Bolje pozno kot nikoli (še 39 min)
Beethoven 2 (še 79 min)
Ti loviš! (še 49 min)
V divjini z Bearom Gryllsom: Ben Stiller (še 34 min)
Peti element (še 4 min)
Ljubezenski prekršek (še 34 min)
Kvartet (še 14 min)
Rudolphova pekarna (še 29 min)
Nogomet (M): Juventus - Torino, Serie A (še 104 min)
00:02 - 00:05     Vreme (Vreme)
00:05 - 00:53     Nadaljevanka (Ostalo)
00:53 - 01:38     Pritisni Play (Zabavna oddaja)
01:38 - 01:59     Makedonija iz zraka (Reportaža)
01:59 - 02:29     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
02:29 - 02:36     Šport (Drugi športi)
02:36 - 02:39     Vreme (Vreme)
02:39 - 05:09     Makedonija zjutraj (Pogovorna oddaja)
05:09 - 05:24     Glasbeni intermezzo (Glasba)
05:24 - 06:20     Folk džuboks (Magazin)
06:20 - 06:45     Makedonske ljudske pravljice (Izobraževalna oddaja)
06:45 - 07:10     Glasbeni intermezzo (Glasba)
07:10 - 07:30     Gormiti (Risanka)
07:30 - 07:50     Lalaloopsy (Risanka)
07:50 - 08:05     Bilo je nekoč (Izobraževalna oddaja)
08:05 - 08:20     Bibijin svet (Risanka)
08:20 - 08:45     Moj otrok (Pogovorna oddaja)
08:45 - 09:10     Pojdi, Diego, pojdi! (Risanka)
09:10 - 09:35     Dora in prijatelji (Risanka)
09:35 - 10:00     Makedonske ljudske pravljice (Izobraževalna oddaja)
10:00 - 10:20     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
10:20 - 10:25     Mišo in Robin (Risanka)
10:25 - 10:30     Risanka (Risanka)
10:30 - 12:05     Nedeljski magazin (Magazin)
12:05 - 12:30     Ekološko ravnovesje (Ostalo)
12:30 - 13:00     Peti angel (Izobraževalna oddaja)
13:00 - 13:25     Poročila (Dnevno-informativna oddaja)
13:25 - 13:55     Vitraž (Kultura)
13:55 - 17:00     Športni program (Ostalo)
17:00 - 17:30     Dnevnik 1 (Dnevno-informativna oddaja)
17:30 - 17:40     Šport (Drugi športi)
17:40 - 17:45     Vreme (Vreme)
17:45 - 18:10     Trishina pariška kuhinja (Kuharska oddaja)
18:10 - 19:00     Preprosto zapeljivo (Zabavna oddaja)
19:00 - 19:25     Dora in prijatelji (Risanka)
19:25 - 19:30     Mišo in Robin (Risanka)
19:30 - 20:00     Dnevnik 2 (Dnevno-informativna oddaja)
20:00 - 20:10     Šport (Drugi športi)
20:10 - 20:15     Vreme (Vreme)
20:15 - 22:30     Igrani film (Ostalo)
22:30 - 22:45     Dnevnik 3 (Dnevno-informativna oddaja)
22:45 - 22:55     Šport (Drugi športi)
22:55 - 23:00     Vreme (Vreme)
23:00 - 01:09     Tisto (Grozljivka)