Planet Danes (še 8 min)
Poko (še 4 min)
Storm (še 24 min)
Svet (še 44 min)
Krotenje jeze (še 19 min)
Divja romanca (še 84 min)
Scooby-doo: Robotski pes (še 24 min)
Anthony Bourdain: Brez rezervacij (še 39 min)
Košarka (M): Olimpija - Banvit, FIBA Liga prvakov, najboljše tekme sezone (še 69 min)
00:00 - 01:00     Mamila: Zadetonija (Družboslovje)
01:00 - 01:55     Mamila: Mesti ovaduhov (Družboslovje)
01:55 - 02:40     Znotraj Severne Koreje: Nevarne igre (Družboslovje)
02:40 - 03:25     Sekunde od katastrofe: Trk vlaka Paddington (Ostalo)
03:25 - 03:50     Ulični genij: Ognjeni dež (Družboslovje)
03:50 - 04:10     Na življenje ali smrt: Smrtonosni cunami (Tehnika)
04:10 - 04:55     Sekunde od katastrofe: Trk vlaka Paddington (Ostalo)
04:55 - 05:15     Ulični genij: Ognjeni dež (Družboslovje)
05:15 - 05:35     Na življenje ali smrt: Smrtonosni cunami (Tehnika)
05:35 - 06:00     Skrivnostni dosjeji: Rasputin (Zgodovina)
06:00 - 06:25     Skrivnostni dosjeji: Nostradamus (Zgodovina)
06:25 - 06:45     Zapuščene stavbe: Stroj za čiščenje bombaža (Družboslovje)
06:45 - 07:05     Sekunde od katastrofe: Izbruh na otoku Montserrat (Reportaža)
07:05 - 08:00     Hudobni tun: Sever proti jugu: Podcenjeni (Poljudnoznanstvena oddaja)
Novinec med kapitani se bo pomeril z najboljšim, ki ga podcenjuje.
08:00 - 08:55     Hudobni tun: Sever proti jugu: Tako ne delamo (Poljudnoznanstvena oddaja)
08:55 - 09:50     Izsušitev Alcatraza (Poljudnoznanstvena oddaja)
09:50 - 10:45     Tista čudna krogla: Neurje (Naravoslovje)
10:45 - 11:10     Zapuščene stavbe: Tovarna Pabst Blue Ribbon (Družboslovje)
11:10 - 12:05     Katastrofa v zraku: Lom nad Teksasom (Tehnika)
12:05 - 13:05     Sekunde od katastrofe: Pokol na Norveškem (Tehnika)
13:05 - 13:30     Brain Games: Zakoni privlačnosti (Poljudnoznanstvena oddaja)
13:30 - 14:05     Brain Games: Stresni test (Poljudnoznanstvena oddaja)
14:05 - 14:30     Brain Games: V igri za zmago (Poljudnoznanstvena oddaja)
14:30 - 15:00     Brain Games: Urite možgane (Poljudnoznanstvena oddaja)
15:00 - 16:00     Hudobni tun: Sever proti jugu: Karma-kid (Poljudnoznanstvena oddaja)
16:00 - 17:00     Hudobni tun: Sever proti jugu: Stari in drzni mornarji (Poljudnoznanstvena oddaja)
17:00 - 18:00     Katastrofa v zraku: Nesreča nad Münchenom (Tehnika)
18:00 - 19:00     Richard Hammond: Divje vreme: Veter (Naravoslovje)
19:00 - 20:00     Zgodba o Bogu z Morganom Freemanom: Zakaj obstaja zlo? (Poljudnoznanstvena oddaja)
20:00 - 21:00     Zgodba o Bogu z Morganom Freemanom: Se čudeži dogajajo? (Poljudnoznanstvena oddaja)
21:00 - 22:05     Tista čudna krogla: Ščit (Naravoslovje)
22:05 - 22:30     Neustavljivi planet: Eko Mehika (Naravoslovje)
22:30 - 23:00     Neustavljivi planet: Morje upanja (Naravoslovje)
23:00 - 00:00     Izvirni greh: Seks: Spolni škandali (Družboslovje)