Izgubljena čast (še 42 min)
24UR (še 57 min)
Spet in drugače (še 7 min)
Goldbergovi (še 17 min)
Veliki pokovci (še 27 min)
Wilsonova vojna (še 57 min)
Stari prijatelji (še 57 min)
John in Lisa kuhata čez vikend (še 57 min)
Košarka (M): Cedevita Olimpija - Budućnost, Eurocup (še 27 min)
00:25 - 01:10     Murdochove skrivnosti (Kriminalka)
01:10 - 01:50     Dr. Oz (Pogovorna oddaja)
01:50 - 02:15     Dnevnik 3, kultura, šport, vreme (Dnevno-informativna oddaja)
02:15 - 03:15     Lungau: Divjina v srcu Visokih Tur (Reportaža)
03:15 - 04:00     Karibski cvet (Drama)
04:00 - 04:30     Gučogorski glavniki (Ostalo)
04:30 - 04:35     Skica za portret (Biografija)
04:35 - 05:25     Dnevnik 2, vreme (Dnevno-informativna oddaja)
05:25 - 06:15     Življenje, vredno življenja (Telenovela)
06:15 - 06:30     TV koledar (Ostalo)
06:30 - 07:00     Dobro jutro, Hrvaška (Informativna oddaja)
07:00 - 07:10     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
07:10 - 08:00     Dobro jutro, Hrvaška (Informativna oddaja)
08:00 - 08:10     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
08:10 - 09:00     Dobro jutro, Hrvaška (Informativna oddaja)
09:00 - 09:10     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
09:10 - 10:00     Dobro jutro, Hrvaška (Informativna oddaja)
10:00 - 10:15     Novice (Dnevno-informativna oddaja)
10:15 - 11:10     Gorski reševalci (Drama)
11:10 - 11:45     Beseda in življenje (Verska oddaja)
11:45 - 12:00     TV koledar (Ostalo)
12:00 - 12:20     Dnevnik 1, šport, vreme (Dnevno-informativna oddaja)
12:20 - 13:10     Življenje, vredno življenja (Telenovela)
13:10 - 14:00     Dr. Oz (Pogovorna oddaja)
14:00 - 15:00     Normalno življenje (Svetovalna oddaja)
15:00 - 16:00     Zahodna Nemčija od zgoraj (Potopis)
16:00 - 16:45     Murdochove skrivnosti (Kriminalka)
16:45 - 17:00     TV koledar (Ostalo)
17:00 - 17:14     Novice ob 17. uri (Dnevno-informativna oddaja)
17:14 - 17:15     Vreme (Dnevno-informativna oddaja)
17:15 - 17:20     Prometne informacije (Promet)
17:20 - 18:10     Pri nas doma (Magazin)
18:10 - 19:00     Zasledovanje (Kviz)
19:00 - 20:00     Dnevnik 2, šport, vreme (Dnevno-informativna oddaja)
20:00 - 23:00     Pirati s Karibov: Na robu sveta (Pustolovščina)
23:00 - 00:00     5.com z Danielo (Pogovorna oddaja)