Ko boš moja (še 62 min)
Dekle z imenom Feriha (še 12 min)
Drugje (še 27 min)
Supergirl (še 12 min)
Kosti (še 47 min)
Robin Hood (še 72 min)
Transformerji (še 102 min)
Kraljica čokolade: Čokoladna hruška z ingverjem (še 27 min)
Nogomet (M): Severna Makedonija - Nizozemska, Euro 2020 (še 112 min)
00:00 - 00:10     Maša in medved (Risanka)
00:10 - 00:20     Maša in medved (Risanka)
00:20 - 00:30     Maša in medved (Risanka)
00:30 - 00:40     Maša in medved (Risanka)
00:40 - 00:50     Maša in medved (Risanka)
00:50 - 01:00     Maša in medved (Risanka)
01:00 - 01:30     Sedem palčkov in jaz (Risanka)
01:30 - 02:00     Waffle, čudežni kuža (Otroška ali mladinska serija)
02:00 - 02:10     Maša in medved (Risanka)
02:10 - 02:20     Maša in medved (Risanka)
02:20 - 02:30     Maša in medved (Risanka)
02:30 - 02:40     Maša in medved (Risanka)
02:40 - 02:50     Maša in medved (Risanka)
02:50 - 03:00     Maša in medved (Risanka)
03:00 - 03:30     Sedem palčkov in jaz (Risanka)
03:30 - 04:00     Waffle, čudežni kuža (Otroška ali mladinska serija)
04:00 - 04:10     Maša in medved (Risanka)
04:10 - 04:20     Maša in medved (Risanka)
04:20 - 04:30     Maša in medved (Risanka)
04:30 - 04:40     Maša in medved (Risanka)
04:40 - 04:50     Maša in medved (Risanka)
04:50 - 05:00     Maša in medved (Risanka)
05:00 - 05:30     Sedem palčkov in jaz (Risanka)
05:30 - 06:00     Waffle, čudežni kuža (Otroška ali mladinska serija)
06:00 - 06:22     Kung Fu Panda: Šape usode (Risanka)
06:22 - 06:45     Kung Fu Panda: Šape usode (Risanka)
06:45 - 06:53     Mašine pesmice (Risanka)
06:53 - 07:01     Mašine pesmice (Risanka)
07:01 - 07:10     Mašine pesmice (Risanka)
07:10 - 07:20     Lego prijateljice: Dekleta na misiji (Risanka)
07:20 - 07:35     Lego prijateljice: Dekleta na misiji (Risanka)
07:35 - 08:00     Lego prijateljice (Risanka)
08:00 - 09:11     Pettson in Findus (Animirani)
Starega Pettsona in njegovega mucka Findusa čakajo nove pustolovščine.
09:11 - 09:20     Maša in medved (Risanka)
09:20 - 09:45     Svobodni Spirit: Lucky ima neučakanega pacienta (Risanka)
09:45 - 10:10     Svobodni Spirit: Lucky reši železniškega mogotca (Risanka)
10:10 - 10:35     Fillyji iz Funtazije (Risanka)
10:35 - 11:00     Fillyji iz Funtazije (Risanka)
11:00 - 11:25     Radovedni George (Risanka)
11:25 - 11:50     Radovedni George (Risanka)
11:50 - 12:15     Moj mali poni: Čarobno prijateljstvo (Risanka)
12:15 - 12:25     Moj mali poni: Življenje ponija (Risanka)
12:25 - 12:40     Moj mali poni: Življenje ponija (Risanka)
12:40 - 13:05     Mali šef – spet v akciji (Risanka)
13:05 - 14:25     Pettson in Findus (Animirani)
14:25 - 14:50     Polly Pocket (Risanka)
14:50 - 15:10     Polly Pocket (Risanka)
15:10 - 15:35     Lassie in prijatelji: Kdo ve najboljše? (Risanka)
15:35 - 16:00     Lassie in prijatelji: Skrivalnice! (Risanka)
16:00 - 16:25     Mia in jaz: Ko vidiš v temi (Risanka)
16:25 - 16:50     Mia in jaz: Množični spanec (Risanka)
16:50 - 17:15     Mia in jaz: Zadnji boj (Risanka)
17:15 - 17:30     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
17:30 - 17:50     100 odstotno volk: Legenda luninega kamna (Risanka)
17:50 - 18:15     100 odstotno volk: Legenda luninega kamna (Risanka)
18:15 - 18:35     Divja brata Kratt (Risanka)
18:35 - 19:00     Divja brata Kratt (Risanka)
19:00 - 19:10     Moj mali poni: Življenje ponija (Risanka)
19:10 - 19:25     Moj mali poni: Življenje ponija (Risanka)
19:25 - 19:50     Mali šef – spet v akciji (Risanka)
19:50 - 20:15     Radovedni George (Risanka)
20:15 - 20:40     Radovedni George (Risanka)
20:40 - 21:05     Svobodni Spirit: Lucky v smrtonosnem viharju (Risanka)
21:05 - 21:30     Svobodni Spirit: Lucky spozna ceno svobode (Risanka)
21:30 - 21:45     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
21:45 - 21:55     Govoreči Tom in prijatelji (Risanka)
21:55 - 22:20     Zorrove pustolovščine: Kot volkovi (Risanka)
22:20 - 22:45     Zorrove pustolovščine: Veliki skok (Risanka)
22:45 - 23:05     H2O: Pustolovščine pod vodo (Risanka)
23:05 - 23:30     H2O: Pustolovščine pod vodo (Risanka)
23:30 - 23:45     Berry Bees - Čebelji klan (Risanka)
23:45 - 00:00     Berry Bees - Čebelji klan (Risanka)