Ujeto v objektiv (še 22 min)
Peklenski medeni tedni (še 27 min)
Ti loviš! (še 92 min)
Top Gear (še 22 min)
Peti element (še 47 min)
Ljubezenski prekršek (še 77 min)
Kvartet (še 57 min)
Kuhajmo čez teden: Starši samohranilci (še 12 min)
Nogomet (M): Serie A, napoved 30. kroga (še 22 min)
00:00 - 00:20     Vesoljski piščanci v vesolju: Zaključni izpit (Neznan)
00:20 - 00:45     Vesoljski piščanci v vesolju: Služba (Neznan)
00:45 - 01:10     Ponarejeni maček: Navadni smrtniki (Risanka)
01:10 - 01:30     Ponarejeni maček: Vitez teme Gark (Risanka)
01:30 - 01:55     Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Zli duh (Neznan)
01:55 - 02:20     Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Klub pošasti (Neznan)
02:20 - 02:40     Vesoljski piščanci v vesolju: Najpametnejši piščanec v mestu (Neznan)
02:40 - 03:05     Vesoljski piščanci v vesolju: Predsedniški Coop (Neznan)
03:05 - 03:30     Ponarejeni maček: Zdržati (Risanka)
03:30 - 03:50     Ponarejeni maček: Škrlaten Mark (Risanka)
03:50 - 04:15     Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Debbie se vmešava (Neznan)
04:15 - 04:35     Furikijeva kolesa: Zabava in grom (Risanka)
04:35 - 05:00     Furikijeva kolesa: Furiki dan (Risanka)
05:00 - 05:20     Račje zgodbe: Vojna (Risanka)
05:20 - 05:45     Račje zgodbe: Vojna - Dan rac (Risanka)
05:45 - 06:10     Phineas in Ferb: Kje je Pinky? (Risanka)
06:10 - 06:30     Phineas in Ferb: Hvala, vendar ne, hvala (Risanka)
06:30 - 06:55     Čarovnik z žogo: Postopanje po Las Vegasu (Risanka)
06:55 - 07:20     Čarovnik z žogo: Velika tekma (Risanka)
07:20 - 07:40     Phineas in Ferb: Kaj je ljubezen? (Risanka)
07:40 - 08:05     Phineas in Ferb: Sama sreča (Risanka)
08:05 - 08:30     Neustrašni Spiderman proti Zlobnih 6: Vzpon Dock Ocka (Animirani)
08:30 - 08:50     Neustrašni Spiderman proti Zlobnih 6: Vzpon Dock Ocka (Animirani)
08:50 - 09:15     Poskusni zajčki: Zdrobi, zreži in zažgi (Otroška ali mladinska serija)
09:15 - 09:40     Poskusni zajčki: Zdrobi, zreži in zažgi (Otroška ali mladinska serija)
09:40 - 10:00     Račje zgodbe: Kaj se je zgodilo? (Risanka)
10:00 - 10:20     Disney 11 (Otroška oddaja)
10:20 - 10:45     Disney 11 (Otroška oddaja)
10:45 - 11:10     Disney 11 (Otroška oddaja)
11:10 - 11:30     Čarovnik z žogo: Past (Risanka)
11:30 - 12:15     Phineas in Ferb: Poletje pripada tebi (Risanka)
12:15 - 12:40     Phineas in Ferb: Candace ponori (Risanka)
12:40 - 13:05     Phineas in Ferb: Hitrost in Phineas (Risanka)
13:05 - 13:30     Phineas in Ferb: Poletna zima (Risanka)
13:30 - 13:55     Phineas in Ferb: Si ti moja mumija? (Risanka)
13:55 - 14:20     Milo Murphyjev zakon: Luči, Candace, akcija (Risanka)
14:20 - 14:40     Phineas in Ferb: Velika noga (Risanka)
14:40 - 15:05     Phineas in Ferb: Gre se za čas (Risanka)
15:05 - 15:30     Veličastnih 6: Detektor laži (Animirani)
15:30 - 15:50     Veličastnih 6: Tukaj napišite (Animirani)
15:50 - 16:15     Veliko mesto, Greens: Vesoljski piščanec (Neznan)
16:15 - 16:40     Veliko mesto, Greens: Moder krompir (Neznan)
16:40 - 17:00     Čarovnik z žogo: Na ledu (Risanka)
Rasta je zaskrbljen zaradi svojih voditeljskih sposobnosti. Menih ga uči, da je potrebno voditi z mislimi in telesom.
17:00 - 17:25     Čarovnik z žogo: Joe izgubi ritem (Risanka)
17:25 - 17:45     Phineas in Ferb: Nepopolna nevihta (Risanka)
17:45 - 18:00     Phineas in Ferb: Časovna kapsula (Risanka)
18:00 - 18:20     Disney 11 (Otroška oddaja)
18:20 - 18:45     Disney 11 (Otroška oddaja)
18:45 - 19:10     Disney 11 (Otroška oddaja)
19:10 - 19:25     Veliko mesto, Greens: Ukradena prikolica (Neznan)
19:25 - 19:45     Gravity Falls: Vrnitev Stana (Risanka)
19:45 - 20:10     Phineas in Ferb: Trilogija terorja (Risanka)
20:10 - 20:30     Phineas in Ferb: Sooči se s strahom (Risanka)
20:30 - 20:55     Račje zgodbe: Duke Baloney (Risanka)
20:55 - 21:15     Račje zgodbe: Vse najboljše (Risanka)
21:15 - 21:40     Zvezdica proti silam zla: Ustavljen čas (Risanka)
21:40 - 22:00     Zvezdica proti silam zla: Prevzgojni dom (Risanka)
22:00 - 22:25     Furikijeva kolesa: Hotel Burrito (Risanka)
22:25 - 22:50     To je moj duhec (Animirani)
22:50 - 23:10     To je moj duhec: Povodni mož (Animirani)
23:10 - 23:35     Randy Cunningham (Animirani)
23:35 - 00:00     Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Posebna noč (Neznan)