Zapuščena (še 14 min)
Šverc komerc (še 19 min)
Terminator: Temačna usoda (še 89 min)
Top Gear (še 49 min)
Pirati s Karibov: Prekletstvo črnega bisera (še 4 min)
Trgovci s časom (še 59 min)
Severne meje (še 114 min)
Jamijeve hitre in preproste jedi: Jagnjetina s curryjem/buča/testenine s kozicami/žitne tablice (še 14 min)
Nogomet (M): Real Sociedad - Barcelona, Španski superpokal, polfinale (še 14 min)
00:09 - 01:37     Muza morilca (Triler)
00:10 - 01:35     Muza morilca (Triler)
01:35 - 02:55     Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, svetovni pokal, Maribor (Smučanje)
01:37 - 05:00     Nočni glasbeni program - spoti (Glasba)
05:00 - 05:02     Izven formata (Kultura)
05:02 - 05:45     Odjava (Ostalo)
05:45 - 06:34     Regionalni dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
06:34 - 06:35     Juhuhu (Otroška oddaja)
06:35 - 06:37     Ro-Ro-Rojstni dan (Otroška oddaja)
06:37 - 06:49     Mali tiger Daniel (Risanka)
06:49 - 07:01     Mali tiger Daniel (Risanka)
07:01 - 07:02     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:02 - 07:03     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:03 - 07:05     Pesmica Nočem (Otroška oddaja)
07:05 - 07:06     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:06 - 07:17     Telebajski (Risanka)
07:17 - 07:18     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:18 - 07:29     Kosmatinski hotel (Risanka)
07:29 - 07:30     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:30 - 07:31     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:31 - 07:36     Superteta (Otroška oddaja)
07:36 - 07:37     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:37 - 07:38     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:38 - 07:40     Ro-Ro-Rojstni dan (Otroška oddaja)
07:40 - 07:47     Hu Hu (Risanka)
07:47 - 07:48     Hu Hu pesmica (Risanka)
07:48 - 07:49     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:49 - 07:54     Mišo in Robin (Ostalo)
07:54 - 07:55     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:55 - 07:56     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:56 - 07:58     Pesmica Nočem (Otroška oddaja)
07:58 - 08:07     Bitz in Bob (Animirani)
08:07 - 08:10     Ro-Ro-Rojstni dan (Otroška oddaja)
08:10 - 08:12     Juhuhu (Otroška oddaja)
08:12 - 08:23     Mali tiger Daniel (Risanka)
08:23 - 08:34     Mali tiger Daniel (Risanka)
08:34 - 08:35     Juhuhu (Otroška oddaja)
08:35 - 08:37     Pesmica Nočem (Otroška oddaja)
08:37 - 08:42     Piškotna pošast in Gongo kuhata (Otroška oddaja)
08:42 - 08:46     Messy v deželi Okido (Risanka)
08:46 - 08:47     Juhuhu (Otroška oddaja)
08:47 - 08:50     Juhuhu (Otroška oddaja)
08:50 - 09:02     Kosmatinski hotel (Risanka)
09:02 - 09:09     Grizzy in glodavčki (Risanka)
09:09 - 09:11     Ro-Ro-Rojstni dan (Otroška oddaja)
09:11 - 09:34     Tačke na patrulji (Risanka)
09:34 - 09:35     Juhuhu (Otroška oddaja)
09:35 - 09:36     Juhuhu (Otroška oddaja)
09:36 - 09:46     Hu Hu (Risanka)
09:46 - 09:47     Hu Hu pesmica (Risanka)
09:47 - 09:58     ALVINNN!!! in veverički (Risanka)
09:58 - 10:00     Pesmica Nočem (Otroška oddaja)
10:00 - 10:01     Juhuhu (Otroška oddaja)
10:01 - 10:08     Juhuhu (Otroška oddaja)
10:08 - 10:36     Vlak dinozavrov (Risanka)
10:36 - 11:05     Spuži Kvadratnik (Risanka)
11:05 - 11:35     (Re)kreativec (Zabavna oddaja)
11:35 - 12:30     Munch (Drama)
12:30 - 13:30     To je umetnost: Radovednost (Umetnost)
13:30 - 15:00     Monky (Komedija)
15:00 - 16:00     Popolni dom (Dokumentarni)
Dva arhitekta se potegujeta za možnost prenove doma v Teesideu s pomočjo načrta v navidezni resničnosti. Bo končani projekt izpolnil pričakovanja tam živeče družine?
16:00 - 16:45     Regionalni dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
16:45 - 17:40     Medved - divji pogled iz Asturije (Naravoslovje)
17:40 - 18:15     Dva frizerja (Humoristični)
18:15 - 19:10     Pameten kot kokoš, trmast kot osel: Pes (Družboslovje)
19:10 - 19:17     Hu Hu (Risanka)
19:17 - 19:18     Hu Hu pesmica (Risanka)
19:18 - 19:30     ALVINNN!!! in veverički (Risanka)
19:30 - 20:05     POPROCK.HR (Glasba)
20:05 - 21:00     Alpe od zgoraj (Dokumentarni)
21:00 - 23:24     Služkinje (Drama)
23:24 - 00:09     Zakon in red: Enota za posebne primere (Kriminalka)
23:25 - 00:10     Zakon in red: Enota za posebne primere (Kriminalka)