Prevzetnost in pristranost (še 115 min)
MasterChef Slovenija (še 60 min)
Fahrenheit 451 (še 80 min)
Super Dave (še 90 min)
MacGyver (še 40 min)
Sedem (še 130 min)
Hestonova pojedina: Hestonova pojedina iz osemdesetih let (še 40 min)
Motokros: MXGP, VN Lommla, 2. dirka (še 25 min)
00:10 - 00:30     Ponarejeni maček: Strmeč pes (Risanka)
00:30 - 00:55     Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda (Neznan)
00:55 - 01:20     Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Igre (Neznan)
01:20 - 01:40     Vesoljski piščanci v vesolju: Osebni prostor (Neznan)
01:40 - 02:05     Vesoljski piščanci v vesolju: Zelo slabo (Neznan)
02:05 - 02:30     Ponarejeni maček: Pomembno sporočilo (Risanka)
02:30 - 02:50     Ponarejeni maček: Kopel groze (Risanka)
02:50 - 03:15     Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Prinesite mi glavo Ranginalda Bagela (Neznan)
03:15 - 03:35     Furikijeva kolesa: Furiki na ledu (Risanka)
03:35 - 04:00     Furikijeva kolesa: Kopel za Brendo (Risanka)
04:00 - 04:20     Račje zgodbe: Rojstni dan (Risanka)
04:20 - 04:45     Račje zgodbe: Tunel (Risanka)
04:45 - 05:05     Čarovnik z žogo: Trojček (Risanka)
05:05 - 05:30     Čarovnik z žogo: Slab odnos (Risanka)
05:30 - 05:45     Veliko mesto, Greens: Park Pandemonium (Neznan)
05:45 - 06:05     Gravity Falls: Grajska ječa (Risanka)
06:05 - 06:30     Gravity Falls: Kandidat (Risanka)
06:30 - 06:35     Miki Miška: Ujeta (Risanka)
06:35 - 07:00     Phineas in Ferb: Oponašanje Phineasa in Ferba (Risanka)
07:00 - 07:20     Phineas in Ferb: Robot (Risanka)
07:20 - 07:45     Veliko mesto, Greens (Neznan)
07:45 - 08:05     Veliko mesto, Greens (Neznan)
08:05 - 08:30     Phineas in Ferb: Blato vsepovsod (Risanka)
08:30 - 08:50     Phineas in Ferb: Obnova glasbene skupine (Risanka)
08:50 - 09:15     Poskusni zajčki: Kaj si objavil? (Otroška ali mladinska serija)
09:15 - 09:35     Poskusni zajčki: Oborožen in nevaren (Otroška ali mladinska serija)
09:35 - 10:00     Phineas in Ferb: Vrtenje Lune (Risanka)
10:00 - 10:20     Phineas in Ferb: Stojnica z limonado (Risanka)
10:20 - 10:45     Gravity Falls: Ujeti turisti (Risanka)
10:45 - 11:05     Gravity Falls: Legenda o Gobblewonkerju (Risanka)
11:05 - 11:30     Phineas in Ferb: Leteči ribar (Risanka)
11:30 - 11:50     Račje zgodbe: Zlata oborožitev (Risanka)
11:50 - 12:15     Zvezdica proti silam zla: Posebno vzdušje (Risanka)
12:15 - 12:35     Zvezdica proti silam zla: Pošastna roka (Risanka)
12:35 - 13:00     Phineas in Ferb: Oponašanje Phineasa in Ferba (Risanka)
13:00 - 13:20     Phineas in Ferb: Robot (Risanka)
13:20 - 13:45     Veliko mesto, Greens (Neznan)
13:45 - 14:10     Veliko mesto, Greens (Neznan)
14:10 - 14:30     Bum, ravno zdaj (Risanka)
14:30 - 14:40     Veliko mesto, Greens (Neznan)
14:40 - 14:55     Veliko mesto, Greens: Parada (Neznan)
14:55 - 15:00     Veličastnih 6: Baymax in Wasabi (Animirani)
15:00 - 15:25     Veličastnih 6: Baymaxova vrnitev (Animirani)
15:25 - 15:50     Phineas in Ferb: Zaloten (Risanka)
15:50 - 16:15     Veliko mesto, Greens (Neznan)
16:15 - 16:35     Veliko mesto, Greens (Neznan)
16:35 - 17:00     Čarovnik z žogo: Odločevalec (Risanka)
17:00 - 17:20     Poskusni zajčki: Izginotje (Otroška ali mladinska serija)
17:20 - 17:45     Poskusni zajčki: Izginotje (Otroška ali mladinska serija)
17:45 - 18:00     Veliko mesto, Greens: Babičini piškoti (Neznan)
18:00 - 18:10     Veliko mesto, Greens (Neznan)
18:10 - 18:25     Veliko mesto, Greens: Sam svoj mojster (Neznan)
18:25 - 18:45     Veličastnih 6: Skrivnostni gozd (Animirani)
18:45 - 19:10     Phineas in Ferb: Blato vsepovsod (Risanka)
19:10 - 19:30     Phineas in Ferb: Obnova glasbene skupine (Risanka)
19:30 - 19:55     Račje zgodbe: Dan edinega otroka (Risanka)
19:55 - 20:15     Račje zgodbe: Iz zaupnih dokumentov agenta (Risanka)
20:15 - 20:40     Zvezdica proti silam zla: Čarobna palica (Risanka)
Zvezdica pobegne, ker je nehote razbila policijski avto. Zvezdica in Ludo skušata popraviti čarobni palici, da i delovali tako kot treba.
20:40 - 21:00     Zvezdica proti silam zla: Izkušnja (Risanka)
21:00 - 21:25     Furikijeva kolesa: Jaz in raketa (Risanka)
21:25 - 21:50     To je moj duhec: Zlobna lasulja (Animirani)
21:50 - 22:10     To je moj duhec: Talent (Animirani)
22:10 - 22:35     Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Sorcerer se maščuje (Neznan)
22:35 - 23:00     Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Oborožen in nevaren (Neznan)
23:00 - 23:20     Vesoljski piščanci v vesolju: Ultimat (Neznan)
23:20 - 23:45     Vesoljski piščanci v vesolju: Prestrašiti se (Neznan)
23:45 - 00:10     Ponarejeni maček: Devet življenj (Risanka)