00:00 - 00:10     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
00:10 - 00:20     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
00:20 - 00:35     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
00:35 - 00:45     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
00:45 - 01:00     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
01:00 - 01:30     Mia in jaz: Orjaški metulj (Risanka)
01:30 - 02:00     Skrivnostni ranč (Risanka)
02:00 - 02:10     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
02:10 - 02:20     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
02:20 - 02:35     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
02:35 - 02:45     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
02:45 - 03:00     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
03:00 - 03:30     Mia in jaz: Orjaški metulj (Risanka)
03:30 - 04:00     Skrivnostni ranč (Risanka)
04:00 - 04:10     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
04:10 - 04:20     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
04:20 - 04:35     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
04:35 - 04:45     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
04:45 - 05:00     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
05:00 - 05:30     Mia in jaz: Orjaški metulj (Risanka)
05:30 - 06:00     Skrivnostni ranč (Risanka)
06:00 - 06:25     Zora Krudovih (Risanka)
06:25 - 06:50     Zora Krudovih (Risanka)
06:50 - 07:00     Sova in druščina (Risanka)
07:00 - 07:10     Sova in druščina (Risanka)
07:10 - 07:35     H2O: Pustolovščine pod vodo (Risanka)
07:35 - 08:00     H2O: Pustolovščine pod vodo (Risanka)
08:00 - 09:10     Barbie Fairytopia (Animirani)
09:10 - 09:20     Oskarjeva oaza (Risanka)
09:20 - 10:35     Barbie in njene sestre v zgodbi o ponijih (Animirani)
Barbie in njene sestre se odpravijo v slikovite švicarske Alpe, kjer bodo celo poletje preživele na Akademiji za jahanje, ki obljublja veliko zabave.
10:35 - 11:00     Mala šola Stana Leeja za superjunake (Risanka)
11:00 - 11:25     Mala šola Stana Leeja za superjunake (Risanka)
11:25 - 11:50     Mala šola Stana Leeja za superjunake (Risanka)
11:50 - 12:15     Jurski svet: Kamp Kreda (Risanka)
12:15 - 12:40     Jurski svet: Kamp Kreda (Risanka)
12:40 - 13:05     Hitri in drzni: Vohunski dirkači (Risanka)
6.8
13:05 - 14:00     Radovedni George se zaziblje v pomlad (Animirani)
14:00 - 14:25     Pustolovščine obutega mačka (Risanka)
14:25 - 14:50     Pustolovščine obutega mačka (Risanka)
14:50 - 15:15     Pustolovščine obutega mačka (Risanka)
15:15 - 15:40     Super ptička (Risanka)
15:40 - 16:00     Super ptička (Risanka)
16:00 - 16:25     Radovedni George (Risanka)
16:25 - 16:50     Radovedni George (Risanka)
16:50 - 17:15     Radovedni George (Risanka)
17:15 - 17:30     Radovedni George (Risanka)
17:30 - 17:50     100 odstotno volk: Legenda luninega kamna (Risanka)
17:50 - 18:15     100 odstotno volk: Legenda luninega kamna (Risanka)
18:15 - 18:35     Marsupilami (Risanka)
18:35 - 19:00     Marsupilami (Risanka)
19:00 - 19:25     Mali šef – spet v akciji (Risanka)
19:25 - 19:55     Mali šef – spet v akciji (Risanka)
19:55 - 20:20     Barbie: Dogodivščine v sanjski hiši (Risanka)
20:20 - 20:45     Barbie: Dogodivščine v sanjski hiši (Risanka)
20:45 - 21:10     Jurski svet: Kamp Kreda (Risanka)
21:10 - 21:35     Jurski svet: Kamp Kreda (Risanka)
21:35 - 22:00     Zikova tablica (Risanka)
22:00 - 22:25     Mali šef – spet v akciji (Risanka)
22:25 - 22:50     Mali šef – spet v akciji (Risanka)
22:50 - 23:10     Marsupilami (Risanka)
23:10 - 23:35     Marsupilami (Risanka)
23:35 - 23:45     Berry Bees - Čebelji klan (Risanka)
23:45 - 00:00     Berry Bees - Čebelji klan (Risanka)
Jutro na Planetu (še 17 min)
Moj mali poni: Čarobno prijateljstvo (še 7 min)
Spectre (še 197 min)
Deževen dan v New Yorku (še 62 min)
Lucifer (še 37 min)
Uslužbenec meseca (še 87 min)
Prijaznost neznancev (še 122 min)
Rudolphova pekarna: Mladi peki (še 17 min)
Hokej (M): IIHF SP elitne divizije 2022, četrtfinale (še 77 min)