Nočni program (še 211 min)
Pavza! (še 206 min)
Nočno življenje (še 26 min)
Glasbeni mikser (še 206 min)
Živi mrtveci (še 41 min)
Patriot (še 76 min)
Reykjavik št. 101 (še 71 min)
Tropski gurmani: Nova Kaledonija: Isle of Pines (še 6 min)
Nogomet (M): Antwerp - St. Truiden, Belgijska liga (še 56 min)
00:25 - 01:10     Murdochove skrivnosti (Kriminalka)
01:10 - 01:50     Odtenki modre (Drama)
01:50 - 02:15     Dnevnik 3, kultura, šport, vreme (Dnevno-informativna oddaja)
02:15 - 03:15     Čile - divje popotovanje (Potopis)
03:15 - 04:00     Karibski cvet (Drama)
04:00 - 04:30     Ljubezen ni naprodaj (Dokumentarni)
04:30 - 04:35     Skica za portret (Biografija)
04:35 - 05:25     Dnevnik 2, vreme (Dnevno-informativna oddaja)
05:25 - 06:15     Življenje, vredno življenja (Telenovela)
06:15 - 06:30     TV koledar (Ostalo)
06:30 - 07:00     Dobro jutro, Hrvaška (Informativna oddaja)
07:00 - 07:10     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
07:10 - 08:00     Dobro jutro, Hrvaška (Informativna oddaja)
08:00 - 08:10     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
08:10 - 09:00     Dobro jutro, Hrvaška (Informativna oddaja)
09:00 - 09:10     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
09:10 - 10:00     Dobro jutro, Hrvaška (Informativna oddaja)
10:00 - 10:15     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
10:15 - 11:10     Doktor Martin (Drama)
11:10 - 11:45     Ekumenizem in religije (Verska oddaja)
11:45 - 12:00     TV koledar (Ostalo)
12:00 - 12:20     Dnevnik 1, šport, vreme (Dnevno-informativna oddaja)
12:20 - 13:10     Življenje, vredno življenja (Telenovela)
13:10 - 14:00     Dr. Oz (Pogovorna oddaja)
14:00 - 15:00     Normalno življenje (Svetovalna oddaja)
15:00 - 16:00     Čudovita Azija: Hongkong (Reportaža)
16:00 - 16:45     Murdochove skrivnosti (Kriminalka)
16:45 - 17:00     TV koledar (Ostalo)
17:00 - 17:14     Novice ob 17. uri (Dnevno-informativna oddaja)
17:14 - 17:15     Vreme (Dnevno-informativna oddaja)
17:15 - 17:20     Prometne informacije (Promet)
17:20 - 18:10     Pri nas doma (Magazin)
18:10 - 19:00     Zasledovanje (Kviz)
19:00 - 20:00     Dnevnik 2, šport, vreme (Dnevno-informativna oddaja)
20:00 - 22:00     Obsedno stanje (Akcija)
22:00 - 23:00     5.com z Danielo (Pogovorna oddaja)
23:00 - 23:35     Dnevnik 3, kultura, šport, vreme (Dnevno-informativna oddaja)
23:35 - 01:05     Drugi moški (Drama)