Ko boš moja (še 57 min)
Dekle z imenom Feriha (še 7 min)
Drugje (še 22 min)
Supergirl (še 7 min)
Kosti (še 42 min)
Robin Hood (še 67 min)
Transformerji (še 97 min)
Kraljica čokolade: Čokoladna hruška z ingverjem (še 22 min)
Nogomet (M): Severna Makedonija - Nizozemska, Euro 2020 (še 107 min)
00:00 - 00:05     Kratka poročila (Dnevno-informativna oddaja)
00:05 - 01:08     Igrani film (Ostalo)
01:08 - 01:44     Nadaljevanka (Ostalo)
01:44 - 02:24     Portret (Biografija)
02:24 - 02:53     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
02:53 - 02:55     Vreme (Vreme)
02:55 - 04:55     Ritem dneva (Magazin)
04:55 - 05:46     Top lista narodnih pesmi (Glasba)
05:46 - 06:15     Nadaljevanka (Ostalo)
06:15 - 07:00     Nadaljevanka (Ostalo)
07:00 - 07:15     Top poročila (Dnevno-informativna oddaja)
07:15 - 09:15     Ritem dneva (Magazin)
09:15 - 09:31     Top poročila (Dnevno-informativna oddaja)
09:31 - 09:55     Raziskovalka Dora (Risanka)
09:55 - 10:30     Otroška oddaja (Otroška oddaja)
10:30 - 10:46     Top poročila (Dnevno-informativna oddaja)
10:46 - 11:31     Nadaljevanka (Ostalo)
11:31 - 12:00     Glasbeni spoti (Glasba)
12:00 - 12:21     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
12:21 - 12:44     Solze in radost (Svetovalna oddaja)
12:44 - 14:00     Intermezzo (Verska oddaja)
14:00 - 16:00     Ritem dneva (Magazin)
16:00 - 16:26     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
16:26 - 17:11     Nadaljevanka (Ostalo)
17:11 - 17:35     Raziskovalka Dora (Risanka)
17:35 - 17:53     Glasbeni spoti (Glasba)
17:53 - 18:30     Nadaljevanka (Ostalo)
18:30 - 19:05     Dnevnik 1 (Dnevno-informativna oddaja)
19:05 - 19:09     Vreme (Vreme)
19:09 - 19:42     TV arhiv (Zgodovina)
19:42 - 20:02     Glasbeni spoti (Glasba)
20:02 - 20:48     Nadaljevanka (Ostalo)
20:48 - 21:31     Narodna glasba (Glasba)
21:31 - 22:00     Evropa v središču (Informativna oddaja)
22:00 - 22:30     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
22:30 - 22:34     Vreme (Vreme)
22:34 - 23:06     Nadaljevanka (Ostalo)
23:06 - 00:00     Igrani film (Ostalo)