mladi peki (še 21 min)
Hokej (M): IIHF SP elitne divizije 2022, četrtfinale (še 111 min)