Nočni program (še 39 min)
Zvoki noči (še 59 min)
Dansko dekle (še 59 min)
Glasbeni mikser (še 59 min)
Quantico (še 9 min)
Milijonarjeva žena (še 64 min)
Nočni program Kino (še 59 min)
Rudolphova pekarna (še 19 min)
Nogomet (M): Ludogorets - Milan, Liga Europa (še 104 min)
00:00 - 00:55     Izvor: Človeško popotovanje: Gradnja prihodnosti (Naravoslovje)
00:55 - 01:50     Zgodba o nas z Morganom Freemanom: Uporniški duh (Poljudnoznanstvena oddaja)
01:50 - 02:35     Zgodba o Bogu z Morganom Freemanom: Se čudeži dogajajo? (Poljudnoznanstvena oddaja)
02:35 - 03:20     Peklenska avtocesta: Novo upanje (Tehnika)
03:20 - 03:45     Skrivnostni dosjeji: Rasputin (Zgodovina)
03:45 - 04:10     Neslutene nevarnosti (Poljudnoznanstvena oddaja)
04:10 - 04:55     Peklenska avtocesta: En človek, en tovornjak (Tehnika)
04:55 - 05:15     Skrivnostni dosjeji: Jack Razparač (Zgodovina)
Zloglasen morilec Jack Razparač je leta 1888 teroriziral London, vendar ga niso nikoli ujeli. Novi dokazi nakazujejo, da morda ni deloval sam.
05:15 - 05:35     Neslutene nevarnosti (Poljudnoznanstvena oddaja)
05:35 - 06:00     Gospodarji vojne: Puška meč (Tehnika)
06:00 - 06:45     Neverjetni dr. Pol: Izjemna dr. Brenda (Družboslovje)
06:45 - 07:10     Najbolj osupljive fotografije NG: Milano v objektivu (Ostalo)
07:10 - 08:00     Hudobni tun: Ovaduhi dobijo ribe (Poljudnoznanstvena oddaja)
08:00 - 08:50     Katastrofa v zraku: Kaos v pilotski kabini (Reportaža)
08:50 - 09:40     Leto milijon: Za vesoljem (Tehnika)
09:40 - 10:30     Celina 7: Antarktika: Ledeno morje (Poljudnoznanstvena oddaja)
10:30 - 10:55     Ulični genij: Kratek vžig (Družboslovje)
10:55 - 11:20     Na življenje ali smrt: Napad morskega psa! (Tehnika)
11:20 - 12:15     Neznane globine: Ogenj stvaritve (Poljudnoznanstvena oddaja)
12:15 - 13:10     Priprave na konec sveta: Čas pričakovanja (Poljudnoznanstvena oddaja)
13:10 - 14:05     Nadnaravno: Krogi v žitu (Reportaža)
14:05 - 15:00     Dostava na konec sveta: Izobčenci in ozebline (Poljudnoznanstvena oddaja)
15:00 - 15:55     Hudobni tun: Sever proti jugu: Plavuti za očeta (Poljudnoznanstvena oddaja)
15:55 - 16:50     Hudobni tun: Sever proti jugu: Slana dekleta in južnjaške noči (Poljudnoznanstvena oddaja)
16:50 - 17:45     Megatovarne: Super podzemna železnica (Tehnika)
17:45 - 18:10     Odstiranja s Kalom Pennom: Športne fantazije (Družboslovje)
18:10 - 19:05     Znanstveni dosežki: Boj proti pandemiji (Poljudnoznanstvena oddaja)
19:05 - 20:00     Vseh 360°: Kjoto (Poljudnoznanstvena oddaja)
20:00 - 21:00     Mars: Novi svet (Znanstvena fantastika)
21:00 - 22:00     Otok brezzakonja: Aljaska, kompilacija: Družinske zadeve (Poljudnoznanstvena oddaja)
22:00 - 23:00     Katastrofa v zraku: DC-8 nad Kalifornijo (Reportaža)
23:00 - 00:00     Za zapahi v tujini: Pobeg iz Al Kajde (Reportaža)