Milijonar (še 19 min)
Najini mostovi (še 18 min)
Zlom (še 18 min)
Obveščevalna (še 83 min)
MacGyver (še 18 min)
Domača norišnica (še 18 min)
Rocky 3 (še 73 min)
Moja kuhinja je zakon: Avstralija (še 18 min)
Nogomet (M): Leuven - Sint Truiden, Belgijska liga (še 123 min)
00:50 - 01:45     Najmočnejši človek v zgodovini: Mišičnjaki gredo v Vegas (Družboslovje)
01:45 - 02:15     Skladiščne vojne: Iz Rusije s kokodakanjem (Ostalo)
02:15 - 02:40     Zastavljalnica: Hudič je šel v Vegas (Ostalo)
02:40 - 03:25     Zastavljalnica: Naj bo sila s tabo (Ostalo)
03:25 - 03:45     Skladiščne vojne: Brki in laži (Ostalo)
03:45 - 04:30     Ranč Nezemljanov: Zelo nenavadno (Poljudnoznanstvena oddaja)
04:30 - 05:15     Nerazložljivo z Williamom Shatnerjem: Izgubljene civilizacije (Zgodovina)
05:15 - 06:00     Starodavni vesoljci: Preroki in prerokbe (Dokumentarni)
06:00 - 06:55     Skovano v ognju: Talwar (Tehnika)
06:55 - 07:50     Spopad bogov: Odiseja: Bojevnikovo maščevanje (Zgodovina)
07:50 - 08:45     Ameriški nabiralci: Brskanje na 16 hektarjih (Ostalo)
08:45 - 09:45     Ameriški nabiralci: Pritiskač plina (Ostalo)
09:45 - 10:10     Skladiščne vojne: Ognjeni trezorji (Ostalo)
10:10 - 10:40     Skladiščne vojne: Ivy ima težave (Ostalo)
10:40 - 11:05     Skladiščne vojne: Pevska enota (Ostalo)
11:05 - 11:35     Zastavljalnica: Igranje golfa (Ostalo)
11:35 - 12:00     Zastavljalnica: Gneča na cesti (Ostalo)
12:00 - 12:30     Zastavljalnica: Chumovo maščevanje (Ostalo)
12:30 - 13:00     Skladiščne vojne: Ladja je nasedla na pesek (Ostalo)
13:00 - 13:30     Skladiščne vojne: Naj bodo skladišča z vami (Ostalo)
13:30 - 14:00     Skladiščne vojne: Ledeni mož nagaja (Ostalo)
14:00 - 14:25     Zastavljalnica: Naveza (Ostalo)
14:25 - 14:55     Zastavljalnica: Revolucionar Rick (Ostalo)
14:55 - 15:20     Zastavljalnica: Prstani in kralji (Ostalo)
15:20 - 15:50     Skladiščne vojne: Na zdravje, Kenny (Ostalo)
15:50 - 16:15     Skladiščne vojne: Tretje tigrovo oko (Ostalo)
16:15 - 16:45     Zastavljalnica: Ne moreš zastaviti ljubezni (Ostalo)
16:45 - 17:15     Zastavljalnica: Resni kovanci (Ostalo)
17:15 - 18:10     Starodavni vesoljci: Skrivnost Nan Madola (Poljudnoznanstvena oddaja)
18:10 - 18:40     Skladiščne vojne: Enim je všeč vroče (Ostalo)
18:40 - 19:05     Skladiščne vojne: Enote in glasovi (Ostalo)
19:05 - 20:05     Skovano v ognju: Elizabetinski rapir (Tehnika)
20:05 - 21:00     Zastavljalnica: Nesmrtni (Ostalo)
21:00 - 22:00     Skovano v ognju: Turnir oboroženih sil: Marinci (Ostalo)
22:00 - 23:00     Najmočnejši človek v zgodovini: Mišičnjaki gredo na zahod (Družboslovje)
23:00 - 23:55     Zastavljalnica: Oddaja o ničemer (Ostalo)
23:55 - 00:20     Skladiščne vojne: Končni obračun ob sončnem zahodu (Ostalo)