Največja ljubezen (še 28 min)
Nogometna varuška (še 78 min)
Lepotica in zver (še 118 min)
Andrija in Andjelka (še 38 min)
Veliki pokovci (še 8 min)
Babe: Pujsek v mestu (še 38 min)
Kliči za molitev (še 103 min)
Gordon, Gino in Fred: Izlet z avtodomom: Teksas (še 28 min)
Nogomet (M): Juventus - Torino, Serie A (še 103 min)
00:00 - 00:10     Maša in medved (Risanka)
00:10 - 00:20     Maša in medved (Risanka)
00:20 - 00:30     Maša in medved (Risanka)
00:30 - 00:40     Maša in medved (Risanka)
00:40 - 00:50     Maša in medved (Risanka)
00:50 - 01:00     Maša in medved (Risanka)
01:00 - 01:30     Sedem palčkov in jaz (Risanka)
01:30 - 02:00     Waffle, čudežni kuža (Otroška ali mladinska serija)
02:00 - 02:10     Maša in medved (Risanka)
02:10 - 02:20     Maša in medved (Risanka)
02:20 - 02:30     Maša in medved (Risanka)
02:30 - 02:40     Maša in medved (Risanka)
02:40 - 02:50     Maša in medved (Risanka)
02:50 - 03:00     Maša in medved (Risanka)
03:00 - 03:30     Sedem palčkov in jaz (Risanka)
03:30 - 04:00     Waffle, čudežni kuža (Otroška ali mladinska serija)
04:00 - 04:10     Maša in medved (Risanka)
04:10 - 04:20     Maša in medved (Risanka)
04:20 - 04:30     Maša in medved (Risanka)
04:30 - 04:40     Maša in medved (Risanka)
04:40 - 04:50     Maša in medved (Risanka)
04:50 - 05:00     Maša in medved (Risanka)
05:00 - 05:30     Sedem palčkov in jaz (Risanka)
05:30 - 06:00     Waffle, čudežni kuža (Otroška ali mladinska serija)
06:00 - 06:15     Klub kostanjčkov: Čarobna semena (Risanka)
06:15 - 06:35     Klub kostanjčkov: Dež (Risanka)
06:35 - 06:44     Maša in medved (Risanka)
06:44 - 06:53     Maša in medved (Risanka)
06:53 - 07:02     Maša in medved (Risanka)
07:02 - 07:10     Maša in medved (Risanka)
07:10 - 07:35     Barbie: Dogodivščine v sanjski hiši (Risanka)
07:35 - 08:00     Barbie: Dogodivščine v sanjski hiši (Risanka)
08:00 - 09:12     Barbie piše dnevnik (Animirani)
09:12 - 10:24     Barbie in njene sestre v velikem iskanju kužkov (Animirani)
10:24 - 10:35     Enchantimals: Zgodbe iz divjine (Animirani)
10:35 - 11:00     H2O: Pustolovščine pod vodo: Ujeta v mreži (Risanka)
11:00 - 11:25     H2O: Pustolovščine pod vodo: Bela sirena (Risanka)
11:25 - 11:50     H2O: Pustolovščine pod vodo: Zabava v nevihti (Risanka)
11:50 - 12:15     Lego prijateljice: Moč prijateljstva: Igra košarke (Risanka)
12:15 - 12:40     Lego prijateljice: Moč prijateljstva: Naj bo resnično (Risanka)
Spremljali bomo pet glavnih junakinj in vstopili v Heartlake City, kjer bomo spoznali njihove domove, konjičke, avtomobile in najljubše kraje.
12:40 - 12:48     Maša in medved (Risanka)
12:48 - 12:56     Maša in medved (Risanka)
12:56 - 13:05     Maša in medved (Risanka)
13:05 - 14:10     Gasilec Samo - Pripravljeni na akcijo (Animirani)
14:10 - 14:25     Enchantimals: Zgodbe iz divjine (Animirani)
14:25 - 14:45     Dinotraksi: Garaža (Risanka)
14:45 - 15:10     Dinotraksi: Smetozavri (Risanka)
15:10 - 15:20     Denver, poslednji dinozaver (Risanka)
15:20 - 15:35     Denver, poslednji dinozaver (Risanka)
15:35 - 16:00     Zora Krudovih: Šola za trde buče (Risanka)
16:00 - 16:23     Mia in jaz: Pogovor s samorogi (Risanka)
16:23 - 16:46     Mia in jaz: Upanje za Centopijo (Risanka)
16:46 - 17:10     Mia in jaz: Obnova (Risanka)
17:10 - 17:25     Lego prijateljice: Dekleta na misiji (Risanka)
17:25 - 17:40     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
17:40 - 17:50     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
17:50 - 18:15     Pustolovščine obutega mačka: Pustolovščina (Risanka)
18:15 - 18:40     Kung Fu Panda: Šape usode (Risanka)
18:40 - 19:05     Svobodni Spirit (Risanka)
19:05 - 19:30     Moj mali poni: Čarobno prijateljstvo: Potlačena jeza (Risanka)
19:30 - 19:55     Mali šef – spet v akciji (Risanka)
19:55 - 20:17     Radovedni George: Opičja veselica (Risanka)
20:17 - 20:40     Radovedni George: Georgev obratni načrt leta (Risanka)
20:40 - 21:41     Mojster Miha: Mega veliki stroji (Animirani)
21:41 - 22:05     H2O: Pustolovščine pod vodo: Škodljive vrečke (Risanka)
22:05 - 22:35     H2O: Pustolovščine pod vodo: Trikotnik Delfinjega mesta (Risanka)
22:35 - 23:00     H2O: Pustolovščine pod vodo: Pozejdonova hči (Risanka)
23:00 - 23:30     Turbo P.O.L.Ž. (Risanka)
23:30 - 00:00     Waffle, čudežni kuža (Otroška ali mladinska serija)