Ujeto v objektiv (še 53 min)
Peklenski medeni tedni (še 58 min)
Dobrodošli v džungli (še 23 min)
Top Gear (še 53 min)
Peti element (še 78 min)
Ljubezenski prekršek (še 108 min)
Kvartet (še 88 min)
Kuhajmo čez teden: Starši samohranilci (še 43 min)
Svet ekstremnih športov (še 28 min)
00:22 - 01:12     Graham Norton Show: Emily Blunt, John Krasinski, Tom Holland, Kylie Minogue (Zabavna oddaja)
01:12 - 02:41     Kratka zgodovina propada (Komedija)
02:41 - 06:31     Nočni glasbeni program - spoti (Glasba)
06:31 - 06:32     Juhuhu (Otroška oddaja)
06:32 - 06:42     Ella, Oscar in Hoo (Otroška oddaja)
06:42 - 06:53     Ella, Oscar in Hoo (Otroška oddaja)
06:53 - 06:54     Juhuhu (Otroška oddaja)
06:54 - 06:55     Juhuhu (Otroška oddaja)
06:55 - 06:56     Pesmice in izštevanke: Mačka (Ostalo)
06:56 - 06:58     Juhuhu (Otroška oddaja)
06:58 - 07:03     Zgodbe o živalih (Risanka)
07:03 - 07:08     Zgodbe o živalih (Risanka)
07:08 - 07:10     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:10 - 07:21     Messy v deželi Okido (Risanka)
07:21 - 07:28     Lein kotiček: Rojstnodnevna papirnata veriga (Otroška oddaja)
07:28 - 07:38     TV vrtec: Narodne noše (Otroška oddaja)
07:38 - 07:39     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:39 - 07:44     Mišo in Robin: Medo se kopa (Ostalo)
07:44 - 07:45     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:45 - 07:47     Juhuhu (Otroška oddaja)
07:47 - 08:01     Ernest in Celestina (Animirani)
08:01 - 08:03     Juhuhu (Otroška oddaja)
08:03 - 08:17     Čarobna plošča - Svet okoli nas (Izobraževalna oddaja)
08:17 - 08:19     Juhuhu (Otroška oddaja)
08:19 - 08:29     Ella, Oscar in Hoo (Otroška oddaja)
08:29 - 08:40     Ella, Oscar in Hoo (Otroška oddaja)
08:40 - 08:53     Zmajček Kokos (Risanka)
08:53 - 09:00     Ne-Ne (Risanka)
09:00 - 09:07     Grizzy in glodavčki (Risanka)
09:07 - 09:12     Rad imam živali: Goska (Otroška oddaja)
09:12 - 09:22     Profesor Baltazar (Risanka)
09:22 - 09:23     Juhuhu (Otroška oddaja)
09:23 - 09:24     Juhuhu (Otroška oddaja)
09:24 - 09:35     ALVINNN!!! in veverički (Risanka)
09:35 - 09:46     ALVINNN!!! in veverički (Risanka)
09:46 - 09:59     Čas za pravljico (Otroška oddaja)
09:59 - 10:12     Čas za pravljico (Otroška oddaja)
10:12 - 10:30     EBU drama (Kratki)
10:30 - 11:00     (Re)kreativec (Zabavna oddaja)
11:00 - 11:46     Papež: najmočnejša oseba v zgodovini: Papeži v času vojn (Družboslovje)
11:46 - 12:21     Vrtnarka (Naravoslovje)
12:21 - 13:11     Vrtovi: Veliki in mali (Naravoslovje)
13:11 - 13:43     Lidijina kuhinja: Sladko in slano (Kuharska oddaja)
13:43 - 14:20     Dom na kvadrat (Svetovalna oddaja)
14:20 - 16:00     Zločini v Walesu (Kriminalka)
16:00 - 16:30     Regionalni dnevnik (Dnevno-informativna oddaja)
Bodite na tekočem z najnovejšimi novicami iz celotne regije.
16:30 - 17:25     Arabija z Levisonom Woodom (Potopis)
17:25 - 17:52     Ustavi se v Liki: Speleod(r)ama (Reportaža)
17:52 - 19:00     Atletika: OI Rio de Janiero 2016, Nepozabni športni trenutki (Atletika)
19:00 - 19:14     Inšpektor Gadget (Risanka)
19:14 - 20:05     Glasbeni Top20 (Glasba)
20:05 - 21:54     Ujemite Smarta (Akcija)
21:54 - 23:14     Glasba in mesto 2020: Massimo in Jazz orkester HRT-a (Glasba)
21:55 - 23:14     Glasba in mesto 2020: Massimo in Jazz orkester HRT-a (Glasba)
23:14 - 00:09     Dober boj (Drama)